EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Aynen canım .Fazla söyleyemiyor da garibim .İnşallah olur da yüzünün güldüğünü görürüm ❤️
Canim benimde bu sabah böyle kan gibi de degil hafif kanli bi akinti kalintisi gibi az bisey peceteye geldi o kadar. Bunun gibi degil mi benimde oldu. Sen moralini bozma güzel olacak insallah ❤🙏 esinde birak öyle düsünsün sonra olunca Allahin izniyle daha cok sevinir 😊😊

Aa a habersiz bilmedenmi attınız iki çizgi var burda.
Benim 5. gün embriyosu cumartesi oldu daha transferim tutamadim kendimi öglen test alip yaptim sacma bi sekilde fotunu cektim belki silik cikar diye ama gözümde bozuk biraz o kadar siligini de görememistim sagolsun arkadaslar görmüs gözlükle bende baktim o zaman gördüm bu kadar erken tabii ki cikmaz ama bakalim 2 gün sonra bir kaset testim var sabah onu yapicam hayirlisi

Canim benimde bu sabah böyle kan gibi de degil hafif kanli bi akinti kalintisi gibi az bisey peceteye geldi o kadar. Bunun gibi degil mi benimde oldu. Sen moralini bozma güzel olacak insallah ❤🙏 esinde birak öyle düsünsün sonra olunca Allahin izniyle daha cok sevinir 😊😊
Hani böyle tırnağından et koparsa azcık kan gelir Ya damla Bile değil .İnşallah güzel sonuç alırım canım.eşim zaten kendi kafasında kurduklarını yaşıyor şu an, ellemiyorum ona

Benim 5. gün embriyosu cumartesi oldu daha transferim tutamadim kendimi öglen test alip yaptim sacma bi sekilde fotunu cektim belki silik cikar diye ama gözümde bozuk biraz o kadar siligini de görememistim sagolsun arkadaslar görmüs gözlükle bende baktim o zaman gördüm bu kadar erken tabii ki cikmaz ama bakalim 2 gün sonra bir kaset testim var sabah onu yapicam hayirlisi
Canım bnmde 5.gun ve bnde cumartesi transferim oldu senın gercekten cızgı gorunuyor inşallah vardr

Ben yapamam ya batiramam kendime onu
Bende çok korkardım canım asla bakamam yapamazdım. Taa ki tek kalana kadar eşim yoktu vuracak başka kimse yoktu gonal-f de biliyorsun saatinde vuruluyor. Mecbur kalınca yaptım kendime. Artık kendim yapıyorum ve bence kendin yapsan o kadar acımıyor rahat oluyor

Ben oksaparı 2 ay vuruldum göbeğimin ağrısından uyuyamıyordum. Doğuma kadar her gün 2 kere kullananlar var onları düşündükçe ağlıyordum, her şeye razıyım yeterki bebeğim benimle kalsın diye. Ama nasip olmadı 😢
Bu sene akraba gelinleri hepsi hamile hatta 10 sene hamile kalamayan akraba gelini vardı kendiliğinden hamile kalmış, 3 aylık olmuş. Duyunca çok sevindim. İnşallah hepimiz kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim. Her dua ettiğimde ilk önce çocuğu olmayan, hamile kalmak isteyen her kes için dua ediyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin, canlarım. ❤

X