Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Kızlar selam;
Benim de bugün 14.günümdü. Evde erken gebelik testi yaptım ve negatifti o yüzden kan vermeye gitmedim. Yarın beklenen adet günüm eğer regl olmazsam gidip kan veririm ancak negatif görünüyor şu anda.

Özele gidiyorsun en iyisi , devlet hastaneleri insanı hasta etmekten başka bişey yapmıyor
Aynen canım özelde başlamıştım özelde devam ediyorum. Biz 2 yıldır deniyoruz hiç gebelik gelişmedi ne dış ne kimyasal. Bir yıl kadar ara vermiştik geçen ay yine başladık işte. İlk tedavime de 1 ay gitmiştim sınra bırakmıştım o dönem kararsızdım. Şimdi 2. Ayımız işte bakalım ama günler zor geçiyor

Kızlar selam;
Benim de bugün 14.günümdü. Evde erken gebelik testi yaptım ve negatifti o yüzden kan vermeye gitmedim. Yarın beklenen adet günüm eğer regl olmazsam gidip kan veririm ancak negatif görünüyor şu anda.
Bir günle birşey fark etmez bence bir teste güvenmeyip bugün de kan verebilirsiniz

Aynen canım özelde başlamıştım özelde devam ediyorum. Biz 2 yıldır deniyoruz hiç gebelik gelişmedi ne dış ne kimyasal. Bir yıl kadar ara vermiştik geçen ay yine başladık işte. İlk tedavime de 1 ay gitmiştim sınra bırakmıştım o dönem kararsızdım. Şimdi 2. Ayımız işte bakalım ama günler zor geçiyor
İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım 🙏🏻

Merhaba. Umarım herkes dileğine duasına kavuşur. Bende 2. çocuk için ayın 13ünde pazar günü aşılamamı oldum. Fitil progestan kullanıyorum. 15 gün sonra adet olmazsan gel dedi doktorum. pcos sebebiyle hamile kalamıyordum. yerimi alayım dedim forumda

Bir günle birşey fark etmez bence bir teste güvenmeyip bugün de kan verebilirsiniz
Evet ama bu ilk aşılamam değil,kan verip hemen arkasına regl olunca çok daha yıpratıcı oluyor. Reglim gecikirse en azından umutlanırım,şu anda beklemeyi seçtim negatifi görünce.

IMG_20241017_182208.jpg
test yaotım swvinmeye korkuyorum emin olamıyorum

Eklentiler

• IMG_20241017_101442.jpg
    IMG_20241017_101442.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 11
Kızlar nolur birbirimize dua edelim çok korkuyorum ya yine kaybedersem diye aynı şeyleri yaşamak istemiyorum olmaması bı dert olupta düşük kimyasal dış gebelik olması bambaşka dert rabbim hepimize güzellikleri kolaylıkla nasip etsin inşallah ❤️🤲🏻

Sevinemiyorum canım geçenki de böyle oldu 43ten 72 ye sonra 18e düştü düşük oldu yine öyle olur diye çok korkuyorum 😢😟😞
Pozitifini görmene sevindim Rabbim korktuguna uğratmasin senin için ve hepimiz için en hayirli sağlıklı olani olsun inşallah güzel haberlerinin devamını da görelim😊moralini bozma stres hormonlarin artmasin 🤗

X