einsteine'in 24 saatte çözdüğü soru ben hala çözemedim bilen varmı_????

bunun başka bi çözümü yoktur kare dışına çıkmadann yapan arkşlarda kontrol etsin yalnış yaptıklarını görcekler hep bi kutu boşta kalırr ne denerseniz deneyinn =))

karenin dışına çıkılabiliyorsa her türlü oluyo zaten............
zavallı einsteine bunu düşünememiş...

disa cikmak yasak diye bise belirtilmemis ama bunu belirtmeye bile gerek yok bence tabi disa cikmak yasaktir yoksa cocuk oyuncagi olur

baska türlü olmasi lazim

nerdeyse 10 kisi einstein amcamdan da zeki olduklarini belirtiyorlar fakat neden kimseden foto gelmiyor bunu cözen bence foto eklemesinide arar bulur diye düsünüyorum. valla ben merakla cözen arkadaslardan foto bekliyor olucagim. harbiden cözüpte koyanlarada tabikide tebriklerimizide sunariz

internette söyle bi arama yaptimda dünya zaten bu soruyla calkalaniyormus :)) herkezler bulmus cevabi arkadaslar. bi arkadasimizin dedigi ¨yaptigi¨ dogru. karenin disina cikmak yok denmiyor ve soruda ki yaniltmacada burda. google aramaya einsteinin 24 saatte cozdugu soru yazin goruceksiniz cevaplari :)

nasi yani kare disina cikip yapinca mi dogru oluyo?

ya bende yaniltmaca diilde kesin bi taktigi vardir diye ugrasiyorum bulamamistim allam ya :roflol:

wallaa karenin dışına çıkmadan çözen warsa eklesinler resim bende merak ediyorum ama ne denerseniz deneyinn yok çözümüü ....

Ben de buldum.. Tarif etmeye çalışayım ama becerebilir miyim bilmiyorum..

topu sola sürükleyip, sonrada yukarı itip yandan aşağıya, üçüncü kareden sonra son sağdaki üst kareye, oradan aşağıya, yandan yukarıya, aşağıya ve yana yine aynı yerdesiniz.. :))

bı yerde yapamıorum yanı bı kareden gcırmemıs oluorum kafam karıstı

bi çok arkadaşın çözemediği einstein üzerinde bulduda sakladı gibi rivayetlere yol açan o meşhur sorunun cevabı aslında basit kabul etmeyenler olabilir çözümü kağıt üzerinde ypamanız gerekiyor tek kare kaldığında kağıdı sembolün üzerine katlayıp kaleminizi kaldırmadan katın üstünde devam edip o boşta kalan karenin üzerine gelip kağıdı çekiosunuz sonrada başlangıca dönün
bi sitede yukarıdaki açıklamayı buldum ama anlamadım

hönk ne yazmislar öyle bende anlamadim :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…