Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Daha çok küçük o annesiiii...Alışacak,takma şu ek gıda işine bu kadar.Emzirmiyor musun aynı zamanda zaten?Alıyor o gıdasını,zamanla değişir bak görürsün.

inşallah canım yaa.. evet emziriyorum ama çok zorluyor beni acayip önyargılı. kaşıktan nefret ediyor resmen.. kilosu da azgeldiği için endişe ediyorum.. inşallah dediğin gibi alışır zamanla..

selam kızlarr ben geldimmm:KK66:

hoşgeldiin canım.. benim de yavaştan çıkmam lazım.. gece mesailerimiz sıklaştı oğluşumun muhallebi yüzünden.. yatsam iyiolacak herkese iyi geceler. yarın görüşmek üzere esen kalın :KK16:

oh oh tatlılar yemekler havada uçuşmuş valla canım çekti :KK56:en kısa zamanda denemek lazım ne hamarat bizim bu gurup yaa:21::21:

hoşgeldiin canım.. benim de yavaştan çıkmam lazım.. gece mesailerimiz sıklaştı oğluşumun muhallebi yüzünden.. yatsam iyiolacak herkese iyi geceler. yarın görüşmek üzere esen kalın :KK16:
iyi geceler canım ALlah rahatlık versin ikinize dee:KK3::KK3:
oh oh tatlılar yemekler havada uçuşmuş valla canım çekti :KK56:en kısa zamanda denemek lazım ne hamarat bizim bu gurup yaa:21::21:

ayy misafiir stresine girdik hepimiz sorma gitsin:KK51:

günaydın kızlar; ya da günaydın harpy :KK1: çünkü şuan yalnızım :KK1: nabersiniz? bugün çoook çalışmam gerek çoooooook ondan çok sık giremeyebilirim :KK58:

Gunaydinn kizlar aa bugun niye kimse yok herkrsin isi var heralde benimde var zaten bu isler hic bitmiyo bizim kiz yine sikintili sebze yiyeli kakasi katilasmisti iki gundurde yapmiyor zeytinyaginimi az koyuyorum ki neyse kizlar corba yapmaya gidiyorum aksama kadar giremicem bugun misafirlige gidiyoruz sakin cok yazmayin sonra ruyama giriyo telaslanoyorum okuyamicam diye hepinize guzel bi gun diliyorum iyi ki varsiniz :))

günaydın kızlar,bakıyorum da herkes telaşlıymış bugün,kolay gelsin hepinize,benim misafir yarın,bugünden telaş yapmaya gerek yok:KK60::KK60:herkes dün geceki tarifleri deniyor sanırım:KK1:

günaydın kızlaar:79::79::79:bugün herkezin işi var:97::97::97:kolay gelsin hepinize:118::118::118::118:

X