Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

peki bu twister yandaki iplerden tutunup mu yapılıyor ..hani dönmek nasıl olur baş dönmesi olmuyor mu ki..peki bu diyet kalça ve bacaklarda faydalı oluyor mu?kusura bakmayın çok soru soruyorum ama bilgilenmek istedim şimdiden tşkler..:KK3:

iplisi de var bendeki ipsiz,twist başdönmesi olmadı bende,evet çalıştırıyor bacaklarımda selülit vardı bayağı iyi geldi

egeada sizekesinlikle katılıyorum millet moralimizi bozuyorneden bunu yapıyorsunuz deyince gene bozuyorlar:) önceki mesajlarımda bu tarz birşeyler karşılaştım sorun değil de .ben hep kiloluydum insanlar kiloluyken pat idye suratına vururlar ne kadar kilo almışsın hatta yıllarca kilolu olunca kilobile versen sen son zamanlarda kilomu aldın derler verdiğimiz halde. diyet yapsak yaptığın çok sağlıksızca derler eeeee biz napcaz:)destek olmayanlar köstekte olmasınlar demi ama

canım ben de senn yaşadıklarını yaşadım neyse ki geçti darısı herkesin başına..

ayyyyyyy kızlar ben diyete yarın başlamaya karar verdim söz verdiğim diyet arkadaşlarım beniiiim kusura bakmassınız değil mi? bu gün bile başlamadığıma pişman oldum diyet günüm olmamasına rağmen o kadar kilo verdikten sonra insan ister istemez dikkat ediyor bu gün sabah kahvaltıya salata yaptım akşam yemeğimi dışarda yedim ve menü olarak tavuk tercih ettim . ben 5 gün yapmayı düşünüyorum pazartesi başlarsam cumada yapmak zorunda kalacağım ama cuma günleri haftanın yorgunluğu çöküyor hiç diyet modumda olmuyorum yarın başlarsam inş cuma duruma göre belki devam ederim sabah apartmanda burçu burçu pişmiş tavuk kokacak:):):)yarın yazarım ne yedim ne yemedim inş.bu 5 günde tam olmasada eşimde bana eşlik edecek bakalım o kaç kilo verecek eminim benden fazla verirhep öyle oluyor:KK43:benim 17 kilo verme sürecimde eşim de çabalamadan 10 kilo verdi:)

nur35nur kullanıcısından alıntı
Canım hoşgeldin aramıza:) ben de geçen ay 67 kiloydum ve şimdi 57.6)))darısı başına ama kesinlikle verirsin emin ol:)

ben de su an 67 kiloyum,lutfen soyleyin 57 kilo olmak nasil biseyyy,en son on sene once o kilodaydim,nasil bir duygu giydiginin yakismasi,aynalarla barisik olmak,elmacik kemiklerinin tekrar belirginlesmesi, of yaa,gozlerim bile yag tabakalarinin altinda kucucuk kaldi,yapsam mi bu diyeti??:KK5:

kızlar sabah tartıda 59.5 gördümmmmmmmmmmmmm :)))) allahım sonunda yarabbim.ben hayatımda ilk kez 59 oldum :) herhalde en son ilkokulda 59 filandım hiç hatırlamıyorum

tartıda 59 u görünce basmışım çığlğı :=) sabahın 6 sında :) evdekiler uyandılar sesime :) bizimkiler, şu kız aklını kaybetmeden bir zayıflasaydı hayırlısıyla diyorlar :) canlarım benim :=)

başlangıç kilom : 61.5
1.gün: 60.2
2.gün : bozdum -60.5
3.gün:59.5

yani 2 tam günde 2 kg vermiş oldum

6. günümmm kızlarrr :KK52:

hani evde tartımız yok diyordum ya dün eşim almışş geldimm :KK9:
dayanamadım hemen tartıldımm yaklaşım3,5 kilo vermişimmm :KK52: :KK52:

yahu ara verdiğimizde ne yiyeceğizzz merak ediyorum, kat kat geri almayalım da: :KK9:

nur35nur kullanıcısından alıntı
Canım hoşgeldin aramıza:) ben de geçen ay 67 kiloydum ve şimdi 57.6)))darısı başına ama kesinlikle verirsin emin ol:)

ben de su an 67 kiloyum,lutfen soyleyin 57 kilo olmak nasil biseyyy,en son on sene once o kilodaydim,nasil bir duygu giydiginin yakismasi,aynalarla barisik olmak,elmacik kemiklerinin tekrar belirginlesmesi, of yaa,gozlerim bile yag tabakalarinin altinda kucucuk kaldi,yapsam mi bu diyeti??:KK5:

