Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Pozitifini görmene sevindim Rabbim korktuguna uğratmasin senin için ve hepimiz için en hayirli sağlıklı olani olsun inşallah güzel haberlerinin devamını da görelim😊moralini bozma stres hormonlarin artmasin 🤗
Elimde değil korkmamak sizinle konuşmak biraz iyi geldi eşimde odun gibi nasip kısmet inşallah diyerek geçiştiriyor sinir oldum onada

Elimde değil korkmamak sizinle konuşmak biraz iyi geldi eşimde odun gibi nasip kısmet inşallah diyerek geçiştiriyor sinir oldum onada
Evet elimizde değil haklısın burda konuşmak bana da iyi geldi yazılanları okumak hissettiklerimi anlayan birilerinin oldugunu bilmek güzel geldi erkekler bizim gibi duygusal değiller tabi istisnalar vardır elbet seni değilde belkide kendini gecistiriyordur . Ben de tüp bebeğe gitmeye karar verdim şu an adetim bu ay dinlenicem ama tabi umut belki olur olmazsa adette tedaviye basliycaz korkuyorum zor bir süreç Rabbim hepimize kolaylastirsin inşallah

Mide yanması yok en azından pırtlakmaktan havalanacam 😂😂😂🤣🤣🤣
😂😂😂 Alemsin bugün moralim çok bozuktu yüzümü güldürdün Allah seni de güldürsün 😂😅😂
Bebislerimiz sıkı sıkı tutunsun değerlerimiz sağlıkla artsın da evde balon gibi gezmeye razıyım ben

Evet elimizde değil haklısın burda konuşmak bana da iyi geldi yazılanları okumak hissettiklerimi anlayan birilerinin oldugunu bilmek güzel geldi erkekler bizim gibi duygusal değiller tabi istisnalar vardır elbet seni değilde belkide kendini gecistiriyordur . Ben de tüp bebeğe gitmeye karar verdim şu an adetim bu ay dinlenicem ama tabi umut belki olur olmazsa adette tedaviye basliycaz korkuyorum zor bir süreç Rabbim hepimize kolaylastirsin inşallah
Bende tüp bebeğe başlamak için gittim kanamalı kist olmuştu bu ay dinlen bı dahaki ay gel dedi doktor sinirden oturup ağladım hep erteleniyor diye dilencilerin elinde eteğinde çocuk görünce iyice delirdim üniversiteden devlet hastanesine gittim kist var tüp bebek ertelendi diye doktorum 3.asilamayi denesek ne kaybedersin dedi çok şükür dediği gibi oldu kaybetmedim mucizemi kazandım inşallah sağlıklı artışını da görürüm 🤲🏻🌸
Eğer sizde 3.aşılamayı denemediyseniz ve eşinizde sorun yoksa deneyin rabbimin ne zamanda neyi vesile kılarak vereceği belli olmaz inşallah size ve isteyen herkese tez vakitte nasip etsin 🤲🏻🤲🏻💖

Ben 14 ünde aşılama oldum bende hiçbir belirti falan yok ya. Sadece hafif bir dolgunluk hissi ve biraz gaz sorunu var. Onun da psikolojik olmasından korkuyorum. Testi pozitif çıkanlar belirtileriniz nelerdi ve hangi günlerde çıktı?

Ben 14 ünde aşılama oldum bende hiçbir belirti falan yok ya. Sadece hafif bir dolgunluk hissi ve biraz gaz sorunu var. Onun da psikolojik olmasından korkuyorum. Testi pozitif çıkanlar belirtileriniz nelerdi ve hangi günlerde çıktı?
Çok yeni bizimde net değil kan verdik, şuan hamileyim diyemem 3ekimde asılama oldum

X