Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

günaydın kızlar...nasılsınız

kilo veren herkesi çok çok tebrik ediyorum,inş.devamıda gelir

benimde bugün 4.günüm,daha önceden bu tür beslenmeye alışık olduğum için açıkcası çok zorlanmıyorum ben,dukanda 10 gün saf protein yemiştim,ama bunda sebzede olduğu için çok daha kolay geldi bana...tek sorunum spor yapamamak,gerçi elimden geldiğince yürümeye çalışıyorum ama ter atsam çok daha iyi olucak

aslında evde bisiklet,mekik aleti ve twist shape var ama ben yapamıyorum,twisterimde vardı ama taşınırken kayboldu,yarın bim den alıcam,işyerine getiricem,boş kaldığım zamanlarda yapayım diyorum,fayda faydadır

bu arada kilo bildirimide yapayım,biraz yavaşladı ama gr da olsa eksilmek harika bi duygu

başlangıç : 84

1. gün :81,9

2.gün :81,4

3.gün :81,3

83 den 55 e düşen ben değilim ben en fazla 68 oldum... ve 15 günde 64 ten 55 e düştüm

Nurcuğum 15 günde 9 kilo çok çok iyi fakat sudan gitmiyor değil mi yani 9 kilo verip 15 kilo almayalım :KK70:
Birde ben vejeteryanım bu diyette yumurta ve salata tüketsem sadece yeterli mi?

Nurcuğum 15 günde 9 kilo çok çok iyi fakat sudan gitmiyor değil mi yani 9 kilo verip 15 kilo almayalım :KK70:
Birde ben vejeteryanım bu diyette yumurta ve salata tüketsem sadece yeterli mi?

Canım ben bilemem ki yumurta tavuk yerine geçer mi?ben bazen salataya peynir rendeleyip te yedim ve günde 3 bardak ayran içtim... tabi açlıktan sabahın 6 sında kalktığımda çok oldu:) bundan sonra görec eğim kilo alıp almamayı ve burda paylaşacağım... alacağımı sanmam çünkü günde en az iki saatt spor yapıyorum ben.. umarım almam çünkü kilo vermesi gerçekten çokk zor

kaç gündür takip ediyorm szi arkadaşlar bende bu sabah itibari ile katıldım aranıza fakat az değiştirerek yapacaağım diyeti.menü şu şekilde olacak bugün.

Sabah: 1 bardak süt-1 yumurta

ara öğün: cacık

öğle:tavuk-cacık-bolca roka

ara öğün cacık

akşam:tavuk-cacık-bolca roka.

yoğurdun yağ yakma salatalığın ödem atma özellikleride eklensin istedim listeye.
Hedefim 15 günde 4 kilo verebilmek.Başlangıç kilom 58.3 hedef kilom 54 altı olabilmek inşallah başarabilirim.Her sabah tartılacağım bende .Pc.nin kendi mausunu kullandığım için kopyalamayı beceremiyorum rica etsem bnide listeye eklermisiniz lütfen.

herkese başarılar.

Canım ben bilemem ki yumurta tavuk yerine geçer mi?ben bazen salataya peynir rendeleyip te yedim ve günde 3 bardak ayran içtim... tabi açlıktan sabahın 6 sında kalktığımda çok oldu:) bundan sonra görec eğim kilo alıp almamayı ve burda paylaşacağım... alacağımı sanmam çünkü günde en az iki saatt spor yapıyorum ben.. umarım almam çünkü kilo vermesi gerçekten çokk zor

Spor olayı sakat ya günde 2 saat yapamam ben, benimde 15 kilo fazlalığım var kendime 3 ay verdim bunun için:))))

forumu uzun zamandır takip etmeme rağmen yeni üye oldum.2 yıl önce doğum yaptım ne denediysem buna spor dahil 2 kiloadan fazla veremedim.Bir tanıdığımın önerisiyle mucize bir yöntem denedim ve zayıfladım toplamda 9 kilo verdim..işte mucize yöntem:yağsız tuzsuz haşlanmış tavuk ve yanında salata..(salataya istediğiniz kadar limon,yağ ve az tuz atabilirsiniz) 7 gün boyunca başka bir şey yemiyorsunuz ve en fazla tuzsuz ayran içebilirsiniz.eşim de denedi 8 kilo verdi...ben zayıfladım herkes zayıflasın..

not:bu diyeti şeker tansiyon kalp vb.hastalığı olanlar denemesin.bu diyet muhteşem yağ yakıyor..haydi kolay gelsin..

İsim.............................................. ..............Başlangıç..........1.hafta.......... 2.hafta..........3.hafta
se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... ..........
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
egeada2012........................................ ..........62.5

benı de yazınn baslangc 69.6
5.gunum 68

günaydın kızlar..

başlangıç : 73 kg.
1.gün : 72,50 kg.
2.gün : 71,70 kg.

hergün gr gittiğini görmek insanı inanılmaz motive ediyo..bu diyetle beni tanıştırdığı için konu sahibine çok çokkk teşekkür ederim. Allah ne muradı varsa versin.