Günaydın herkeseeee:)) bana sormuşsun 57 kilo olmak nasıl birşey diye harika birşey kesinlikle:)) oturduğunuzda karın göbek vs katlar oluşmaması ,tshirtleri çekiştirmemek,yürürken arkanızdan hayranlıkla bakılması veeeeee en önemlisi de aman sen zayıfsın da basen den versen iyi olur sözlerini duymamak mükemmel:)

Günaydın herkeseeee:)) bana sormuşsun 57 kilo olmak nasıl birşey diye harika birşey kesinlikle:)) oturduğunuzda karın göbek vs katlar oluşmaması ,tshirtleri çekiştirmemek,yürürken arkanızdan hayranlıkla bakılması veeeeee en önemlisi de aman sen zayıfsın da basen den versen iyi olur sözlerini duymamak mükemmel:)[/QU

valla beğenerek izliyoruz gibi birşey olacak ama :) nurcum ilgiyle takip ediyorum gelişmelerini..maşallah..son durum nedir?kaç kilo vermişsin,kaç gün oldu,kaçamak yok dimi hiç..

herkese günaydıııııııııııııııın bütün annelerimizin ve anne adayları ve tabiki benimde anneler günümüz kutlu olsuuuuuuuuuuuuun .bu gün biraz geç kalktım tavuğum haşlanıyor:) kazam mübarek olsun:)oğluşuma ve eşime kahvaltı hazırladım vallahi hiçte gözüm kalmadı kahvaltılarından ben severim tavuk ve salatayı:)

arkadaslar bende ilgiyle bir süredir sizi okuyordum artık aranıza katılmalıyım diye düşündüm :KK3: bende diyet yapmaya başladım bugun 3. günüm .72,5 la başladım ve daha hiç tartılmadım .bugun sanırım tartılıcam ve tekrar yazıcam size. umarım 69 olmuşumdur. aaay inşallaaaah. heyecanlandım :KK52:

salata ve tavuğumu yedim oğluşumda eşlik etti bana kahvaltısını yaptıktan sonra:)diyet diyet diyet çocuk evde kepek ekmek falan yemek istiyor kurabiye falan sanıyor garibim galiba:)salata tavuk ve şekersiz çay( çayla beraber tüketmedim sonradan içtim):)inş bakalım 58 ile başladım.

Günaydın herkeseeee:)) bana sormuşsun 57 kilo olmak nasıl birşey diye harika birşey kesinlikle:)) oturduğunuzda karın göbek vs katlar oluşmaması ,tshirtleri çekiştirmemek,yürürken arkanızdan hayranlıkla bakılması veeeeee en önemlisi de aman sen zayıfsın da basen den versen iyi olur sözlerini duymamak mükemmel:)[/QU

valla beğenerek izliyoruz gibi birşey olacak ama :) nurcum ilgiyle takip ediyorum gelişmelerini..maşallah..son durum nedir?kaç kilo vermişsin,kaç gün oldu,kaçamak yok dimi hiç..

Canım ben mola günümdeyim iki gündür:) Dün akşam nişanlımla GS kutlaması için dışardaydık mesela hafifte olsa birşeyler yedim birşeyler içtik bir baklava yedim:) Nişanlım hastalık derecesinde GS lı baklava dağıttıda yemeden olmazdı:) neyse meyve salatası falan da yedim en güzeli de siyah bir elbise giydim 38 beden biraz bol gelse de süper oldu:) motive olun diye yazıyorum hepimiz sütun olacağız kızlar:) hatta nişanlımın arkadaşlarının eşleri sevgilileri falan ne yaptın on günde baştan yaratılmış gibisin falan dediler:))insan harika hissediyor cidden kendini... bu sabah tartıldım 57.5 kiloyum yaşasın hiç almamışım üç gündür hatta 200 gr vermişim:) pazartesi başlayacağım son 2 kilo benim artık mezun olacağım kızlar topicten:)

