Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

valla geldim ben de gaza..muhtelif diyetlerle 56ya kadar düşmüştüm ocakta,ama oğlumu sütten kesince nasıl becerdiysem 2 ay içinde 5 kiloya yakın alıverdim tekrar :) 10 gündür sizi izliyorum kızlar,maşallah hepinize,takır takır gidiyor kilolar..an itibariyle tickerımı güncelledim,tavuğumu ocağa koydum :) peşinizdeyim..

Senin işin çok kolay canım 4-5 kiloyu çok kısa sürede verirsin kolay gelsin:)

selamlar..
anneler gününüz kutlu olsun canlar- cocuklarimin hepsi bendeydi bugün bir ara baktim kanala ama birsey yazamadim.. yarin beni listeye almayi unutmayin neolur..
tavugumu hasladim salata malzemelerini hazirladim selalmaz gibi yarin sabah is var baska zaman vakit bulamam
ha liste icin.. kilo 90,4 boy 1,62 yas 58
ya allah :nazar: sen yardim et bize

Son düzenleme:
selamlar..
anneler gününüz kutlu olsun canlar- cocuklarimin hepsi bendeydi bugün bir ara baktim kanala ama birsey yazamadim.. yarin beni listeye almayi unutmayin neolur..
tavugumu hasladim salata malzemelerini hazirladim selalmaz gibi yarin sabah is var baska zaman vakit bulamam

inş veririz hep baraber benim ilk günüm bitmek üzerebile:)

30 cm kadar capinda yuvarlak bir alet.. alt bölümü sabit üst bölümü hareketli üzerine cikip bir saga bir sola dönüyorsun bel ve cevresini sekle sokmakta yardimci olabilir sindirimede iyi geliyor bana sosrarsan :)

bende de mevcut twist bu sabah bunu düşündüm ben de valla kilo verme aşkına herşey mevcut koşu bandı, sauna eşofman , adım sayar, twisttır17 kilo verdim ama bu savaşta oldukça silah biriktirmişim eşim bir daha bir şey almam diyor:)

ben cok ümitliyim bak nasil verecegiz aslanlar gibi

inanmak başarmanın yarısıdır geçektende öyle ben artık ne burda nede çevremdeki olumsuz konuşanlara kulak asmıyorum çünkü her olumsuz sohbet inanma gücümü kırıyor ben oldukça mücadele verdim çok kısa sürede olmasada bir buuck senede 17 kilo verdim çok uzun bir süreç gibi geliyor ama çabalamasaydım şu anda belki dahada kilo almış olurdum demi 3-5 gidecek inş bu diyetlede:)

bende de mevcut twist bu sabah bunu düşündüm ben de valla kilo verme aşkına herşey mevcut koşu bandı, sauna eşofman , adım sayar, twisttır17 kilo verdim ama bu savaşta oldukça silah biriktirmişim eşim bir daha bir şey almam diyor:)

bendede öyle hic sorma .yinede spor salonuna yazildim kizimla beraber bakalim iki hafta sonra kilomuz nerelerde olacak

inanmak başarmanın yarısıdır geçektende öyle ben artık ne burda nede çevremdeki olumsuz konuşanlara kulak asmıyorum çünkü her olumsuz sohbet inanma gücümü kırıyor ben oldukça mücadele verdim çok kısa sürede olmasada bir buuck senede 17 kilo verdim çok uzun bir süreç gibi geliyor ama çabalamasaydım şu anda belki dahada kilo almış olurdum demi 3-5 gidecek inş bu diyetlede:)

haklisin inaniyorum ve basaracagim izine kadar 10 kilo verecegim gerisinide dönünce halledecegim insallah.. bende kimsenin sözüne kulak asmiyorum. yapmadigim diyet kalmadi 20 yildir hissediyorum bu diyet benim icin cok basarili bir baslangic olacak..
sende harikasin 17 kilo muhtesem. en muhtesemide ne biliyormusun? geri almaman.. kutluyorum seni

haklisin inaniyorum ve basaracagim izine kadar 10 kilo verecegim gerisinide dönünce halledecegim insallah.. bende kimsenin sözüne kulak asmiyorum. yapmadigim diyet kalmadi 20 yildir hissediyorum bu diyet benim icin cok basarili bir baslangic olacak..
sende harikasin 17 kilo muhtesem. en muhtesemide ne biliyormusun? geri almaman.. kutluyorum seni

