EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar proluton igne olan varmi aranizda doktor ondan verdi artik haftada bir olcam bugun oldum ama cok kotu yapti beni kalcam belim cok agirdi bide kafami yastiktan kaldiramiyorum resmen bu kadar agirmi bu
Ben ilk gebeliğimde kullanmıştım onu transferden hemen sonra 12gün kullandım sonrada haftada 1 kullanmaya başlamıştım 34.haftaya kadar. Bende sadece vurulan yerde ağrı yapmaya başlamıştı ufaktan beze de yapıyor yağlı birazcık

Ben ilk gebeliğimde kullanmıştım onu transferden hemen sonra 12gün kullandım sonrada haftada 1 kullanmaya başlamıştım 34.haftaya kadar. Bende sadece vurulan yerde ağrı yapmaya başlamıştı ufaktan beze de yapıyor yağlı birazcık
Ilk defa kullandigim icin boyle oldu belkide 🤷‍♀️

Cnm bnde de kan pıhtılaşmasi var bn oxapar 0.4 kullanıyorum. Pazartesi günü 12.gün kan vercem inşallah tutunmuştur 🤲🏻 kese ve kalpten sonra kan sulandırıcı yeterli mi diye test yapılacak ona göre ya 0.4 e devam ya da 0.6 geçecez.Nasip kısmet bekliyorum.Tek çizgi görürüm yine diye test yapmaya korkuyorum..😖Daha önceki tedavide 06 mi kullanman gerektiğini söylemişlerdi sana.🤔
Sağol canım.ben de tek çizgi görmekten çok korkuyorum. Psikolojimiz bozulmuş resmen. Nerdesin sen canım, hangi doktora gidiyorsun acaba?

3.gun embriyosu transferin 10.gunu. erken gebelık testinde 2 gun once sabah cok silik cikti.dun aksam biraz daha belirgindi.bugun savah biraz daha artmıştı.
Bugun aksam normal gebelık testi golge gbi koyuluk cikti o kadar gerçi öğleden sonra çok susadığım icin 2 litreye yakin su içmiştim. Ama daha önceki transferinde kimyasal olduğu için tedirginim .predictor da silik çıkınca kan testinde deger ne çıkar ki

Sizin noldu, kanamadan bahsetmiştiniz sanki.umarım güzel haberleriniz vardır
Canım Kanama değilmiş o .Sanırım tahriş olmuş o bölge , sonradan anladım .Ama ara ara adet olacakmış gibi bacaklarım ağrıyor .Ve önemlisi belim ve kuyruk sokumumda bir ağrı var .İlaçlar yapar mı bilmiyorum .Önceki transferimde hiç belim ağrımamıştı .

X