Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Nick.................Baslangic kilosu...............suanki kilosu

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

Burcin79 ...................................83,7........... ...................82 (3.gün)

Alpim........................................65.3. ................................

Kuaybes................................... 56.5............................. 54.8

ezgi _18....................................83................................ 55

canım ben çok yogun diet yapmadım.ekmek,kızartmayı,şekeri tam kestim.abur cuburu azalttım.spora fazlaca agırlık verdim.zaten son 4 aydır tartım gram oynamıyordu.bu diet sayesinde hayatımda ilk kez 59 oldum :=)
59 kg mu doğdun canım yazık anneciğine:KK52:

sayfaları biraz incele anlarsın canım :KK51:

:KK1::KK1::KK1:

Benim bugün üçüncü günüm gayet rahat geçiyor biraz baş ağrım var ama bundan mıdır bilemiyorum tartıda oynama var ama demiycem şimcik ben balıklı yapıcam yarın balıkta protein neticede dün akşamda ızgara köfte 3 adet bol salata yaptım salataya pırasa taze soğan dereotu salatalık kıvırcık nar sirkesi limon tuz az yağ koyuyorum misssss okuldan bir arkadaşımla beraber yapıyoruz oda 2 kg 2 günde vermiş birbirimize destek oluyoruz bigün ben götürüyorum öğlen menüsünü bigün o :21:

egeada nur faytenks:KK16:

Son düzenleme:

Asya27................................57.......... .........................56.50

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Dedniz mil...................................68.......... ........................

Burcin79 ...................................83,7........... ...................82 (3.gün)[/QUOTE]

Alpim........................................65.3. ................................

Kuaybes................................... 56.5............................. 54.8

Wisper......................................82,2..............................? (başlangıç 17,5 bugün :)))

çok zor oldu ama dayandım.baş dönmem oldu sanırım yeterli su içmedim.tartıda inşallah iyi bir rakam görürüm yoksa motivasyonum gider diye korkuyorum

selamlar kabızlık için tavsiye veren ve beni tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim :) bugün öğlen akşam tavuk salatamı yedim yanında birazda taze fasülye yedim. akşam 10 gibide 6 tane erik 1 küçük elma yedim kaçamak olarak. diyetimi bozcağını düşünmüyorum bugün öylesine çok spor yaptımki vücüdumun vitamine ihtiyacı var :) 200 kalori eliptik bisikletimde yaktım, yarım saat yürüdüm, toplam 20 dk da göbek ve bel eritmek için video vardı onunla birlikte egzersizimi yaptım. çok çalıştım çokkk. zayıflama adına yola çıkmış olduğum arkadaşlarım durmak yok yola devam 1 ay sonra filinta gibi çıtırlar olacağız :)

selam kızlar benide listye eklermisiniz pazartesi başladım başlangıç 66 şu an 65.1 normalde çok zor kilo veririm ilk defa bu kadar hızlı verebildim spor yapamıyorum ama yapmaya çalışıcam ben 3 öğün tavuk ve salata yemeye çalışıyorum ancak regl dönemimdeyim tatlı isteğim oluyo burçak kepekli bisküvi yiyorum aralarda kabızlık içinde biberiyeli bitki çayı var onu tavsiye ediyorum çok iyi geliyo herkese iyi zayıflamalar:)

kabızlık soeunu bndede vardı..iki gün önce bimden .form bitki çyı aldım (green wood) bir sıkıntı yok suan

Burcin79 ...................................83,7........... ...................82 (3.gün)

ezgi _18....................................83................................ 55

goflet..................................74.6...............................72.5

Kizlar kabizlik ceken arkadaslar.. Keten tohumu cok ise yariyor yanliz bütün olacak ve agizda parcalayarak yiyeceksiniz..
Bütün bütün yutarsaniz hic bir ise yaramiyor girdigi sekilde cikiyor :KK1::KK1::KK1:
Her gün 1 cay kasigi keten tohumu tüketebilirsiniz fazlasi ishale neden olabiliyor...:KK52::KK52:

Son düzenleme:
Selamlar kızlarrrr..... nihayet 55 kilo oldum:)) imkansız derdim hep bir ay önce ve 55 im artık yaşasın:) egeada arkadaşımıza,burada güzel fikirlerini yazan herkese teşekkür ediyorum.. yani ilk kez bu kilodayım şükür şükür şükürrrrrrr:) darısı başınızaaaa

Kizlar bende diyete dvam ediyorum gecen haftadan berli.
Tabi arada kacamak yaptigm oluyo.
Normalde tavuk gogsunu cok severim ve istekle yerin ama artik zorlaniyorum yerken
Hergun hergun ayni sey cok zor tavugun baska neresini yiyebilirz?
Bu hafta bitsin 4 gun ara vericem ozamanda k-fleks diyetini uygulucagim insallah.
:KK3:

iyi geceler arkadaşlar ben 104 kğ. ve çok üzülüyordum cumartesi akupuntur için randevu almıştım ama bunu okuyunca tam aradığımı buldum diye düşünüyorum ve inşallah cumaya başlıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun ve istediğimiz kğ. düşelim..........

Selamlar kızlarrrr..... nihayet 55 kilo oldum:)) imkansız derdim hep bir ay önce ve 55 im artık yaşasın:) egeada arkadaşımıza,burada güzel fikirlerini yazan herkese teşekkür ediyorum.. yani ilk kez bu kilodayım şükür şükür şükürrrrrrr:) darısı başınızaaaa

amin canım kaç haftada kaç kğ. verdin öğrenebilirmiyim?

X