Ekim anneleri göbüşleri görelimm

biraz büyük mü olmuş fotoğraf ne bi küçültmeyi deneyim bakalım bu fotoğraf ekleme işlerinde acemiyim ama çok kıskandım sizin göbüşleri görünce:))
inşallah olmuştur

çok zayıf hamiş kalıdığın için göbüşün fazla yok.ama çok cici.bende senle aynıyım ama bendeki göbüş maşallah 7 aylık gibi.

biraz büyük mü olmuş fotoğraf ne bi küçültmeyi deneyim bakalım bu fotoğraf ekleme işlerinde acemiyim ama çok kıskandım sizin göbüşleri görünce:))
inşallah olmuştur
Merhaba canım ben yeni üyelerdenim adım burçin..resmini çok beğendim.çok tatlısınız oğlunla beraberyerimseniben.Benim de oğlum olacak.senin kaç haftalık canım?benim 22+6..umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi..ilk olarak sana yazıyorum.acemi olduğum için yardımlarınıza ihtiyacım olabilir.SEVGİYLE KAL...

burçincim hoşgeldin canım
benim oğluş bugün tam 24 hafta 1 günlük oldu aramızda fazla yok demekki 8 gün filan
senin nasıl gidiyo hamilelik? burası gerçekten çok yararlı oluyo canım hem deneyimlerimizi paylaşıyor hem de aklımıza takılanlar konusunda birbirimize yardımcı oluyoruz
kafana takılan birşey olduğunda sen yaz seve seve yardımcı olmaya çalışırım
kendine ve oğluşuna iyi bak

edhakcım benim yorum aynen devam ediyo popon göbeenden daha büyüksırnaşık şey

napsam ki destinacım benim oğluş arkaya doğru mu büyüyo acep:roflol: ama hamilelik öncesi de pek küçük sayılmazdı otur otur büyütmüşüz zamanında
en azından bak göbüşüm çok belli olmuyo popoyla karşılaştırıldığında normal gibi görünüyo:)):içelim:

Allahım benim göbişim en az seninkinin 5-6 katı vardır.ne güzel hiç kilon yok.

sağol canım ya.öyle görünüyo olması ne güzel..ama 8 kilo aldım.benimde popo göbüşten büyük.arkaya doğru büyüyorum:icecream:sanırım oğlan karnımın baya bi aşağısında büyüyo.bide sivri olunca küçük gibi görünüyo

edhakcım fazla yokmuş aramızda evet..benım hamileliğim biraz zor geçiyor.kokulara karşı aşırı hassasım.mutfağa hiç giremiyorum.parfüm ve deterjan kokularına da çok hassasım.hiçbirşey yapamıyorum anlayacağınbenim gebelik hormonumdan kaynaklanan bir problemmiş.böyle olunca bazen doğumdan sonraya da sarkma oluyormuş.umarım böyle olmaz.uykusuzluk çok hiç uyumadan ama abartısız hiç uyumadan haftalarım geçiyor.çom stresliyim.uykusuzluk önceden de vardı zaten ilaç kullanıyordum..neyse seni sıkmayım ilk günden....çok şeyler payleşırız daha..kendine ve oğluşa iyi bak.öpüyorum

phatosh merhaba..yeni üyelerdenim..adım burçin.nasılsın?ne kadarlık hamilesin canım?bana bazı konularda yardımcı olur musun site hakkında?mesela profil resmi koydum ama görünmüyor.teşekkür etmek var bir de..bana teşekkür edenleri nereden göreceğim?ve ben nereden teşekkür edeceğim?öpüyorum çok..kendine iyi bak..

merhaba burçincim.hoşgeldin aramızaa.s.ben bugün 24+4 üm.profil resmi v.s işlemler için kontrol panelini kullan canım.yazdığın mesajın altında teşekkür eden üyenin ismini görebilirsin.yada kendi profiline girdiğinde Statistics bölümünü tıklayıp aşağıdaki b.özer adlı kullanıcının teşekkür edilmiş mesajlarını bul u tıklarsan oradan da görebilirsin.teşekkür etmek içinse hangi mesaj için teş.etmek istiyorsan o mesajın altındaki teşekkür et butonuna tıkla canımcım.umarım yardımcı olabilmişimdir.a.s.

canım aramıza hoşgeldin sıkıntılarımızı,vesveselerimizi Ekim Anneleri başlığında paylaşıyoruz seni oraya bekliyoruz a.s.

nisanur38 teşekkür ederim canım..görüşmek üzere..çok şeyler paylaşacağız..öpüyorum

bu da bizim en son halimiz
hadi bakalım destina işte sana popo meme mesafesi fikrini söyle şutarafagitti

Son düzenleyen: Moderatör:
destina4 normalde 1 kasım olarak görünüyor fakat 21 ekimden sonra herhangi bir tarihte alınacak.daha erken olmazsa tabii..sezeryan olacak canım.cinsiyet erkek.isim ÇAĞDAŞ.kendine iyi bak canım.görüşürüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…