Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

4 cocuk annesiyim baya kiloluyumm rejime dayanamiyorum ama kilo vermeyide cok istiyorum bu diyeti bende deneyim insallah zayiflarim

Hahah saol canim birazda olsa icimi rahatlattin kesinlikle ac oldugum icin yedi
Vaktim olsaydi yemegimi yeyip cikacaktim neyse yarin cok guzel telagi edicegm diyet ve sporla insallah
Aman bosver canin cekicek yeyiceksin yeyince noluyor nefsin koreliyor ama kilocuklari aliyorsun sonra yine biz pisman oluyoruz en iyisi herseyden uzak durmak

günaydın arkadaşlar

tavuk tavuk tavuk kokusunda bıktım diyorsanız tavuklarınızı pişirmeden önce yarım limon sıkıp ovun kokudan eser kalmayacak :))

ben her gece beynime yatmadan önce komut veriyorum iyi geliyor ben zayıflayacağım ve ben zayıflamak istiyorum

bu vesileyle evime misafir gelse de ben kendi ellerimle kek börek vs. yapsam da ya da ben bir yere gitsem de yine tavuk ya da salatadan vazgeçemiyorum...

5 gün geride kaldı... net 3 kg. gitti mekik falan da çekiyorum özellikle sorunum olan karnım incelmeye başladı...

hepinize başarılar

günaydınnn

tartılmadım ama kıyafetlerimden anladım inceldiğimi,
son 2 günüm kaldı, 5. günüm bu gün. bakalım nasıl olacak

Bu konuyu acan egeada arkadasimiz bir tavuk gögsünü üce bölüp yiyordu sanirim sende böyle yapabilirsin cünkü o bu sekilde yaparak güzel kg verdi umarim yardimci olabilmisimdir

biliyorum ama belki daha az yendiğinde daha fazla kilo veriliyordur da, egeada tok tutsun diye yada başka bir sebebi olduğu için bu şekilde uygulamıştır diye soruyorum.
yorumun için teşekkürler.

bugün 4. günüm. tartılmadım ama bana pek veremiyormuşum gibi geliyor. sanırım regl yüzünden olan şişlikten dolayı.

ayrıca NUR35NUR seni tebrik ederim :) ben de göreyim artık şu 50'li rakamları. :)

twistimi sipariş verdim internetten. o da gelsin, gidecek inşallah kilolalarım. :)

Günaydın herkese... Kızlar dünden beri benim çok kilolu olduğumla ilgili mesajlar yazılmış:)bunları okumak bile rahatsız etti beni:) Son bir açıklama getireyim ki arkadaşlar ben çok kilolu değildim hiç te olmadım.. zaten boyum 1.70 ki 65 olduğum dönemlerde bile kilolu görüntüm yoktu.. ancak şu an itibariyle 57.6 kiloyum ve bu kilonun yaklaşık 6 kilosunu on gün içinde bu diyetle verdim...

Kesin verirsin canım tabi tam uyarsan... senin kilon kaç?

slm kızlar,ben pazartesi 79.300 ile başlamıştım bu diyete,bugün 77.400 geldim.5 günde bu sonucu aldım.yalnız aklıma bişe takıldı.ben buna başlarken regl idim.onun şişliği falan oluyor mu acaba?bir de ben malesef kahve içtim hergün,onun dışında her şeyi uyguladım.

kızlar bu sabah tartıldım tam 90,5 kg ım:)) 4 gün oldu henüz :)egeada teşekkürler canımcım bu süper bir diyet .diyet gibi de değil hiç aç kalmıyorsun ancak disiplin gerekiyor.dün önceden verilmiş bir sözüm vardı gittim arkadaşa neler hazırlamış neler üstelik kendide diyette :)ona dedim ki bak senin de başında biliyorsun ne olur ısrar etme 3 günüme ziyan olur :)sadece domates marul salatalık 1 tatlı kaşığıda kısır aldım :)akşamda dışarıda yemeğe gittik salata balık yedim veeee bu sabah tam 3 kilo gitmişti bile:)bugünde altın günü ve akşam yine dışarıda yemek var akşamki yemek kolay kimse karışmaz ne yediğime ama altın gününü bakalım nasıl atlatacağım .bir arkadaş var ne zaman diyete girsem zorla yedirir
ama kararlıyım bu diyeti sonuna kadar götüreceğim.tavuk salata ayran harika bir üçlü ve kabızlık problemimde yok ama 3 litre su içiyorum ıkına sıkıla da olsa :)herkese kolay gelsin ben önümüzdeki hafta 80 li rakamları görmeye kesin kararlıyım :))))

arkadaşlar merhaba hrkese,
bende bu konuyu başından beri takip ediyorum ancak bazı arkdaşlar gibi 3 öğün tavuk salata yiyemiyorum..çünkü midem kaldırmıyor..yiyen arkdşlar nasıl bıkmıyor ben sadece bir öğün oda öğlenleri tavuk salata yiyebiliyorum..sabak nesfit yiyorum,öğlen tavuk salata,akşamda yine atıştırmalık az yemek yiyorum yinede 4 günde 1,600 vermişim..

ben 2 öğün yiyorum günde bebeğim var geç yatıp geç kalkıyorumm sabahları yumurta falan normal kahvaltı yapıp akşamları tavuk salata ayran yesen olur mu acaba:44::44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…