Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

içimden bir ses bir iki hafta sonraaa yuppiiiiiiiii artık idagal kilodayım kızlar dicem gibi geliyor...haftada 3 kilo versem iki haf.6 kilo

2. turuma başlamış bulunmaktayım, 5 gün sonra bitecekinş... :KK16:

kahvaltı hazıırr tavuklu salata :KK16:

herkese günaydınnn

kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum.ben daha tartılmadım bakalım nolcak.dün akşam tavuk olmadığı için mantarlı omlet yapıp yedim mecburen ama bugün öğlene hazırladım tavuğumu.her gün 35 dk ritmik yürüyorum.okula gidiş gelişte de yürüyorum artık.başka spor yapma fırsatım olmuyor.evim ve okulum 700 m .günde 4 defa bu yolu katediyorum o da bişeydir dimi:)

kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum.ben daha tartılmadım bakalım nolcak.dün akşam tavuk olmadığı için mantarlı omlet yapıp yedim mecburen ama bugün öğlene hazırladım tavuğumu.her gün 35 dk ritmik yürüyorum.okula gidiş gelişte de yürüyorum artık.başka spor yapma fırsatım olmuyor.evim ve okulum 700 m .günde 4 defa bu yolu katediyorum o da bişeydir dimi:)

hic hareket etmemekten kat kat iyidir:KK8::KK8::KK8:

Kendimide ekliyorum ben listeye

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

Burcin79 ...................................83,7........... ...................82 (3.gün)[/QUOTE]

Alpim........................................65.3. ................................

Sewil087...................................58,7...............................57,1 (3.gün)

Selamlar kızlarrrr..... nihayet 55 kilo oldum:)) imkansız derdim hep bir ay önce ve 55 im artık yaşasın:) egeada arkadaşımıza,burada güzel fikirlerini yazan herkese teşekkür ediyorum.. yani ilk kez bu kilodayım şükür şükür şükürrrrrrr:) darısı başınızaaaa

nur darısı benim başımaaaaaaaaaaaaaa ben hayatımda hiç 56lı 55 kilo olmadığım için vucut inmekte direniyor galiba çünkü 4. günüm bittive ben 58 ile başladım hala 57.2 geliyorum ama olsun yarın 56 olacak inş:)

nur darısı benim başımaaaaaaaaaaaaaa ben hayatımda hiç 56lı 55 kilo olmadığım için vucut inmekte direniyor galiba çünkü 4. günüm bittive ben 58 ile başladım hala 57.2 geliyorum ama olsun yarın 56 olacak inş:)

Darısı başına canım ben de ilk kez 55 oluyorum:)) ben acayip disiplinle yaptım sadece sabahları 1 dilim çavdar ekmeği yedim ve haşlanmış yumurta ve öğlen peynir salata akşam tavuk salata ve bir meyve... ve çok spor yaptım ben o yüzden iki kat zayıfladım:) ve yeşilçayı sakın unutma sabah akşam yarım limon sıkıp yeşilçay içtim tarçın ilavesiyle.... bana da 55 imkansız gibi gelirdi de başardım şükür:)yarın birkaç kıyafet alacağım bol geliyor hepsi süper olacak kıyafetlerim süper ödül olacak bana:)

Darısı başına canım ben de ilk kez 55 oluyorum:)) ben acayip disiplinle yaptım sadece sabahları 1 dilim çavdar ekmeği yedim ve haşlanmış yumurta ve öğlen peynir salata akşam tavuk salata ve bir meyve... ve çok spor yaptım ben o yüzden iki kat zayıfladım:) ve yeşilçayı sakın unutma sabah akşam yarım limon sıkıp yeşilçay içtim tarçın ilavesiyle.... bana da 55 imkansız gibi gelirdi de başardım şükür:)yarın birkaç kıyafet alacağım bol geliyor hepsi süper olacak kıyafetlerim süper ödül olacak bana:)

canım tekrardan tebrik ederim bende diyet konusunda çok disiplinliyim çevremdekiler şaşırıyor ama inat ettim artık:) benim tek eksiğim spor yapamadımevde bu hafta için sıcak su sorunumuz oldu:KK43: çok canım sıkıldı bu diyetle birde spor süper olacaktı ama neyse artıkaz kaldı

günaydınn kızlar nasılsınız..dün basım felaket derece agrıdı bıraz tansıyonum dustu sanırımm bıkaç tane etı hoşbes yedımmm :KK43:(

ama sabah tartıldım 100 gr verebılmısım uzuldum:KK43:

günaydınn kızlar nasılsınız..dün basım felaket derece agrıdı bıraz tansıyonum dustu sanırımm bıkaç tane etı hoşbes yedımmm :KK43:(

ama sabah tartıldım 100 gr verebılmısım uzuldum:KK43:

olsun canım sen aynen devam et En Büyük KK bana da oluyodu baş ağrısı hiç ekmek yemiyodum ilk günler artık sabahları yiyorum olmuyor

Canım 83 den 55 kiloya ne kadar sürede düştün ve bu diyetle mi bu kadar kilo verdin bilgi verirsen sevinirim :)

bende uzun süredir takip ediyorum aynı kilodaymışız başladığınız da lütfen yazarmısınız bebiş düşünüyorum kilom yüzünden korkuyorum nasıl verdiğinizi bilgilendirirseniz çok sevinirim

bende uzun süredir takip ediyorum aynı kilodaymışız başladığınız da lütfen yazarmısınız bebiş düşünüyorum kilom yüzünden korkuyorum nasıl verdiğinizi bilgilendirirseniz çok sevinirim

83 den 55 e düşen ben değilim ben en fazla 68 oldum... ve 15 günde 64 ten 55 e düştüm

X