Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
slm kızlar,biraz evi işi yapayım dedim yoruldum,yemeği koydum ocağa pişiyor,bende yiyecek hal kalmadı,çamaşır var katlanacak bir sürü offfffff:KK36:
harpy sen naptın hazırlıkları,herşey hazırsa gelelim:KK1:

aa ben geldim kimsecikler yok:KK1: neyse durum özeti geçim sizlere dr götürdüm bizim kızı yüzünde ve kollarında egzama gibi şeyler vardı uzun süredir dr alerjik dermotit dedi krem ve şurup verdi açıktenli oldugu için teni hassas dedi 10 gün sonra tekrar bakarız dedi:94: bu arada misafiri gelenlerede kolay gelsin hamarat kızlar siziii:KK60:

canım çok geçmiş olsun :KK71:

aa ben geldim kimsecikler yok:KK1: neyse durum özeti geçim sizlere dr götürdüm bizim kızı yüzünde ve kollarında egzama gibi şeyler vardı uzun süredir dr alerjik dermotit dedi krem ve şurup verdi açıktenli oldugu için teni hassas dedi 10 gün sonra tekrar bakarız dedi:94: bu arada misafiri gelenlerede kolay gelsin hamarat kızlar siziii:KK60:

geçmiş olsun canım:KK71: geçmişi sonra okuyayım demiştim,şimdi gördüm

kızlar ben geldim temizlik bitti şöleee bir geçmişi okuyup gidicem duramadım sizsiz:KK52:

slm kızlar,biraz evi işi yapayım dedim yoruldum,yemeği koydum ocağa pişiyor,bende yiyecek hal kalmadı,çamaşır var katlanacak bir sürü offfffff:KK36:
harpy sen naptın hazırlıkları,herşey hazırsa gelelim:KK1:

canım keşke gelseniz. yarınki misafirle ilgili anılarım canlandı da sinirlerim oynadı gene; son görüşmemizde kız oğlumu ağlatana kadar kucağında tutmuştu.. eşi de her kucağına aldığında içim hop ediyordu düşürecek diye :18:

canım keşke gelseniz. yarınki misafirle ilgili anılarım canlandı da sinirlerim oynadı gene; son görüşmemizde kız oğlumu ağlatana kadar kucağında tutmuştu.. eşi de her kucağına aldığında içim hop ediyordu düşürecek diye :18:

canım şimdi işin daha zor o zaman bebekler büyüdü ve daha sevimli oldular şimdi sürekli kucaklarına almak isteyeceklerdir:KK53:

merhaba kızlar uzun zamandır bebeği olması için tedavi gören arkadaşımdan haber aldım şimdi hamileymiş nası sevindik hepimiz rabbim annelikden kimseyi mahrum etmesin :KK49:
amiinnn hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin rabbim
bugün kızların işleri varmış yarın için hazırlıklar falan misafir bekleyenler var
ayyy tutuştuummm bir de eşime erken gel dedim saat bu saat oldu daha meydanda yok. lazım olmadığı zaman pıt çıkar gelir lazım olduğunda piyasada yok. hayır dünden erken gel dedim bir de.. erken gel ne demek acabaa ne demeeekkk????:KK47::KK47::KK47:
çocuklarınız tv izliyor mu, ben hiç izletmiyorum acaba kayuyu izletsem mi :44:

ben de izletmiyorum ya .:KK20:az önce kayuyu izletsemmi acaba diye düşündüm bende:KK59:

:KK60::KK60::KK60:
bizde uyurken okumak için masal kitabı sipariş verdik ama, oğlum kitap okurken çok dikkatli dinliyor kesin o da masal okurken uyumaz :KK1:
kızlar bana da masal kitabı öneriniz varmı lütfen lütfennn hiç doğru dürüst bişey bulamıyorum yayınevi falan bir fikir veriinnn:79::79:

X