Ekim anneleri ne zaman doğum iznine çıkmayı düşünüyorsunuz?

arkadaşlar bilen varsa lütfen acil cevap yazsın.. doğum önecsi 5 haftalık izni doğum sonrasına aktarmak için 32. haftada alınan rapor özel hastanelerden alınabiliyor mu? devlet hastanelerinden almak için kurula mı giriyor? sevkle mi gitmek lazım?? sevksiz olursak ne kadar ücret ödeniyor?? bilen varsa yazarsa çok sevinirim... teşekkürlerrrr

dbestcim kurula falan girmene gerek yok özel hastaneden tabiki alırsın ben geçen hafta aldım sevkinle gidyosun sevkin üzerine dr.un 32. haftada 37. haftaya kadar çalışmasında sorun yoktur diye imza atıyo mühürlettiriyosun başhekimin tamam sevki de tekrar kurumuna götürüp dosyana koyduruyosun

bugün doktora gittim ve heyet raporu şeklinde düzenleneceğini söylediler, ben de o şekilde işlemlerimi tamamladım.. bana çok saçma geldi umarım doğru rapor almışımdır kaydirigubbakcemile3

bugün doktora gittim ve heyet raporu şeklinde düzenleneceğini söylediler, ben de o şekilde işlemlerimi tamamladım.. bana çok saçma geldi umarım doğru rapor almışımdır kaydirigubbakcemile3

doğru canım heyet raporu şeklinde düzenleniyor gerçi sen girmiyorsun heyete sadece heyet imzalıyor, ben de 32. haftada izne ayrılmak için öyle almıştım

ee benimki heyet raporu gibi değildi sadece sevke yazdılar ben de başhekme mühürlettim okadar bugün okuldaki memura verdim sorun varmı dedim yok tamam dedi

doğru canım heyet raporu şeklinde düzenleniyor gerçi sen girmiyorsun heyete sadece heyet imzalıyor, ben de 32. haftada izne ayrılmak için öyle almıştım

teşekkür ederim, umarım doğrudur. gittiğim kadın doğum uzmanı bu konuda tecrübeli görünüyordu yani 5 haftalık doğum öncesi iznimi doğum sonrasına aktarmak istediğimi gayet iyi anladı, ama kendisi bir rapor verebilirdi, onun yerine heyet raporu gerektiğini söyledi..

ee benimki heyet raporu gibi değildi sadece sevke yazdılar ben de başhekme mühürlettim okadar bugün okuldaki memura verdim sorun varmı dedim yok tamam dedi

valla hangisi doğru ben de anlamadım bakalım göreceğiz ama bana heyet raporu saçma geldi. seninki gibi olur diye düşünüyordum ben de.. CADIARZU

ArkadasLar :) Bas Hekımlerden Daha ıyı mı bılecez benım raporumda Heyet raporu Gıbıydı :) Nısanurcum Sorun yok dedılerse yoktur demek kı .. Ya bır de bır sey merak Edıyorum :) ıLk Dogumumda almıstım ucretı ama ne zaman hıc hatırlamıyorum ?
Ucretı tam olarak ne zaman alıyoruz bılenınız var mı ? :S

Canım okulun kabul ettiyse sorun olmaz.
İş okulda bitiyormuş.
Ben de haftaya 32.haftada olucam çalışabilir raporu alıcam.İnşallah çalışabilirim.Seminerde yarım gün bile zor oluyor aslında.

Ben de memurum, kurumdan aldığımız sevk kağıdına kadın doğum doktorum (devlet hastanesi) 32 haftalık gebe, 37. haftaya kadar çalışabilir 5 hafta izni aktarabilir diye yazdı, başhekim imzaladı kurumuma verdim kabul ettiler. bu haftada 37. hafta gebelik doğum öncesi izne ayrılabilir diye rapor alacağım başka işlem olursa yazarım buraya.

Heheyet izne ayrılıyorum inşallah kuzum vaktinden önce gelmez.

Benim de aynı şekilde oldu ben de bu hafta 37 hafta raporunu alıp artık inşallah izne ayrılacağım.

Kızlar bende anlaşmalı olduğumuz özel hasteneden aldım benimkide heyet raporu şeklinde değil sanırım başhekim imzaladı hastaneler biliyor bu işi zaten sorun etmeyin kurumuma götürdüm tamam dediler hatta bir haftamızı çalıştık bile:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…