3.gün : 71,20 kg. :)))

canımbomba gb verıırsın canım yasın kaç buarada .lıste bomba gb fakat sana benden bır tavsıye buna 1 hafta dayanabılırsın bu sekılde.buyuzden lıstenden bıkmaman ıcın değişiklikler yap .mesela az yağlı bıberlı domateslı soganlı nanelı menemen yap vs

coook tesekkur ederım.umarım tam hedefıme ulaşrım

canım cevabın işin teşekkürler,yaşım 31 tavsiyelerini uygularım.

egeada evet o form çaylarını çok kullandık ve kalıcı bir kabızlık var bana da söyle de yöntemini bende kurtulayım bu illetten nasıl tedavi oldun ki ve biliyorsun kabızlık kilo yapıyor benim annem acayip muzdarip kabızlıktan. düüşünki bir büyük şurup içirmiş doktor sırf bütün bağırsaklar boşalsın da kamerayla bakalım diye banamısın dememiş doktor şok geçirmiş tık yokmu diye :) allah rızası için nasıl tedavi oldun canım burda bir sürü insanın bu konuyla ilgili sorunu vardır özel mesaj atamadığın için buraya yazdım sende bu şekilde yaz öpüldün tatlım:KK54:

sabahları aç karnına yeşil erik yiyip üzerine su içerseniz bir saat sonra isal yapıyor

tartılmıyorum ama daha tartılmadan ne kadar dayanırım bilmiyorum değişimi görmek harika sürekli orama burama bakıyorum ben bu diyete bayıldım
bugün 7. günüm yani yarın ara var 4 kilo kadar verdiğimi sanıyorum akşam bakıcam
birde bişey merak ediyorum her insanın vücudunun direndiği bi kılo var o kılonun altına ınmek zordur ben 60 ın altına çok zor ınerım bu dıyette bunu yaşayan var mı? ya takılıp kalırsa

Son düzenleme:
kaç gündür takip ediyorm szi arkadaşlar bende bu sabah itibari ile katıldım aranıza fakat az değiştirerek yapacaağım diyeti.menü şu şekilde olacak bugün.

Sabah: 1 bardak süt-1 yumurta

ara öğün: cacık

öğle:tavuk-cacık-bolca roka

ara öğün cacık

akşam:tavuk-cacık-bolca roka.

yoğurdun yağ yakma salatalığın ödem atma özellikleride eklensin istedim listeye.
Hedefim 15 günde 4 kilo verebilmek.Başlangıç kilom 58.3 hedef kilom 54 altı olabilmek inşallah başarabilirim.Her sabah tartılacağım bende .Pc.nin kendi mausunu kullandığım için kopyalamayı beceremiyorum rica etsem bnide listeye eklermisiniz lütfen.

herkese başarılar.

Canım hoşgeldin.Seninle bir topicte daha beraber diyet
yapmıştık.Ramazanda kilo verme deneyimlerimizdi galiba.
İnşallah istediğin kiloya ulaşabilirsin.
Ben de ramazanda vermiştim ama işte kış boyu insan ister
istemez alıyor biraz da olsa.Benim sorunum çok yemekten ziyade
hareketsiz bir işte çalışıyor olmam.Evde spor aletlerim de olmasına rağmen
inan yapacak vakti zor buluyorum.
Neyse tekrar hoşgeldin ve başarılar...

selam çıtır kızlar :=) dün giremedim foruma ama bozmadım da :=) dün 1.5 saat yürüdüm spor olarak ama jilianı yapamadım halim kalmadı walla :KK43:

sabah çatlayaraktan tartıldım :KK70::KK70: tahminlerim dogruymuş şişmişim kilom 59.2 çıktı. olsun bu da güzel.59 u sabitliyorum diye bakıyorum kendime.ben ne zaman diete spora ara versem +2 kg olarak geri döner bana.

kılzar baş ağrısı olanlar olmuş.karbonhidratı keserseniz başınız ağrımaaz :=) bunu en iyi ben bilirim 1 sene ekmek yemedim çünkü :) ya psikolojiktir yada pro ile ödem attığımız için suyu az alıyorsunuzdur.suyunuzu fazlalaştırın.yada kafeinli içecekleri kestiyseniz o da baş ağrısı yapar.

Selamlar kızlarrrr..... nihayet 55 kilo oldum:)) imkansız derdim hep bir ay önce ve 55 im artık yaşasın:) egeada arkadaşımıza,burada güzel fikirlerini yazan herkese teşekkür ediyorum.. yani ilk kez bu kilodayım şükür şükür şükürrrrrrr:) darısı başınızaaaa

nur tebrik ederimmmmmmmmm :=))))) seni mezun ettik heralde artık :))) darısı başımızaa :))

X