Ekim ayı femara kullananlar birlikte takip edelim 💃

Anladım canım. İnşallah kontrolün çok güzel geçer. Buraya yazmayı da unutma

bende sadece femara kullanıyorum şuan. daha öncesinde bi kere klomenle bi kerede femarayla gebeliğim olmuştu ama nasip olmadı
Bende hiç gebelik oluşmadı 2 yıllık evliyim 1,5 yıldır çocuk istiyoruz 7 8 aydır falan da doktor kontrolünde ilerliyoruz. Eşimde bir kaç problem vardı. O ilaç takviyeleri almaya devam ediyor. İleri hareket sıkıntımız çıktı geçen ay onun için ekstra bir ilaç takviyesi alıyor. Benim yumurtam büyüse sanki her şey çözülecek gibi

herşey olacağına varır canım hiç sıkma canını rabbim nasip edecek oldu mu hiç bişey önüne engel olmuyor. allaha şükür iki kere yaşadım bu duyguyu ama kucağıma almak nasip olmadı. bende 3.5 yıllık evliyim ve neredeyse 2 yıldır sürekli tedavi görüyorum

Öyle tabiii ne kadar düşünmemeye çalışsam da aklımdan çıkmıyor kafayı yiyecek gibi oluyor insan ama biliyorum bu günleri gülerek anacağız hatta evlatlarımıza anlatacağız sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri de göreceğiz

Kızlar var mı belirtiniz benim reglime üç gün kaldı hiç bi şey yok sadece 12 ekim kahverengi akıntı geldi o kadar

Kızlar akıntınız var mı? Benim hiç yok dün sadece bir kere yumurtlama akıntısı gibi gelda onun haricinde hiçbir şey yok sizler nasılsınız

Kızlar var mı belirtiniz benim reglime üç gün kaldı hiç bi şey yok sadece 12 ekim kahverengi akıntı geldi o kadar
Hiç belirti yok valla. Senin az kalmış ben daha yeni yumurtlama dönemindeyim ama yumurtlamz beliryidi bilem yok

Merhaba güzel kızlar. Dün adet oldum ne kadar üzülsemde hayat devam ediyor ve bu ay femara kullanacağım. Yarın başlıyorum ilaca. Kimler var bu ay femara kullanacak
Merhaba bende geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum. Negatife sonuçlandı. Bu ay ise faöera ve çatlatma iğnesi devam ediyoruz. Famera yeni bitti muhtemelen çatlatma iğnesi 2. Kez kullanacağım. İnşallah bu ay güzel bir haber alırız hepimiz de :) ocak ayında bebeğimi kaybettim kürtaj olmam gerekti o zamandan beri bir gebelik oluşmadı. Korkuyorum, olmazsa diye umudum çok zedelendi. POS olduğumu öğrendim 1 buçuk ay önce bir de.

Hoşgeldin canım. İnşallah herşey çok güzel olur ve pozitifi görürsün. Bende de pcos var ilk gebeliğimde klomenle ikiz olmuştu ama 28 haftada erken doğumla kaybettim. İnşallah tekrardan nasip olur. Bebeğini kaybedince hiçbir zaman olmayacakmış gibi oluyor

Merhabalaar bende bu ay Femara kullandım 4 Ekimde de çatlatma iğnesi vuruldum üzerinden 12 gün geçti dayanamadım bugün gebelik testi yaptım evde ama hiçbirşey çıkmadı ama aşırı göğüs hassasiyeti akıntı var, ayrıca bazen baskı hissediyorum kasıklarımda. Kafamdaaa deli sorulaaarr adetime de 9 gün var daha umarım güzel bir haber alırım ve isteyen herkes de alır bu ay da olmazsa aşılamayla devam edeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…