artık gerçekten öğrendim beslenmesini:) birde insan zayıflığın tadına varınca yemek yiyesi gelmiyor az yiyebiliyor nur arkadaşımız yazıyorya kilo verdim şöyle mutluyum böyle mutluyum ben onu gerçekten çok iyi anlıyorum bende öyleyim en güzeli artık giyinmesini seviyorum:)

artık gerçekten öğrendim beslenmesini:) birde insan zayıflığın tadına varınca yemek yiyesi gelmiyor az yiyebiliyor nur arkadaşımız yazıyorya kilo verdim şöyle mutluyum böyle mutluyum ben onu gerçekten çok iyi anlıyorum bende öyleyim en güzeli artık giyinmesini seviyorum:)

harikasiniz ne diyeyim. allah banada nasip etsin insallah

sen öyle kilo vermiş olabilirsin tabi ki. ama biz senin yaptığını yaparak kilo veremeyenlerdeniz. bizim vücudumuz buna uygun demekki. yediklerimiz gayet sağlıklı. herkes kendine bir şekilde uyguluyor bu diyeti. belki psikolojimiz için iyi olmayabilir hep aynı şeyi yemek ama ben kilo verdiğimi gördükçe o psikolojim iyilikte tavan yapıyor. ama senin uyguladığını uyguladığımda hemde 2 ay süre boyunca iyi olan psikolojim tartıya çıktığımda yerle bir oluyor maalesef... benim için sonuç önemli....
cnm bnm 2 günde büyüyen hormonlu tavuklarla haftalar geçirmek; tek tip beslenmek sağlıklı diyosan bişey diyemiycem. eminim burada çoğu kişinin bütçesi 35 liralık organik tavuklarla beslenmeye yetmiyordur. Bide ben sizlerin listelerinizi okumadım baştaki yazıya istinaden yazdım. Siz belki daha doğruyu uyguluyosunuzdur bilemiyorum.
ben 33 yaşındayım metabolizmam son hız çalışmıyor yani.. ona rağmen herşeyden yiyerek kilo verdim tabiki sporla. kolay gelsin size.

slm kızlar bugun 6günümdü ve simdi köfte salata ayran yiyp içcem yarın bakalım tartı ne gösterecek 1 haftadır agzıma ekmek sürmadim dün bideli köfte yedim ama inş bişe olmaz sizin nasıl geciyo kacamak yapan varmı aranızda benim gibi:)

merhaba, benim bugün 4. günümdü ve her günüm kaçamakla geçiyor :KK52:

slm kızlar bugun 6günümdü ve simdi köfte salata ayran yiyp içcem yarın bakalım tartı ne gösterecek 1 haftadır agzıma ekmek sürmadim dün bideli köfte yedim ama inş bişe olmaz sizin nasıl geciyo kacamak yapan varmı aranızda benim gibi:)

sende bendensin ne görsem aldırıyorum adama.ama sen güzel kilo vermişsin.
selamlar..
ablacım çok azimlisin inşallah bu diyetle kurtuluruz kilolardan

slm arkadaşlar 20 gündür diyet mağduru olan biri olarak kabul ederseniz bende geldim aranıza.40 yaşındayım 1.67boy 68 kl hedefim 60 inşallah.Elma kürünü denedim 20 gün az yedim ekmek yok(bazen kepek ekmeği)ama inanın 100 gram bile veremedim.Belki de aldığım antidepresanlar yüzünden(günlük 175mg)bilemiyorum.Birkaç gündür konunuzun takipçisiyim olumlu yazılarınız bu diyetide dene bakalım dedi bana.Bu gün ilk günüm tavuk menülü oldu ha bide iki gündür yarım saat leslie ile yürüyorum . 26 mayısta yeğenimin düğünü var zayıf bir teyze olayım dua edin bana nolurrrr:))))))

Iyi aksamlar kizlar ;
1.ögün (10:00)

1 yumurta
domates-alabas-salatalik-sögüs
cok az beyaz peynir
1 fincan kahve
4 tane omega3 takviye

2.ögün (16:00)
1 porsiyon haslanmis Tavuk eti
1 kase salata (az zeytinyagli)
1 kase yogurt
2 tane omega 3 takviye

Sivi: Simdiye kadar 4 litre su
Spor: 6,276 km, 8720 adim, 558,6 kalori, 59 dakika tempolu yürüyüs ( son 1km kosu)
eve geldikten sonra 30 dakkika karin-popo-bacak calistim...

Son düzenleme:
X