Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

veee bugün başladım ben de bu diyete.
tam da kilo vermeyi düşünüyordum.
65,5 kiloyum şuan. şu küsürlerden kurtulsam yetecek şimdilik

kızlar böylesi şok diyetler telafisi olmayan rahatsızlıklar yapabilir, yapmayın lütfen. az yemek, dengeli beslenmek, bol spor yapmak en iyi reçete.

teşekkür ederim evet vitammin takviyesi almak şart. ben okumuştum önceden de yazdığını ama üşendim almadım şimdi sonuç bu. herkes almalı.

YAŞAAASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN 3.günümdee 3,5 kg vermişim . yuppii yuppiyaaaaa kendime ödül light cola ve piliç salam aldım arada atıstırırım. regl dönemimdeyimde tatlıyla sıkıntımı bi yudum colayla yatıştırym bari.

arkadaşlar bu bayanlar neden anlaşamaz anlayamadım..birbirinden ne ister diye..burada düşüncesini paylaşma karşılığında kimse para almıyor tamamiyle gönül işi...Burada ben yokken topiğime sahip çıkıp deneyimlerini paylaşan,üyelere yardımcı olan birine bırakın özelden mesaj atmak..ayakta alkışlamak gerekir...sayın Nur35nur siz yolunuza devam edin..

sizi tebrik ederim..yine güzel bir haber bekliyorum sizden sevgiler..

Kizlar slm. Bende 1,5-2 aydir Karatay yapiyorum..Her hafta 1 kilo gidiyor. Her gün 7-8 km yürüyüs yapmama en son ögünümü saat 15:30 civari bitirmeme günde 3-4 litre su icmeme, asla ekmek, makarna, pilav ve tatli yemememe rahmen su iki haftadir kilo vermem durdu. 1 hafta bende aranizdayim.. Bakalim kac kilo gidecek..

Bayanların anlaşamaması değil ki buradaki sorun... benim alakam yok kadın saçma düşüncelerini iletmiş bana benle alakası yok yani ... neyse önemsiz zaten

slm kızlarr :))

74,3 başladım aralarda kaçamaklar oldu acıkçası ama yogunluk salata tavuk ..şuan 72,9 :)))

Bayanların anlaşamaması değil ki buradaki sorun... benim alakam yok kadın saçma düşüncelerini iletmiş bana benle alakası yok yani ... neyse önemsiz zaten

sizinle alakası olmadığını ben de biliyorum,bayanların olduğu ortamlarda mutlaka biri birine sataşır demek istedim..neyse..önemsiz..

veee bugün başladım ben de bu diyete.
tam da kilo vermeyi düşünüyordum.
65,5 kiloyum şuan. şu küsürlerden kurtulsam yetecek şimdilik

canım aslında ben yarından için başlayacaktım ama bende bu gün başaldım beraber yol alabiliriz benimde kilo 58

bu gün itibari ile diyete başlamış bulunuyorum sabah tavuk ve salata yedim öğlende salata ve tavuk yeşil çay içtim ve birtanecikte hurma yedim şimdilik bu kadar inş akşama açıkırsam yine tavuk ve salata :) stok yaptım dolaba :) vakumlu saklama kabıma bol salatatabiki sossuz ayrıca bir tavuku haşladım onunda derisini atıp cam kaseye parçalayıp koydum çalışan birisi olarak yarın için rahatlık olsun diyeyarından itibaren çok arkadaşa başlayacak topik gene çok yogun olur şimdiden herkese kolay gelsin tabiki banada :)

bende yarın sabah tekrar başlıyacam ama bu hafta 1 saatlik tempolu yürüyüşle destekliyecem ve twist yapacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…