Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Nick Başlangıç Kilosu Şuanki kilo diyette kaçıncı gün hedeflenen kilo

büşra44 65.400 65.400 1.gün 58

listeyi bu şekilde yapsam olurmu kızlar

tebrikler nasıl verdiniz kılolarınızı bende yapmak istiyorum bu diyeti yardımcı olurmusunuz

canım günde 3 ögün tavuk ve salata yiyoruz şekersiz çay yeşil çay olursa daha iyibaşka yemek falan yok benim anladığım bu eger yanlış anlatmış isem diğer arkadaşlarda eminim ki yardımcı olurlar ben sabah öğlen akşam tavuk salata tüketiyorum yeşil çay içebilrsem onu içiyorum normal çay içilmiyor zaten midede bir şey olmayınca:) pazar başladım ki ben zor kilo veririm pazar başladım 58 ile bu sabah 57 geldim bakalım inş bozmayacağım ben uzun süredir abur cuburyemiyorum en azından sık sık tüketmiyorum benim maantığım kendimi oruçmuş gibi hissediyorum ama en azından sınırsız su salata tavuk yiyebiliyorum diyorum böyle bakınca olaya sıkıcı olmuyor:)en azından ben kendimi böyle motive ediyorum oruç tutmakta nefsi terbiye etmek diyetlerde bi bakılma öyle oluyor nefsimize hakim olmaya çalışıyoruz:)

bende sorun o spor yapamıyorum vakit yok hem iş hem ders oturdugum yerde yiyip durdum tabi :KK56:

canım bende çalışan bir insanımki bu kilo verme süreçinde bebeğim küçüktü ayrıca yatılı okuldayım nöbette tutuyorum falan ama insan kilolarından gercekten rahatsız ise spora başlıyor bir süre yapınca zaten alışkanlığa dönüşüyor ve sonrada yaşam şekli oluyor ben şu anda yürümüyorum ama hayatıma spor yerleşti adım sayar kullanıyorum çok hızlı hareket ediyorum bu spor yerine gemiyor ama en azından hareket yapmış oluyorsun vallahi ben kilo verme aşkına tartıda gr eksilsin die bir gün 15 km yürüdüğümü hatırlıyorum :)

canım günde 3 ögün tavuk ve salata yiyoruz şekersiz çay yeşil çay olursa daha iyibaşka yemek falan yok benim anladığım bu eger yanlış anlatmış isem diğer arkadaşlarda eminim ki yardımcı olurlar ben sabah öğlen akşam tavuk salata tüketiyorum yeşil çay içebilrsem onu içiyorum normal çay içilmiyor zaten midede bir şey olmayınca:) pazar başladım ki ben zor kilo veririm pazar başladım 58 ile bu sabah 57 geldim bakalım inş bozmayacağım ben uzun süredir abur cuburyemiyorum en azından sık sık tüketmiyorum benim maantığım kendimi oruçmuş gibi hissediyorum ama en azından sınırsız su salata tavuk yiyebiliyorum diyorum böyle bakınca olaya sıkıcı olmuyor:)en azından ben kendimi böyle motive ediyorum oruç tutmakta nefsi terbiye etmek diyetlerde bi bakılma öyle oluyor nefsimize hakim olmaya çalışıyoruz:)

dogru yazmışsın canım.

ecrin sayfa 25-246. msj da egeada nasıl yapılacagını yazmış

Canım mesela kendim için konuşayım benim boy 155 cm. Ve bu boyla 48 kilo hiç az değil inan. 170 cm boy ile 55 kilo olduğunu düşün arada 15 kilo var boy ile. Bende sadece 7 kilo var boy ile. Aslında bu hesapla bakınca gayet mantıklı. Bu boyla benimde 45 kilo falan olmam gerek aslında. 10 kilo fark olması gerektiğini düşünürsek.

anladim cnm ben genelde balik etli begenirim o yüzden kendi fikrimi yazdim bazi arkadaslarin abartamasina gerek yok..tabiki hangi kiloda rahat ediyorsak o kiloya ulasmak gerek..aciklaman icinde tesekkürler..umarim 45 lere inersin tatlim

liste islerinden ben iyi anlarim sizler kilonuzu yapin ben güzel bi liste sunucam size..hem yeni baslayanlar birbirimizi gazlariz..benimde bugün 2. gün henüz tartilmadim..ayda 5 kilo versem bile mücize gercekten..

liste islerinden ben iyi anlarim sizler kilonuzu yapin ben güzel bi liste sunucam size..hem yeni baslayanlar birbirimizi gazlariz..benimde bugün 2. gün henüz tartilmadim..ayda 5 kilo versem bile mücize gercekten..

tamam fıstık . büşra sanırım sorun olmaz canım.

şimdi pztesi başlangıç yapıyoruz.daha öncede öyle söylemiştik ama pztesi liste yapılamadı maalesef.pztesiden pztesi ye yazıyoruz.herkes hemfikir mi hanımlarrr :=)

tamam fıstık . büşra sanırım sorun olmaz canım.

şimdi pztesi başlangıç yapıyoruz.daha öncede öyle söylemiştik ama pztesi liste yapılamadı maalesef.pztesiden pztesi ye yazıyoruz.herkes hemfikir mi hanımlarrr :=)

canim kim icin nie sorun olsun anlamadim..büsrami yapiodu cizelgeyi eger öleyse benide eklesin sorun deil :KK66: ben hani kimse üstlenmemis listede yok ortada o yüzden yazdim..
dün ayin 14 dü sanirim dün itibariyle katilmak isteyenler isim ve kilo yazsinlar..ögleden sonra liste yapicam günlük yada haftalik güncellemede yaparim..kitsin kilolar gelsin mutluluk :KK66:

merhaba kızlar şu an çok meşgul oldugum için önceki sayfalara baktım ama goremedım aceleden.bu dıyette tavugun her yerı kullanılabılyomu yoksa sadece gogus mu bırde nescafe serbest mı ? yardımcı olursanız sevınırım :)

canim kim icin nie sorun olsun anlamadim..büsrami yapiodu cizelgeyi eger öleyse benide eklesin sorun deil :KK66: ben hani kimse üstlenmemis listede yok ortada o yüzden yazdim..
dün ayin 14 dü sanirim dün itibariyle katilmak isteyenler isim ve kilo yazsinlar..ögleden sonra liste yapicam günlük yada haftalik güncellemede yaparim..kitsin kilolar gelsin mutluluk :KK66:

69.6 ıle basladım 5.gunm 68.6 lısteye benı de yaızn:)

canım ben yapmaya çalışıyordum ama beceremedimde zaten :)
senin yapman iyi oldu
benim başlangıç kilom 65.400 bugün başladım diyete
benide eklersen sevinirim

merhaba kızlar şu an çok meşgul oldugum için önceki sayfalara baktım ama goremedım aceleden.bu dıyette tavugun her yerı kullanılabılyomu yoksa sadece gogus mu bırde nescafe serbest mı ? yardımcı olursanız sevınırım :)

canım bildiğğim kadarıyla tavuğun göğsü olsa daha iyi ama başka yerlerinide kullanabiliyorsun derilerini kullanmamak şartıyla nescafe yasak sadece şekersiz yeşil çay içiliyor diye biliyorum

canım bildiğğim kadarıyla tavuğun göğsü olsa daha iyi ama başka yerlerinide kullanabiliyorsun derilerini kullanmamak şartıyla nescafe yasak sadece şekersiz yeşil çay içiliyor diye biliyorum

Tavuğun en yağsız kısmı olan göğsü kullanılıyor canım bir tam gğüs gün içinde öğünlerde yeniyor

X