Ekim 2024 transfer olacaklar

Transfer günü mü soruluyor acaba eşimin ilk evliliği olduğu için iki olsun diyorum ama
Transfer günü mü bilmiyorum cnm ama soruyorlarmis genelde. Tabi şartlar arasında çiftin başka cocougu olup olmadigina göre sanriim. Şimdi eşinizin ilk bebeği olacağı için sorulmadan direk çift Embriyo olabilir konulabilir

Ben rolikasit estrofem,fitil ve progestan dex iğne kullanıyorum başka yok . O kadar hormon a eziyete inşallah pozitif i görürüz cnm. Aramızda 2 gün olacak
Amin cnm inş ben Kocaeli sen nerden
Transfer günü mü bilmiyorum cnm ama soruyorlarmis genelde. Tabi şartlar arasında çiftin başka cocougu olup olmadigina göre sanriim. Şimdi eşinizin ilk bebeği olacağı için sorulmadan direk çift Embriyo olabilir konulabilir
ben işimi şansa bırakmayıp pazartesi çıkıp sorucam inş hayırlısıyla

Bana bant vermedi ama transfer günü de ilaç yazılacak ya belki o zaman yazılır. Her gün yapıştırıyormusun yoksa 2.3 gün de bir mi nasıl
Transferden sonra
Bana bant vermedi ama transfer günü de ilaç yazılacak ya belki o zaman yazılır. Her gün yapıştırıyormusun yoksa 2.3 gün de bir mi nasıl
transferden sonra beş günde bir degişicem

Ben çarşamba transfer olucam estrofem ve iğne dupbaston ve bırcok şey verildi bant falanda verildi bana 🙂
Evet herkesin tedavi şekli farklı burada okuduğum kadarıyla bant çok kullanan oldu ama ne oluyor hiç bilmiyorum. Şuana kadar hormon iğnesi estrofem progestan fitil ve oksapar iğne kullandım. Şuan da sadece fitil ve estrofem. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız ☺️

Evet herkesin tedavi şekli farklı burada okuduğum kadarıyla bant çok kullanan oldu ama ne oluyor hiç bilmiyorum. Şuana kadar hormon iğnesi estrofem progestan fitil ve oksapar iğne kullandım. Şuan da sadece fitil ve estrofem. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız ☺️
İnş cnm

Merhaba arkadaşlar, ben dün oldum transferimi, akşamına da kocaman bir kan pıhtısı geldi. Acil hemşiresini aradım, fitilden olabilir dedi ama pek aklıma yatmadı. Aranızda pıhtı gören var mı?

Estradiol bantı ben transfer oldum hala kullanıyorum e2 testi istenilen gibi çıkmayınca o bant ile destekliyoruz içtiğimiz hapın bandı yani 😊

Estradiol bantı ben transfer oldum hala kullanıyorum e2 testi istenilen gibi çıkmayınca o bant ile destekliyoruz içtiğimiz hapın bandı yani 😊
Aa ilk defa duydum iğneden daha iyi ne güzel iğnesi yokmuş ☺️ Prostegon fitil öyle değil iğnesi hapı da var. Fitili kullanıyorum bir kere iğnesini oldum çok kötü ağrısı hala da devam ediyor ☺️

Aa ilk defa duydum iğneden daha iyi ne güzel iğnesi yokmuş ☺️ Prostegon fitil öyle değil iğnesi hapı da var. Fitili kullanıyorum bir kere iğnesini oldum çok kötü ağrısı hala da devam ediyor ☺️
Ben estrofem hap, progestron fitil haftada bir kere iki ampül progestron iğnesi, karnımdan progestron dex günde bir kere, oksapar, aspirin, sağ ve sol olmak üzere belimede bant takıyorum değerlerime göre böyle ilaç listem😁

Kızlar Perşembe günü transfer oldum. Prolutex iğne Sabah 1 akşam 1 olmak üzere günde 2 defa vurulacakmış ben sadece akşam vuruyordum. Az önce kullanma kağıdına baktım tesadüfen gördüm. Bişey olur mu, lütfen bişey olmasın 2 saattir ağlıyorum, doktoru da arayamiyorum geç oldu diye
Bence dr sor ben 1 gün oluyorum bir gün olmuyorum dr o şekilde önerdi tüp bebek ise merkezi ara sor bilgi al

Ben estrofem hap, progestron fitil haftada bir kere iki ampül progestron iğnesi, karnımdan progestron dex günde bir kere, oksapar, aspirin, sağ ve sol olmak üzere belimede bant takıyorum değerlerime göre böyle ilaç listem😁
Baya çokmuş kullandığınız. Değerleriniz nasıl ki bu kadar destekliyor doktorunuz. Ben sadece estrofem ve fitili sabah 2 akşam 2 koyuyorum o kadar. Progestanım 8,7 ile transfer oldum doktorun istediği 10. Transfer sonrası 100mg iğnesini yaptı değerim 9a yakın olduğu için ☺️

X