Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
mısırunuyla kahvaltı maması yaptım az önce labneli pekmezli falan yemedi cadı kız kayu izliyo şimdi :KK37:

Son düzenleme:
sabah saat on gibi elma püresini veriyorum öğlen iki üç gibi havuç püresini veriyorum ,şöyle yapabilirsin dört saatte bir emziren biriysen mesela emzirdikten iki saat sonra püresini ver

sağolasın naksis... tereddütlerimi giderdin... Allah hepimizin bebeğine sağlık versin...

sağolasın naksis... tereddütlerimi giderdin... Allah hepimizin bebeğine sağlık versin...

amin...
birde ben havuç püresini önce buharıyla pişirmeyi denedim çok katı oldu oğlum öyle yemedi ,biraz suyla pişirince daha iyi oldu çok az tereyağıda katıyorum içerisine biraz tatlandırıyor sanki

teşekkürler.. muz konusunda benim de tereddütlerim vardı.. ama muz da potasyum açısından çok zenginmiş.. peki gün içinde hangi aralıklarla verdin?

canım benim kız muzu acayip seviyo versek 1 tane muzu tek başına kemire kemire yer ( normalde ben hiç sevmem muzu ama hamileyken aşerdim resmen demekki sıla nın canı istiyomuş :)) kabız yapmasından korktuğum için arada çeyrek muz veriyorum

çocuklarınız tv izliyor mu, ben hiç izletmiyorum acaba kayuyu izletsem mi :44:

benimki molfix reklamını duyunca hemen dönüyo tvye kayuyu yeğenlerim ve komşu çocukları çok seviyo benimki anlamıyo daha benim oğlum müzikli şeyleri çok seviyo anne karnında bol bol dinlediği için alışmış heralde müziği çok seviyo sakinleşiyo :KK76::KK76::KK76:

amin...
birde ben havuç püresini önce buharıyla pişirmeyi denedim çok katı oldu oğlum öyle yemedi ,biraz suyla pişirince daha iyi oldu çok az tereyağıda katıyorum içerisine biraz tatlandırıyor sanki

sağol canım :) önce elmayı deneyeyim.. havucu da dediğin gibi deneyebilirim...:KK3:

canım benim kız muzu acayip seviyo versek 1 tane muzu tek başına kemire kemire yer ( normalde ben hiç sevmem muzu ama hamileyken aşerdim resmen demekki sıla nın canı istiyomuş :)) kabız yapmasından korktuğum için arada çeyrek muz veriyorum

canım muz sılayı rahatsız etmiyomu ben muz verdim birkere ogün sabaha kadar kıvrandı sabah muz olduğu gibi hiç hazmedilmeden çıktı

maşallah bebişine :) hem çok faydalı muz. dokunmuyosa süper bi durum..

benimki molfix reklamını duyunca hemen dönüyo tvye kayuyu yeğenlerim ve komşu çocukları çok seviyo benimki anlamıyo daha benim oğlum müzikli şeyleri çok seviyo anne karnında bol bol dinlediği için alışmış heralde müziği çok seviyo sakinleşiyo :KK76::KK76::KK76:

benimki şakıyı da sadece annesi söylerse dinliyor annesinde de maşallah bir ses varki sorma:KK60:,ama oğlum beğeniyor işte:KK1:

X