Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
amiinnn hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin rabbim
ayyy tutuştuummm bir de eşime erken gel dedim saat bu saat oldu daha meydanda yok. lazım olmadığı zaman pıt çıkar gelir lazım olduğunda piyasada yok. hayır dünden erken gel dedim bir de.. erken gel ne demek acabaa ne demeeekkk????:KK47::KK47::KK47:

ben de izletmiyorum ya .:KK20:az önce kayuyu izletsemmi acaba diye düşündüm bende:KK59:

eşler hep böyle akşama kadar çocukla uğraşıyorum ben ,akşam beni arıyor biraz gecikecem arkadaşlar okey oynayalım dedi diyor pes yani :KK52:
evet bu kayu benim de kafama takılıyor acaba izletsem mi izletmesem mi :44:

kızlar bana da masal kitabı öneriniz varmı lütfen lütfennn hiç doğru dürüst bişey bulamıyorum yayınevi falan bir fikir veriinnn:79::79:

canım eşim biraz baktı ben pek incelemedim ama bizim aldığımız Evimizin Masal Kitabı isimli masal kitabı 3 yaş ve üzeri diyor ama eşim bunu beğendi

ben geldim nasılsınız kızlar? Geçmişi okuyamadım oğlum sabah yarım çay bardağı yoğurt yemiş o zamandan beri sadece beni emdi uyurken başka bişey yemiyor bu hastalık mahvetti bizi ne yapacagım ben? biraz düzeldigibi ama vitamin vermeme rağmen him iştahı yok. ister sevdiği ister sevmediği bişey olsun ağzını açmıyor hiç bir yöntemle veremiyorum

ben geldim nasılsınız kızlar? Geçmişi okuyamadım oğlum sabah yarım çay bardağı yoğurt yemiş o zamandan beri sadece beni emdi uyurken başka bişey yemiyor bu hastalık mahvetti bizi ne yapacagım ben? biraz düzeldigibi ama vitamin vermeme rağmen him iştahı yok. ister sevdiği ister sevmediği bişey olsun ağzını açmıyor hiç bir yöntemle veremiyorum

canım benim oğlum hasta olmadığı halde öyle inşallah düzelir nasıl olsa hala emziriyorsun..

iyiyiz tatlım sen nslsın? bebişin nsl?

of anam ayaklarıma kara sular indi. bırak ayağa kalkmayı danseden adam gülümsemesi koyacak halim kalmadı walla :106: kocam da misafir çağırıyor sonra da 1 gün önce ki akşam hintli arkadaşlarıyla plan yapıyor.. gel iki dk çocuğu oyala bari ben de iki işimi halledeyim değil mi.. akşam gelsin ben ona gösteririm cibiliyetsiz :KK19:

bakalım öğrenelim: (ben baktım öğrendim ama demek istediğim şey bu değildi)
cibilliyetsiz - ekşi sözlük

of anam ayaklarıma kara sular indi. bırak ayağa kalkmayı danseden adam gülümsemesi koyacak halim kalmadı walla :106: kocam da misafir çağırıyor sonra da 1 gün önce ki akşam hintli arkadaşlarıyla plan yapıyor.. gel iki dk çocuğu oyala bari ben de iki işimi halledeyim değil mi.. akşam gelsin ben ona gösteririm cibiliyetsiz :KK19:

bakalım öğrenelim: (ben baktım öğrendim ama demek istediğim şey bu değildi)
cibilliyetsiz - ekşi sözlük

erkeklerin hepsi aynı canım sıkma canını boşver,canım sen şu testi yaptın mı ?ben iki defa yaptım negatif çıktı ama ben kendim hiç öyleymiş gibi hissetmiyorum:KK43:

inşallah biran önce düzelir canım çok zor oluyor hastalık

erkeklerin hepsi aynı canım sıkma canını boşver,canım sen şu testi yaptın mı ?ben iki defa yaptım negatif çıktı ama ben kendim hiç öyleymiş gibi hissetmiyorum:KK43:

