Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

benim de reglimin 3. günü. diyetimin 4. günü :) ve tavsiye için teşekkürler. :)

O gömlek ibret olacak yani:)) ne zor şu kilolu olma psikolojisi kıyamam sana:) geçen ay nişanlımda bana bir t shirt almıştı üstümden düşüyordu bu ne deyince ne bileyim ancak olur sandım dedi((( ayy öldürecektim onu orada.. ve şimdi hayrola bu kilo vermeler diye kıskançlık krizlerinde:) kızlar diyetimiz motivasyonumuz tam herkes sütun gibi olacak Allahın izniyle ha gayretttt

ay ne güzel düşüyormuş göstermişssin düştüğünü:) benim yakınım bide olacagına inanamadı bi giyde oluyor mu bakalım dedi... giymedim inadımdan ama varya moralim sıfırsıfırsıfır!

olacak olacak sen hç merak etme :) bizim tipimiz aynıymış cnm.benimde üst tarafım kiloluydu.90 kg iken sütyen bedenim 105 (bildiğin paraşüt takıyordum :)) şimdi 85 B bol geliyor :) kollarımda çok kalındı şimdi çok inceldiler.hatta kaslandılar bile.şimdi kollarımda uzun şirin plates kaslarım var :) göğüs yağ dokusunda oluşuyor, o yüzden o göğüsler eninde sonunda gidecekkk :))

plates yapıyor musun? nereden yapıyorsun kursa mı gittin? yoksa cd falan mı aldın? ya cok meraklıyım platese ama nasıl yapacağımı bilmiorum.. ebru sallıda yok artık

selamlar.. bende pazartesiyi dört gözle bekliyorum baslamak icin
egeadanin tam yazdigi gibi hic kacamaksiz yapacagim allah izin verirse. 14 günde birsey olmaz. buzamana kadar yedikte ne oldu. hem hersey var bu diyette üstelik birde 3 günlük ara var ben cok tuttum topigi acan arkadastan allah razi olsun gercektende bu yilda böyle sisko gecti seneye allah kerim deyip umudumu iyice kestigim bir zamanda buldum burayi. sporda yapacagim twistte yürüyüste ..
kimse icin degil kendimiz icin.. hadin güzeller hep birlikte güzel olmaya, kendimizi sevmeye....
bizimde hakkimiz mutlu olmak her istedigimizi giymek.
öyle umutluyumki bu defa sagol egeada zahmetine emegine saglik

plates yapıyor musun? nereden yapıyorsun kursa mı gittin? yoksa cd falan mı aldın? ya cok meraklıyım platese ama nasıl yapacağımı bilmiorum.. ebru sallıda yok artık

canım youtube da bir sürü video var ben onlardan yaptım.ebru şallı göbek videosu vardı ama onada çok güvenmedim.benim güvendiğim 2 spor varçkesin sonuç veriyor.1. si herkesin bildiği yürüyüş, 2. si callanetics.

callanetics sayesinde belim 27 cm inceldi :)) kk da da var sayfası bir oku derim.çok sıkıcı gibi görünüyor ama inan kesin sonuç veriyor. göbek bel ve kalça şikayeti olanlara ( başka yer kalmadı zaten :))) ) şiddetle tavsiye ediyorum

birde kızlar ; yag yakıp yapmadığınızı göbeğinizden ve gıdınızdan anlarsınız.gıdımızı ölçemeyeceğimize göre göbek ölçülerinizi de almanızı tavsiye ederim.eğer göbekten incelme varsa kesin yağ yakıyorsunuz demektir :)))

Allah razı olsun:)

faynteks callaneticsi yillar önce yapiyordum bana cok iyi geliyordu nasaj etkiside var cok rahatliyordum ve esnektim rica etsem linkini verebilirmisin kk daki callaneticsin?

Selam kızlar
5 günü bitirdim toplamda 1,9 kilo gitti. Öyle aman aman uymadım. Aralarda acıktıkça goji berry, kayısı, ceviz, bazen bir iki lokma peynir, arada bir minik çikolata falan yesemde son durum şöyle

Başlangı:53
1.gün: 51,9
2.gün: 51,6
3.gün:51,1
4.gün: 51,6
5. gün: 51,1

Bu arada ben regli dönemindeyim yani bugün yarın regli olmam lazım.
Hafta sonu kahvaltımı normal yapıp öğlen akşam devam etmeyi düşünüyorum. Arada da belki meyve falan yerim yani normalde 5 gün yapıp iki gün dinlendireceğim vucudumu ama çok kasmadan yine devam edeceğim. Hergün eksileri görmek müthiş bir şey.

HEdef: 47-48
Birde 1 yıldır falan diyet yapıyorum kızlar. Aşırr spor yapmadım bu 1 hafta da ama 2 günde bir yarım saat falan yürüdüm.

se zen goji beery yi nerden aliyorsun? cok cok faydali oldugunu okudum ama nerden bulacagimi bilemedim e bayda kurusu var müthis fiyatlara

faynteks callaneticsi yillar önce yapiyordum bana cok iyi geliyordu nasaj etkiside var cok rahatliyordum ve esnektim rica etsem linkini verebilirmisin kk daki callaneticsin?

canım burdan özel msj atamıyorum,link vermekte yasak google dan callanetics 10 years younger in 10 hours indir diye ararsan bulursun mutlaka.türkçe dublajlı olan vardı ama onu ben bulamadım. kk da ki callanetics yapanlar grubuna bak istersen orda türkçe dublaj linki olan vardır kesin.arkadaşlar yardımcı olur.eger onlarda da yoksa google den ingilizcesini indirirsin fıstık

sagol fistigim bulacagim mutlaka simdi alisveris yapmaya gidiyorum bu diyet icin ögleden sonra bakarim yine.. motiveniz umudunuz tam olsun. katilanlarin cogunun zaten birkac kilocuk fazlasi var az gayretle ondanda kurtulacaklar ins

merhaba kızlarr
benimde 10 kilo ewlendikten sonra aldığım fazlalığım war ...
we yarın bu diyete başlamayı düşünüyorum ...
yayınlayan arkadaşa teşekkür ederim ...insanın bildiği yararlı şeyleri herkesle paylaşması kadar güzel bişey yok...
bende artık sizlerleyim inşallahhh we beraberce werdiğimiz kiloların kutlamasını yaparız umarım

canım tebrik ederim eksileri gördükce insanın yiyeside gelmiyor değil mi diyet gününde olmasa da insan dikkat etme gereği duyuyor:)

canım pazartesi başlıyoruz değil mi

evet canım p.tesi beraberiz inşAllah ödün vermeden başlıyoruz..

yüzüme söylenenler bunlar ama arkamdan ne deniyor bilmiyorum canım, hangimizinki daha iyi acaba:) neyse boşverelim ben hiç umursamıyorum sağı solu önemli olan benim ne düşündüğüm ve kendimi ne şekilde mutlu hissettiğim..gerisi kuru laf.. ilahi adalete her zaman güvenim tamdır:)

canım süpersin darısı bize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…