Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Ayy çok sevindim hayırlı olsun inşallah 🎉🎉saglikcakla kavuştursun. Aşılamadan sonra ne belirtiler yaşamıştın. Ben de bekleme sürecindeyim de
Gaz ,aşırı halada gazlıyım göbekte cekılme doluluk hissi ben aşılamanın 6.7günü göbeğim sızım sızım sızladı, 2haftada sevdiğim birşeyden yedikten sonra midem bulandı, canımbirşeyler istedi arkadaşlarım aşılama olduğumu biliyorlardı benim için istediğim şeyleri yaptılar, benhissettimde hayal kırıklığına upramak istemedim sanki tutmayacakmış gıbı düşündüm baştan beri, ofikre alıştırmıştım kendimi

Ben çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum ya yine artış olmazsa yine düşük olursa diye sabahtan duygularım allak bulak bı agliyorum bı daliyorum 😢😥😞 napiyim ne yapmalıyım salı gününe kadar nasıl sabrederim ☹️

Ben çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum ya yine artış olmazsa yine düşük olursa diye sabahtan duygularım allak bulak bı agliyorum bı daliyorum 😢😥😞 napiyim ne yapmalıyım salı gününe kadar nasıl sabrederim ☹️
Şartlama kendini ben hala sevinemiyorum hamike olduğum halde daha önce karnımda kqlbi durdu

Kafaya takarsan hiç olmaz kafanı dagıt, gitgez arkadailarınla takıl,

insan hissediyor, rüya görüyor
Ahh ben de bu ay olmayacakmış gibi hissediyorum. Benim aşılama günüyle beraber beşinci günüm. Dün bı ateşim yükseldi, hafif bı doluluk hissi var kasığımda sanki ama psikolojik de olabilir. Tam belirgin bir şey değil. İnşallah tutar ama tutmadı sanki sizin soylediklerinize göre

İnan 1.5gün yattım kalktım hayatıma devam ettım rabbım nasip edecekse her türlü eder dedim,
Canım sen testi ne zaman yaptın adetine ne kadar kalmıştı
Benim bugün adet günüm dayanamadım dün gece zor sabahladım acilde az önce baktırdım 402 çıktı adet günüme göre iyi mi 143 ten 402ye çıkması çıkması sağlıklı artış mi 🥹

Benim bugün adet günüm dayanamadım dün gece zor sabahladım acilde az önce baktırdım 402 çıktı adet günüme göre iyi mi 143 ten 402ye çıkması çıkması sağlıklı artış mi 🥹
Canım bilmiyorum doktoruna danış ben 16gün test verdim

Adet günü vermiştim bende,

Bugün aşılama günü dahil 8. günüm. 11. gün kan testi yapacağım, çok heyecanlıyım. Pek bir belirtim yok ama insan ümitlenmek istiyor yine de

Bugün aşılama günü dahil 8. günüm. 11. gün kan testi yapacağım, çok heyecanlıyım. Pek bir belirtim yok ama insan ümitlenmek istiyor yine de
Benim de aşılama dahil 5. günüm. Sizin az kalmış 🥹 son iki gündür şiddetli bel ve kasık ağrım var. Öksürürken bile ağrıyor. İğne etkisi muhtemelen. Sizde de oluyor mu?

X