Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım diyetin devamlılıgı kilona göre degişiyor işte.eger diyetten sıkılmaz istedigin kadar yaparsın.yada bir süre yapıp başka diyetlerde deneyebilirsin.o senin tercihine kalmış.

egeada arkadaşımız 7 gün full-3 gün ara-5 gün full yapıp istedigi kiloya inmiş
ben 5 gün full+2 gün ara yapıp istedigim kiloya inene kadar yapacagım

dedigim gibi istege baglı canım

Tesekkurederim canim. Az once dukan diyetinde okudum anladigim kadariyla u sekilde bir veya birkac haftada bifirilen diyetlerde verilen kilolar geri aliniyormus . Bu diyeti bu sekilde uygulayip kilolarini geri alan var mi acaba

Tesekkurederim canim. Az once dukan diyetinde okudum anladigim kadariyla u sekilde bir veya birkac haftada bifirilen diyetlerde verilen kilolar geri aliniyormus . Bu diyeti bu sekilde uygulayip kilolarini geri alan var mi acaba

canım bu kural tüm dietler için geçerlidir.biz bu tip diyetleri kilo vermemizi dönem dönem hızlandırmak için yapıyoruz.esas olan tüm hayat boyunca yediğimiz yiyeceklere dikkat etmemizdir.sağlıklı yemek yemeyi öğrenmek lazım.

kilo verince herşeyin bittigini sanıyoruz ya aslında çok yanılıyoruz.asıl zor olan kilo vermek degil verdiğin kiloyu korumakmış.bunu bir çok kilo veren arkadaşımdan duydum.

haydi bakalımkızlar pazartesi günleri tqartılacagınızı söylemiştiniz çok merak ediyorum kilo durumlarınızı
bu arada bende bugün başlıyorum. sabah sadece ekmezsiz haşlanmış bir yumurta yedim.öglen içinde salatamı yapıp işe getirdim. akşamda eve gittiğimde yeniden salatamı yapıcam:)
ay galiba çok güzel zayıflıycam çok mutluyum

kızlarr 1 haftda 1.700 gram verebildim..bugün ara günüüm başlıyor ancak 3 gün değilde 1 gün ara vericem çünkü 3 günde verdiğimide alabilirim:))) motivasyonumu düşürmüycem hiç olabilir benim metblzmamda böyle etki veriyor demek ki hiç vermiyor olsaydım daha kötü olurdum:)))

Son düzenleme:
selam arkadaşlar. bende 73 kg ile bu sabah başladım. 1 hafta boyunca konuyu takip ettim ve alınan güzel sonuçlardan
sonra bende kararlılıkla başladım. hepimize başarılar :))

haydi bakalımkızlar pazartesi günleri tqartılacagınızı söylemiştiniz çok merak ediyorum kilo durumlarınızı
bu arada bende bugün başlıyorum. sabah sadece ekmezsiz haşlanmış bir yumurta yedim.öglen içinde salatamı yapıp işe getirdim. akşamda eve gittiğimde yeniden salatamı yapıcam:)
ay galiba çok güzel zayıflıycam çok mutluyum

ben de meraktayım ilk sayfadaki kilo çizelgei ne zaman dolacak? kim kaç kilo erdi 1 haftada. bu sayfa beni çok motive ediyor.

selam kızlar bende dün başladım 1 günde 1 kilo vermişim 69 kilo oldum çok güzel kilo verdireceğine eminim ama haşlanmış tavuktan biraz sıkılabilirim merak ettiğim tavuk yerine yumurta yöğurt felanda yiyebilirmiyiz

Pegasu

[Merhaba kizlar bende bu diyete bugun basliyorum. Birazdan kahvaltimi yapicam :)) ben 90 kiloyum ve cok zor kilo veriyorum insallah bu diyet bende iseyarar. Birde bisey sormak istiyorum bu 7 gunu tamamlayip 3 gun aradan sonra bu diyete ayni sekilde mi devam edilicek veya daha kac hafta devam edebiliriz ?

Canım 7 gün yapıp 3 gün ara verip 5 gün daha yapacaksın.
aynı şekilde yapmaya devam edeceksin.
Konu sahibi bu süreden sonra kiloyu korumak için birşey daha yazacağını söylemişti yanlış
hatırlamıyorsam.
Ben o kadar uzun süre yapmayı düşünmüyorum kendi adıma.
Bence bu kısa süreli yapınca sağlıklı oluyor,uzun süre bu şekilde diyet yapmak çok iyi olmaz
diye düşünüyorum.

Seda♥Recep kullanıcısından alıntı
zayiflama VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

arkadaşlar bu formülle kilo korodum,iştahımı dengeledi..bu formulü veren kk üyesi sedarecep nickli üye arkadaşımıza teşekkür ederim..

KIZLARRRRRR
Salı günü başlamıştım. Başlangıç kilom 69,90
Bugün 6.günüm. Şuan ki kilom 67.10:emir_bebek:
Amman :nazar: değmesin
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

arkadaşlar bu formülle kilo korodum,iştahımı dengeledi..bu formulü veren kk üyesi sedarecep nickli üye arkadaşımıza teşekkür ederim..

buarada canım forumu dikktiğiniz takip ettiğiniz için size de çok teşekkür ederim..

1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın

ben vejeteryanım et yerine yumurta yesem olmaz mı ?

bende yarın başlamayı planlıyorum herhangi bir kabızlık halsizlik ve türevlerinden yaşayan varmı bu diyeti yaparken benim final dönemim bu dönem bu etkileri yapıyorsa başlamayacağım birde sabahları tavuk yerine yumurta yesek olmazmı sanırım bunu biri daha sormuştu benide aydınlatırsanız bende bu kervana dahil olacağım şimdiden teşekkürler

1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın

Egeada hangi öğünlerde kullandın sen bu formülü.
Ben öğlen yapamam sabah ve akşam bana daha uygun olacak sanırım.

kızlar ben diet yaparken (şimdiye kadar sporla 30 kg verdim) 1 sene ekmek ve kızartma yemedim :=) inanın hayatımdan hiç birşey eksilmedi.türk beslenme sisteminde ekmek en üstlerde geziyor.yılların alışkanlıgı kolay bırakılamıyor tabi :) hayatımızın sonuna kadar ekmek yemeyeceğiz diye birşey yok.istediğimiz kiloya inene kadar biraz sabırlı olacagız o kadar :)

kesinlikle katılıyorum bende bu mantıkla ilerledim ve şu ana kadar 17 kilo verdim:)

X