EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Evlendiğimde 25 yaşındaydım .Diyordum 1 yıl korunduktan sonra hemen hamile kalırım 27 sinde doğururum diyordum .27 inin bitmesine 5 ay kaldı bakalım 27 imde hamile kalabilecek miyim 🤣Totem yapıyorum 😂
İnşallah 27 yı hamıle olarak bıtırırsın 28de de bebişin seninle olur inşallah :KK36:

Ayy. İnşallah canım. Sevindirdin beni ama ben 40 dakikada kalktım idrara sıkışık olduğum için.
Bende kalktım canım yarım saatten sonra gittim lavaboya, merkez bir saat tutacaktı. Tutunmayı kolaylaştırıcı serum vuruldum onun için üç saat sonra merkezden ayrılmak zorunda kaldım.

Benim doktor hiç yatırmıyor. Direkt tuvalete, sonra dışarı. Yatarsak stres yaparmışız
Değişiyor benimde ilk merkezim öyle apar topar attı beni dışarı 😂😂son merkezim iki saat yatma verdi bir saatte serum 3 saat yattım 😅ilk 48 saatte tuttu tuttu dedi doktorum sonrası çok düşük ihtimal oluyor. Onun için şehirdışına çıkmama da izin vermedi yemek ve lavabo dışında çok harekete de. 48 den sonra serbestsin dedi 😂

Değişiyor benimde ilk merkezim öyle apar topar attı beni dışarı 😂😂son merkezim iki saat yatma verdi bir saatte serum 3 saat yattım 😅ilk 48 saatte tuttu tuttu dedi doktorum sonrası çok düşük ihtimal oluyor. Onun için şehirdışına çıkmama da izin vermedi yemek ve lavabo dışında çok harekete de. 48 den sonra serbestsin dedi 😂
Bence de dediği her şey doğru ve ben iki transferimde de bunları yaptım. Bu sefer de otelden yer ayırtmıştık, doktor kalmayın dedi. Virüs olmasa kalırdım, otellere güvenemedim ama arabanın arkasında yatarak yol gittim

Hele estrofemi her gün 4 kere içiyorum midem deşilmese bari.
Yok yok hiçblr şey olmaz bende 4 e kadar çıktım 😂 😂 😂 sonra hepsini birden kestik çünkü rahmim ilaçla değil ilaçsız istenilen kalınlığa ulaştı. Ben demiştim onlara ilaçsız yapalım dinlemediler beni 😅😅 erkek faktörüydü bizim rahimde bir terslik yoktu 🤷

X