einsteine'in 24 saatte çözdüğü soru ben hala çözemedim bilen varmı_????

burtay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2006
244
3
52

Soru şöyle:
Orda bulunan topu her kareden geçecek çapraz gitmek yok en sonunda bulunduğu yere geri gelecek ve de her kareden yanlızca bir kere geçilebilir.

arkadaşlar boşuna uğrasmayın bu soru çıkmıyor yani ben 3 yıldır çıkaramadım...

tuhaf yaa.ilk önce ben de buldum sandım ama bi daha kontrol edince bulamadığımı anladım.cevabını çok merak ettim ama bulmaya çalışıcam cevabı...

Hem çarpraz gidecek hem de bütün karalerden geçecek, imkansız bence. Karelerin yarısından geçer en fazla. Hepsinden gidemez nasıl gidecek anlayamadım ki!!fisfisfiskafamçokkarıştı

çapraz gidilmeyecek ki.. kafayı yiyeceğim Einstain 24 saat'te çözdüyse biz ne kadar uğraşıcaz kim bilir...

wowwww vallahi yaptım hemde 5 ci denememde inanmıyorum yıhaha resim nasıl yükleniyo siteye ben yollayım size:sm_cool:

sahimiii çikolata nasıl yaptın.ben bilmiyorum ki nasıl yollanabileceğiniÇok üzgünüm çoook

Bende çözdüm Gerçekten Kafa Yoran Bişey Gönderen Arkdaşa Teşekür Derim....emeğine Sağlik..

:1no2::uhm:bulamadım ya bir ara yaklaştım ama baktım olmamış amaaan üzülmeyeyim einsteine mi olcam sanki bulunca:Roflol:

Konu başlığından bilem belli canım yaa, Einstein'in bile 24 saatte çözdüğü soruyu ben hayatta çözemem valla:1rolleyes:şutarafagitti

ben de einsteine' ı çok gözümde büyütmüşüm canım.1-2 dakikada çözdüm.

bende 5. denememde çözdüm einştayn dan daha zeki oladumu kanıtadım:teytey::roflol:

bende cözdüm 3.ncü denememde cok zor degilmiş einsteindn dahamı zekiyim yani hehehsırnaşık şey

acayip bişe yaaa aklım karışıyo tam yaotım diyoken bide bakıyom bi taneyi kapatmamışım pek zeki diilim galiba:1no2:benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…