EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben de geçen hafta işe başlayınca çok mutlu oldum. Çalışmayı çok özlemiştim. Canlı dersler kesmiyordu 😄 Az öğrenci ile ders işlemek ne güzelmiş. Ben gebe kalırsam ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum. 1,5saat araba kullanınca çok yoruluyorum. Ders saatim çok fazla. Maskeyle anlatınca havasızlıktan başım dönüyor. Herhalde çalışmam. 9 gün sonra belli olacak ☺️
Evet senin çok uzakmış canım ya .Bu şartlarda en iyisi izne ayrılmak .Ben devam edeceğim pozitif olursa .Tabi şartlar neyi gösterir bilemem 🙂

Evet senin çok uzakmış canım ya .Bu şartlarda en iyisi izne ayrılmak .Ben devam edeceğim pozitif olursa .Tabi şartlar neyi gösterir bilemem 🙂
Evet şu an hiçbir şey belli değil. Tüm okullar açılacak yakında. Salgın yine patlarsa ne olur bilmiyorum. İnşallah Sağlıkla, güzel haberlerle atlatırız bu dönemi

Evet canım alttan baktılar kalbi hem alttan hem karından duyduk aynı gün. Doktor tek bebek ise karından da görebiliriz değerin yüksek demişti çok şükür ki karından görülmedi çünkü ikiside vardı.
Allahım banada nasip etsin 10. Gün değerim 413 tü benımde çift trasnfer sabaha kadar uyuyamadm sürekli belirti arıyorumiçim bomboş hissiz gibiyim

Canım ben meslekçiyim .Drrslerimiz başladı , dün 1 saatliğine gittim geldim , arabayla yakın okulum zaten .Bugün dersim yoktu .İki gün var kendimi yormadan derse gireceğim .Sürekli evde olmak bana iyi gelmiyor hiç , kafayı çok takıyorum stres oluyorum .İnşallah benimde tutunma belirtileridir , fazla umutlanmak istemiyorum 🙂
İlaçları kullandgn surece adet olunmuyo diye bılıyorum bence tutunma belirtisi canım🤲

Allahım banada nasip etsin 10. Gün değerim 413 tü benımde çift trasnfer sabaha kadar uyuyamadm sürekli belirti arıyorumiçim bomboş hissiz gibiyim
Bence şuan hiç stres oluşturma. Kese gününe kadar hep iki tane yavru seninleymiş gibi düşün ve ona göre dikkatli davran gerisi Allahın nasip ettiği kadar olacak 🙏

Kızlar belirtisiz hamile oldugunu öğrenenler kimlerdi acaba bende hic belirti yok :KK64:
Bende hic belirti olmadi canim sadece transferden 6 gun sonra cok cok ugak bi acik kahverengi leke geldi onun disinda hic bir belirtim yok yarin keseyi gormeye gitcem insallah hayirlisiyla gorurum icim rahatlar

15 ekimde 7. Gün blast transferi olmuştum ya ben :) en erken ne zaman test yapabilirim yaa
İlk defa duydum 7.gün maşallah
Benim göğüslerim balon gibi oldu birde sol kasığımda bıçak saplanır gibi ağrı var bi gidiyor bir geliyor anlayamadım inşallah hayırlısı olurda bizde güzel haberlerle buraya geliriz 🧿❤️😇
Evet bıçak saplanır gibi ağrı bende de olmuştu.ve bir anda kalktığımda kasıklarıma ağrı giriyordu.yanma gibi haydi hayırlısı

Kızlar belirtisiz hamile oldugunu öğrenenler kimlerdi acaba bende hic belirti yok :KK64:
bennn kuzum test gunum pazartesıydı pazar gunune kadar hıc bır belırtım olmadı.Pazar adet sancısı gıbı karnım agrıdı dedım geldı gelecek pazrtesı pozıtıf aldım ogunde aynı sekılde agrım vardı🤭herkeste belırtı olacak dıye bısey yok zaten

🤚🏻İnan karnım belirene kadar ki çok geç belirdi ikiz olmasına rağmen 4.5 aylıkken beşik bakmaya gittiğimizde adam bebek evde mi ne kadarlık demişti çok sinir olmuştum. Ben karınım çıkıp derim gerilmeye bebeklerim kilo alıp artık burdayız diyene kadar aptalca dolaştım ortalıkta 😅 bir salaklık vardı üstümde 😂yani pekte bir belirti yok keseyi gördükten sonra kasık ağrısı falanda geçmişti.

Bende hic belirti olmadi canim sadece transferden 6 gun sonra cok cok ugak bi acik kahverengi leke geldi onun disinda hic bir belirtim yok yarin keseyi gormeye gitcem insallah hayirlisiyla gorurum icim rahatlar

bennn kuzum test gunum pazartesıydı pazar gunune kadar hıc bır belırtım olmadı.Pazar adet sancısı gıbı karnım agrıdı dedım geldı gelecek pazrtesı pozıtıf aldım ogunde aynı sekılde agrım vardı🤭herkeste belırtı olacak dıye bısey yok zaten

🤚🏻İnan karnım belirene kadar ki çok geç belirdi ikiz olmasına rağmen 4.5 aylıkken beşik bakmaya gittiğimizde adam bebek evde mi ne kadarlık demişti çok sinir olmuştum. Ben karınım çıkıp derim gerilmeye bebeklerim kilo alıp artık burdayız diyene kadar aptalca dolaştım ortalıkta 😅 bir salaklık vardı üstümde 😂yani pekte bir belirti yok keseyi gördükten sonra kasık ağrısı falanda geçmişti.
Çok sağ olun kızlar umut oldunuz :KK36: inşallah sessiz bir şekilde yerleşiyordur miniklerim :dua:

X