yaw sorma yapmadım. unutmuşum bilem.. :18: off babama bi tane kadın karın ağrısı şikayetiyle gitmiş. muayene etmiş karnında bir sertlik varmış.. ulturasona bir girmişler.. kadın hamile ve o ağrı dediği de doğum sancısı :KK53: ama kadının haberi yok :KK53: öyle bir sona ilerlemeyelim de. bu hikayeyi ilk dinlediğimde çok şaşırmıştım ama bi 6 ay sonra başıma gelmesi çok olağan dışı görünmüyor şuan için.. :18: yarın alayım şu testi...

yaw sorma yapmadım. unutmuşum bilem.. :18: off babama bi tane kadın karın ağrısı şikayetiyle gitmiş. muayene etmiş karnında bir sertlik varmış.. ulturasona bir girmişler.. kadın hamile ve o ağrı dediği de doğum sancısı :KK53: ama kadının haberi yok :KK53: öyle bir sona ilerlemeyelim de. bu hikayeyi ilk dinlediğimde çok şaşırmıştım ama bi 6 ay sonra başıma gelmesi çok olağan dışı görünmüyor şuan için.. :18: yarın alayım şu testi...

ay inanmıyorum :KK53:,ya bende yaptım test negatif çıkıyor ama karnımda hareketler hissediyor gibiyim özelliklede bugün kafayı yemek üzereyim yarın hastaneye gitcem emin olmam gerek of of of :KK43:

ya aynı şey bende de var canım yaa.. bence biraz psikolojiktir. yani basit bir bağırsak hareketini bebek gibi algılıyor olabiliriz.. ayrıca doğumdan sonra bağırsaklar yerlerini bol buldukları için içerde parti vermiş bile olabilirler.. :44: hemen kötüsünü düşünmeyelim..

ya aynı şey bende de var canım yaa.. bence biraz psikolojiktir. yani basit bir bağırsak hareketini bebek gibi algılıyor olabiliriz.. ayrıca doğumdan sonra bağırsaklar yerlerini bol buldukları için içerde parti vermiş bile olabilirler.. :44: hemen kötüsünü düşünmeyelim..

inşallah söylediğin gibidir canım ,yarın artık belli olur ne olur dua edin öyle birşey olmasın naparım yoksa ben:KK43:

inşallah bişey çıkmaz canım. kendimden önce bebişin sütüne acırım. 2 damla sütüm var zaten ondan da olur zavallı.. neyse yaw kötü düşünmeyelim.. neler yaptın bugün? bebeiş nasıl?

inşallah bişey çıkmaz canım. kendimden önce bebişin sütüne acırım. 2 damla sütüm var zaten ondan da olur zavallı.. neyse yaw kötü düşünmeyelim.. neler yaptın bugün? bebeiş nasıl?

bebişin keyfi gayet yerinde bugün maşallah ne verdiysem yedi ,ama akşam işte ben böyle hareketler hissedince tüm psikolojim bozuldu o da etkilendi galiba uyutamadım birtürlü sadece uykuda emdiği için emziremedimde çocuğa baktıkca içim acıyor inşallah bişey çıkmaz.
sen neler yaptın mustafa umarım bugün güzel yemiştir?

pek yedi diyemicem. sabak 3 kaşık kahvaltı. öğlen tadına bakılmamış bir ıspanak püresi. öğleden sonra milupa sütlü 5 meyveliden kaşık. akşam muhallebiden 3-5 kaşık daha.. akşam üstüne kadar gayet sakindi akşam benimki de huysuzlandı emzirip yatırdım saat 7.5 da hala uyuyor gece uykusuna yattı galiba.. bende tekrar uyanır düşüncesiyle çok emzirmedim kalkınca yine yer diye ama kalkmadı :KK50:

X