Kızlar özelden biri mesaj atmış bana kendini ne sanıyorsun falan filan diye:)) cidden sorunlu insanlar var ve komikler ne alaka Allahaşkına ben topic sahibi olmamama rağmen herkesle deneyimimi paylaştım belki de bu topicte en çok yazan kişi benim.. neyinden rahatsız olmuş anlamadım da eminim kendi kilolarını veremeyen ve etrafa çamur atan biridir:) sözlerin beni ilgilendirmez sayın arkadaşım işine gelmeyeni okuma ne diyim:)

kızlaaaaar :KK43:

maalesef bu sabah kahvaltı ile diyetimi bozmak zorunda kaldım. diyet, düzensiz adet kanamalarımla birleşince tansiyonum çok düştü ve bu sabah yataktan kalkamadım. :KK43:

keşke daha fazla devam edip 50li rakamları görebilseydim.

tavsiyem; adeti düzensiz olanlar adet zamanında başlamasınlar adet bittikten sonra başlasınlar. vücut bitkin düşüyor çünkü. benim gibi diyetinizi 5. gününde bırakmak zorunda kalabilirsiniz. :KK43:

kızlar özelden biri mesaj atmış bana kendini ne sanıyorsun falan filan diye:)) cidden sorunlu insanlar var ve komikler ne alaka allahaşkına ben topic sahibi olmamama rağmen herkesle deneyimimi paylaştım belki de bu topicte en çok yazan kişi benim.. Neyinden rahatsız olmuş anlamadım da eminim kendi kilolarını veremeyen ve etrafa çamur atan biridir:) sözlerin beni ilgilendirmez sayın arkadaşım işine gelmeyeni okuma ne diyim:)

boşver canım meyve veren ağaç taşlanır.

Maalesef bu sabah kahvaltı ile diyetimi bozmak zorunda kaldım. Diyet, düzensiz adet kanamalarımla birleşince tansiyonum çok düştü ve bu sabah yataktan kalkamadım. :KK43:

Keşke daha fazla devam edip 50li rakamları görebilseydim.

Tavsiyem; adeti düzensiz olanlar adet zamanında başlamasınlar adet bittikten sonra başlasınlar. Vücut bitkin düşüyor çünkü. Benim gibi diyetinizi 5. Gününde bırakmak zorunda kalabilirsiniz. :KK43:

geçmiş olsun canım.ara vermen iyi olmuş önce sağlık.adetten sonra devam edersin.

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım.ara veren iyi olmuş önce sağlık.adetten sonra devam edersin.

öyle yapmayı düşünüyorum canım umarım bu süre içinde verdiklerimi geri almam. tartılmadım ama yüzümde ciddi bir zayıflama fark ediyorum aynaya baktığımda. emeklerim boşa gitmesin. :/

öyle yapmayı düşünüyorum canım umarım bu süre içinde verdiklerimi geri almam. tartılmadım ama yüzümde ciddi bir zayıflama fark ediyorum aynaya baktığımda. emeklerim boşa gitmesin. :/

biraz yediklerine dikkat etsen özellikle akşamları canım geri almazsın.

maalesef bu sabah kahvaltı ile diyetimi bozmak zorunda kaldım. diyet, düzensiz adet kanamalarımla birleşince tansiyonum çok düştü ve bu sabah yataktan kalkamadım. :KK43:

keşke daha fazla devam edip 50li rakamları görebilseydim.

tavsiyem; adeti düzensiz olanlar adet zamanında başlamasınlar adet bittikten sonra başlasınlar. vücut bitkin düşüyor çünkü. benim gibi diyetinizi 5. gününde bırakmak zorunda kalabilirsiniz. :KK43:

Geçmiş olsun canımcım... Bizim bu diyet biraz zorluyor insanı cidden:KK43: benimde dudaklarım uçuk oldu ve tansiyonum 8 e düştü diyetin 9.gününde... ve ben dr a gittim ve mutlaka omega 3 ve multivitamin takviyesi al dedi... pazartesi de diyete başlayacak çok arkadaş vardı yazmışlardı ve lütfen herkes vitamin takviyesi alsın... yoksa zorlar insanı...

X