Ekim 2024 transfer olacaklar

Benim sadece değerlerle değilde 3 düşüğümde var doğal yollardan biraz tedbirli gidiyoruz

Tam da dün bunu okuduktan sonra gaza gelip aradım

Arayın sorun tabiki çekinmeyin siz emek veriyorsunuz sonuçta, aklınıza takılan her türlü soruyu sorun onlar cevap vermek zorunda.
Durumunuz nasıl ne dedi doktorunuz
Haklısınız, erken farkettigimiz için sıkıntı çıkmayacağını söyledi. Bu arada bugün transfer gününü saymazsak 4. Günüm hiçbir belirti ya da lekelenme vs. Yok.

Merhaba benim de ilk deneme son adet tarihi 28 eylül transfer tarihi de 15 ekim de olacak aynı gün, kaç embriyo transfer olacak benim 2 embriyo
Günaydın, yaşım 29 çift embriyo transfer olacak, ikisi de tutarsa erken doğum sağlık açısından korkuyorum. Doktorum biri tutmazsa diğeri tutsun diye çift transfer ediyoruz üçüzde olabilir ama indirgeriz dedi. İnşallah güzel haberler alırız.

Son düzenleme:
Haklısınız, erken farkettigimiz için sıkıntı çıkmayacağını söyledi. Bu arada bugün transfer gününü saymazsak 4. Günüm hiçbir belirti ya da lekelenme vs. Yok.
Belirtiye vs takılmayın herkesin bünyesi farklı inşallah pozitif alırsınız stres yapmayın kendinizi başka şeylerle meşgul edin dua edin bol bol ya kuddüs esmasını çekin

Bence ikiz olup riske girmektense tek olsun tutar inşallah siz bilirsiniz tabi ama risklerini göz önünde bulundurarak karar verin derim

Kesinlikle öyle ama işte biri tutsun diye iki embriyo ikiz olursa da hakkımızda hayırlısı güzel pozitif haberler alalım❤benim de yaşım 26 ilk deneme, sizinde ilk mi

Bence ikiz olup riske girmektense tek olsun tutar inşallah siz bilirsiniz tabi ama risklerini göz önünde bulundurarak karar verin derim
çift embriyo dondurmuşlar, ikisini de çözmeleri gerek. İstemezsem birini tekrar donduracaklar ama kalitesi düşebilirmiş. Zaten 4 tane 5. gün embriyosu oluştu, çift olarak dondurulmuş yani 2 transfer hakkım var. Her ikisi de negatif olursa en baştan başlayacak süreç.

Benimde çift embriyoyu tek strowda dondurulmuş ama ben tek embriyo transferi olacağım hayırlısıyla, doktor diğerinin tekrar dondurulması kalitesinin düşmesi açısından birşey demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…