Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben çok az yag ekliyorum canım.nar ekşisinin kalorisi çok yüksek.safını bulursan biraz kullan sorun olmaz.ama marketten alıyorsan onun içine şeker ekliyorlar.geçen markette baktımda karbonhidrat oranı çok yüksekti.cesaret edemedim kullanmaya.normal diyetimde de kullanmıyordum.onun yerine limon yada sirke ekledim hep salataya.yoksa bayılırım nar ekşisine

bugun nar eksisiz yıyoruz o zaman:) ona da alısırız nelere alısıyoruz:)

tavugun yanında salataya zeytınyagı hıc katıyor musunuz ben bol nar eksısı katıyorum ama azcık zeytınyagı katsam dıyorum daha cok sevıyorumm..

ben çok az yag ekliyorum canım.nar ekşisinin kalorisi çok yüksek.safını bulursan biraz kullan sorun olmaz.ama marketten alıyorsan onun içine şeker ekliyorlar.geçen markette baktımda karbonhidrat oranı çok yüksekti.cesaret edemedim kullanmaya.normal diyetimde de kullanmıyordum.onun yerine limon yada sirke ekledim hep salataya.yoksa bayılırım nar ekşisine

arkadaşlar herkese günaydın, ilk günden beri okuyorum sayfanızı bende dün başladım nihayet.
başlangıç kilom:70.600
1. gün bitti bu gün 2. günüm sabah tartım:69.500
sonuç süper 1.100 gr herkese kolay gelsin benide ekleyin gruba:KK9: :KK9:

arkadaşlar herkese günaydın, ilk günden beri okuyorum sayfanızı bende dün başladım nihayet.
başlangıç kilom:70.600
1. gün bitti bu gün 2. günüm sabah tartım:69.500
sonuç süper 1.100 gr herkese kolay gelsin benide ekleyin gruba:KK9: :KK9:

hoşgeldınnnnnnn canımm..senle aynı sayılırız bırlıkte yarısabılırız:)

tamam olur verelimde kilo :))
aslında benim ocak sonu başlangıç kilom 80.900 dü indim nisanda bıraktım diyeti bu sayfayı görünce heveslendim başladım yine

tamam olur verelimde kilo :))
aslında benim ocak sonu başlangıç kilom 80.900 dü indim nisanda bıraktım diyeti bu sayfayı görünce heveslendim başladım yine

ben gecen sene hazıranda evlendım 62 ydi kılom ama maşallah aldımyanii..bırde calşmaktan gec saatte yerken aldımm:KK43:8
eşimde zayıf ona guzel yemekler yapmam gerekıyor ve cok ıstahlı.şimdi o yıyor ben bakıyorum:))

zorla yedrmeye calışıyordu ama alıstırdım sanırım 5.gunum benımde

bu arada göbekleri ölçtük dimi kızlar :) yag yakıp yakmadıgımızı anlamak için

benim göbekten 3 cm
belden 1cm gitmiş

bu arada göbekleri ölçtük dimi kızlar :) yag yakıp yakmadıgımızı anlamak için

benim göbekten 3 cm
belden 1cm gitmiş

Aslında güzel fikir seninki canım ölçülerimizi boyumuzu kilomuzu yazalım bir hafta sonra tekrar yazalım incelme oranlarımızı görmüş oluruz

göbek ve gıdıda incelme yoksa yag yakamıyoruz demektir kızlar.özellikle göbek ölçülerimizi alalım.pro agırlıklı bir diette,sporla desteklenince yağ yakacagımız kesinde biz işimizi saglama alalım :)

[SUB]bende sonunda bugün itibariyle başladım kızlar
sabah yeşil çayımı içtim 1tanede yumurta yedim akşam ve öğlende tavuk ve salata yiycem
benimde 1buçuk yaşında oğlum var onun için yürüyüşe çok çıkamıyorum sporada gidemiyorum
mekik çekmeye başladım bakalım faydası olacakmı

buarada liste yapabilirim ama kızlar geriye dönüp sayfaları tek tek okuyamam
onun yerine herkes bana sölese başlangıç kilosunu verdiği kiloyu ve diette kaçıncı günde olduğunu olurmu acaba
çünkü oğlumdan çok fırsatım olmuyor
[/SUB]

peolonik canım msj sayım yeterli olmadıgı için msj atamıyorum. google gir jillian michaels 30 day shred download yaz

çıkan sonuçlardan 5. sayfaya gir.orda bütün linkler var canım

3 video var.

level 1 level 2 level 3 diye.üçünüde tek tek indiriceksin.

[SUB]bende sonunda bugün itibariyle başladım kızlar
sabah yeşil çayımı içtim 1tanede yumurta yedim akşam ve öğlende tavuk ve salata yiycem
benimde 1buçuk yaşında oğlum var onun için yürüyüşe çok çıkamıyorum sporada gidemiyorum
mekik çekmeye başladım bakalım faydası olacakmı

buarada liste yapabilirim ama kızlar geriye dönüp sayfaları tek tek okuyamam
onun yerine herkes bana sölese başlangıç kilosunu verdiği kiloyu ve diette kaçıncı günde olduğunu olurmu acaba
çünkü oğlumdan çok fırsatım olmuyor
[/SUB]

harikasın canım :=) o halde herkes pazartesi gün ki kilosunu yazsın.pztesiden başlayalım olurmu ? pztesi den pztesi ye kilolarımızı yazarız

X