Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızlar bebişlerin dişleri ne alemde bizim diş çıkıyo sanırım kaşıyıp duruyo o kadar hızlı kaşıyoki sabah beşiği sallanıyordu:KK60::KK60::KK60::KK60:

kızlar bebişlerin dişleri ne alemde bizim diş çıkıyo sanırım kaşıyıp duruyo o kadar hızlı kaşıyoki sabah beşiği sallanıyordu:KK60::KK60::KK60::KK60:

seni kandırıyordur canım,benim oğlan 4.aydan beri diş kaşıyor hala bişey yok,çok umutlandım ama hala bekliyorum,bir aydır da acayip salya.artık önlüklerini kalorifer peteğinin üzerinde kurutup takıyorum bazen yetişmiyor:KK60::KK60::KK60: diş yerleri belli ama hala nazlanyor dişer çıksam mı beklesemmi acaba diye:KK60::KK60::KK60:

merhaba canım muz değilde elma havuç verebilirsin cam rendede püre oluyo o şekilde verebilirsin süzersen suyu çıkar çok katı olur süzmeden ver çok az başlıyosun duruma göre arttırıyosun çay kaşığıyla başla muz benim oğlumu rahatsız etti vermiyorum ben

teşekkür ederim lovelyangel :emir_bebek: aranıza yeni katıldım.. ne güzel bi yer herşeyi paylaşabiliyosun...:nazar:

okula gittin mi naksis,nasıl gidiyor okulla bebiş?,bende bu ayın sonuna başlayacam okula,gitmek istemiyorum hiç.nasıl adapte olacam,şimdiden sıkıntı bastı bile:18:

canım normalde çalışıyorum ama öğretmen değilim ,şimdi de ücretsiz izindeyim oğlum bir yaşına gelene kadar bekleyeyim diyorum,sen ne zaman başlıyorsun bence sıkıntı yapma çalışırken insan daha dinamik oluyor bence bir problem olmaz inşallah sıkma canını :KK66:

seni kandırıyordur canım,benim oğlan 4.aydan beri diş kaşıyor hala bişey yok,çok umutlandım ama hala bekliyorum,bir aydır da acayip salya.artık önlüklerini kalorifer peteğinin üzerinde kurutup takıyorum bazen yetişmiyor:KK60::KK60::KK60: diş yerleri belli ama hala nazlanyor dişer çıksam mı beklesemmi acaba diye:KK60::KK60::KK60:

aynı durumdayız canım önlüler yetişmiyo aynı kurutma işlemini bende yapıyorum:KK60::KK60::KK60:daha çıkmaz mı diyosun:KK30::KK30::KK30:dişleri çıkınca çok sevimli oluyolar dişsizde çok sevimliler ama...

canım elmayı rendeleyip verebilirsin katı gelmez elma, ama muz erken bence ve kapız yapabilir bebeğini ,ben elma püresini hergün veriyorum ilk günler dört beş kaşık ver sonra biraz artır bizim doktorun söylediğine göre bir hafta sonra bir çay bardağına kadar çıkar dedi.

teşekkürler.. muz konusunda benim de tereddütlerim vardı.. ama muz da potasyum açısından çok zenginmiş.. peki gün içinde hangi aralıklarla verdin?

merhaba kızlar uzun zamandır bebeği olması için tedavi gören arkadaşımdan haber aldım şimdi hamileymiş nası sevindik hepimiz rabbim annelikden kimseyi mahrum etmesin :KK49:

teşekkürler.. muz konusunda benim de tereddütlerim vardı.. ama muz da potasyum açısından çok zenginmiş.. peki gün içinde hangi aralıklarla verdin?

sabah saat on gibi elma püresini veriyorum öğlen iki üç gibi havuç püresini veriyorum ,şöyle yapabilirsin dört saatte bir emziren biriysen mesela emzirdikten iki saat sonra püresini ver

merhaba kızlar uzun zamandır bebeği olması için tedavi gören arkadaşımdan haber aldım şimdi hamileymiş nası sevindik hepimiz rabbim annelikden kimseyi mahrum etmesin :KK49:

amin canım çok tebrik ediyorum arkadaşını çok güzel bi haber rabbim kucağına almayı nasip etsin bebişini:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ne güzel ,Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu inşallah çok güzel bir duygu:emir_bebek:

X