Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bizde resimli bebek kitabından aldık resimlere bakmayı çok seviyoruz hatta en büyük favorimiz duvardaki düğün fotoğrafımız :123:
muz rahatsız etmedi bizi belki miktarı az olduğu içindir bilemiyorum uzun zamandır vermedim bugün verebilirim
tv ye bakmasını istemiyorum aslında ama yönünü çevirdiğimizde kıyameti koparıyo :emir_bebek:

bizde resimli bebek kitabından aldık resimlere bakmayı çok seviyoruz hatta en büyük favorimiz duvardaki düğün fotoğrafımız :123:
muz rahatsız etmedi bizi belki miktarı az olduğu içindir bilemiyorum uzun zamandır vermedim bugün verebilirim
tv ye bakmasını istemiyorum aslında ama yönünü çevirdiğimizde kıyameti koparıyo :emir_bebek:

benim oğlum herşeyi ağzına götürdüğü için resim falan bakmıyo direk kitaplarda ağıza :KK9::KK9::KK9::KK9:

benim oğlum herşeyi ağzına götürdüğü için resim falan bakmıyo direk kitaplarda ağıza :KK9::KK9::KK9::KK9:

ben de kitapla arası iyi olsun diye arada dergi falan veriyorum eline:KK1:ama benim oğlum dergiye bakmak yerine yemeyi tercih ediyor :KK1::KK1:

canım benimkide babasına olan tutkusundan bakıyo bence düğün resmimize ev de olmadığını anlıyo hatta eşim gecede olunca babasının fotosunu koyuyoruz beşiğin içine onunla yatıyo :KK57: :KK57: :KK57:

canım benimkide babasına olan tutkusundan bakıyo bence düğün resmimize ev de olmadığını anlıyo hatta eşim gecede olunca babasının fotosunu koyuyoruz beşiğin içine onunla yatıyo :KK57: :KK57: :KK57:

ay bu kız çocukları babasına hayran oluyor nedense:KK1:

kızlar babaya çok düşkün oluyo sen birazdaha büyüsünde gör benim kızım 2-3 yaşlarındayken beni yaklaştırmıyordu babasının yanına benim kocam diyordu:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:kızlar benim oğlanda babasını yataktan attı kollarını bacaklarını aça aça yattı.benimkinin bir zoruna ğitti anlatamam .elinde yastık battaniye koltuğa bir ğidişi vardı ğörmeliydiniz.çok ğüldüm yaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK66::KK66::KK66:

aa ben geldim kimsecikler yok:KK1: neyse durum özeti geçim sizlere dr götürdüm bizim kızı yüzünde ve kollarında egzama gibi şeyler vardı uzun süredir dr alerjik dermotit dedi krem ve şurup verdi açıktenli oldugu için teni hassas dedi 10 gün sonra tekrar bakarız dedi:94: bu arada misafiri gelenlerede kolay gelsin hamarat kızlar siziii:KK60:

aman bişiler yaptım2 soluklanayım dedim oğluş uyanmadan. daha çamaşır var bir ton onları ütülicem.. benim çilem dolmaz bugün :KK68: bi yorgunluk kahvesi yapan olsa da içsem.

çocuklarınız tv izliyor mu, ben hiç izletmiyorum acaba kayuyu izletsem mi :44:

canım ben de izletmiyorum. gerçi bende izlemiyorum dolayısıyla oda izlemiyo. oğlum yattıktan sonra eşim tv karşısında uyuku moduna geçmek için tvyi açıyor o uyuyunca ben yine kapatıyorum :KK1:

benimkide ben ninni söyleyince uyumak yerine gülüyo sesimde sorun var galiba:26::26::26::26:

benimki de sallayınca katıla katıla gülüyor.. :KK60:

bizde de son zamanlarda bir uzanma merakı var. bişeye uzanıyor eline alıyor atıyor tekrar uzanıyor. sanırım onun istediği sadece uzanmak almak değil :44:

aa ben geldim kimsecikler yok:KK1: neyse durum özeti geçim sizlere dr götürdüm bizim kızı yüzünde ve kollarında egzama gibi şeyler vardı uzun süredir dr alerjik dermotit dedi krem ve şurup verdi açıktenli oldugu için teni hassas dedi 10 gün sonra tekrar bakarız dedi:94: bu arada misafiri gelenlerede kolay gelsin hamarat kızlar siziii:KK60:

teşekkürler canım.. size de geçmiş olsun. yazık minişe cin cin bakıyor resimden :nazar:

yogurt yemeyen kızım ıkı gundur 1 kase yogurt yıyor ama reçelle :KK43: olsun yesın yeterkı ben kaandım amın sonu zaferr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::84::84::84::84::84:

off ya klavyemde sorun var bazı harfler or basıyor yukardada yanlıslık olmus yenı farkettımm (azminnnn) ay ıkı saat ugrastım harfı basna kadar

Kızlar bende sabah temizlik yaptım oğlumla ilgilendim şimdide yemeği koydum tatlımı pişridim,anca gelebildik. Çayımı aldım geldim ama pek ses yok burdada şimdi. Çok yoruldum bugün çok.Dahada yapılacaklar bitmiyr.Ev hanımı olmak ne zor işmiş.

yogurt yemeyen kızım ıkı gundur 1 kase yogurt yıyor ama reçelle :KK43: olsun yesın yeterkı ben kaandım amın sonu zaferr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::84::84::84::84::84:

maşallah canım darısı benim meyvelerin başına :44:

Son düzenleme:
maşallah canım darısı benim meyvelerin başına :44:

inşallah canım bence peşini bırakma hanı usteleme tıksınır dıyorlar ya bence ustele benım kızımın bogazı cok ıyı ne versen yıyor ama yogurtu yedıremıordum ama hergun bır ogun vermeye calıstım ben verdıkce o oguruyordu yada puskurtuyodu ama sonunda ben kazandım:KK66:

ayy şimdi farkettim sanırım kzımın dişi geliyorr :KK61:diş etinin içinde böyle şeffaf bişey var sanki elledim elime bişey gelmedi başta ama az önce elimi agzına goturdu kıızm sankı hafıf hafıf bısey battı elime dişmi acaba :18:

X