Ekim ayı femara kullananlar birlikte takip edelim 💃

Kızlaar günaydın 3 ünde 4 ünde çatlatma olanlar ne zaman test yapacaksınızz :)

Günaydınnn. Ben dün doktora gittim yumurta kontrolüne bir yumurtamın çok iyi olduğunu hatta çatlamak üzere olduğunu söyledi :) ay çok mutlu oldum. Hemen ilişki olsun dedi , cuma ve pazar da ilişki verdi gerisi istediğiniz gibi dedi :) içimde umut var sanki bu sefer olacakmıs gibi :) rahiminde güzel duvarda kalınlasmıs dedi :)

günaydın bende dün doktora gittim yumurtalıkların ölçümünü yaptı istediğim boyuta ulaşmış dedi
sonra çatlatma iğnesini yaptı 36 saat sonra değerlendirin dedi . Size kaç saat sonra değerlendir dedi

bize akşamı direk değerlendirin dedi iğnede yapmadı kendi kendine çatlıyordu yumurtam gördüğünde yani

2 tane. ama doktor dediki hedef bir yumurtanın gelişmesi inşallah aynı dönemde alırız hayırlı haberi. bat ne zaman?

Ben ayın 12sinde çatlatma oldum kasıklarıma ara sıra batma giriyor dün daha şiddetliydi bugün biraz daha hafif :)
İnşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz, :) hepimiz mutlu haberlerle burda bulunalım
Ben ayın 12sinde çatlatma oldum kasıklarıma ara sıra batma giriyor dün daha şiddetliydi bugün biraz daha hafif :)
Evet benimde ilk canlanma iğnemde ufak batmalar sancılar eşlik etti 10 gün kadar etkisi devam edenler vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…