Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

merhabalar arkadaşlar birşey soracaktım bu 7 günden sonra verilen 3 gün aralarda neler yiyorsunuz mesela yada neler yemeliyiz?

:))Ben kendi açımdan asla yılmam canım da bu tarz yorumlar insanın motivasyonunu bozuyor... düşünsene bir altın gününde on çeşit ikramdan yenebiliyor aynı anda ama bir hafta karbonhidrat yoksa birsürü yorum:)hepimizin depolarında çokça karbonhidrat var birşey olmaz... ben yaptım bu diyeti hiçbir şey olmadı:) yanlış anlaşılmazsın korkma sadece dertleşiyoruz hepimiz......

canım birkaç gündür konuyu takip ediyorum ve diyeti yapmaya karar verdim. yanlız sana bi kaç sorum olacak merak ediyorum. en iyi kiloyu kısa sürede sen vermişsin tebrik ediyorum.
daha önce de diyet yaptığını belirtmişsin o diyeti bırakır bırakmaz mı başladın yoksa ara vermiş miydin buna başlamadan?
ben dün akşam başladım salata yemeye acaba miktarını abartıyor muyumdur? senin yediklerinin miktarını öğrenebilir miyim?

şimdiden teşekkür ediyorum

:))Ben kendi açımdan asla yılmam canım da bu tarz yorumlar insanın motivasyonunu bozuyor... düşünsene bir altın gününde on çeşit ikramdan yenebiliyor aynı anda ama bir hafta karbonhidrat yoksa birsürü yorum:)hepimizin depolarında çokça karbonhidrat var birşey olmaz... ben yaptım bu diyeti hiçbir şey olmadı:) yanlış anlaşılmazsın korkma sadece dertleşiyoruz hepimiz......

canım birkaç gündür konuyu takip ediyorum ve diyeti yapmaya karar verdim. yanlız sana bi kaç sorum olacak merak ediyorum. en iyi kiloyu kısa sürede sen vermişsin tebrik ediyorum.
daha önce de diyet yaptığını belirtmişsin o diyeti bırakır bırakmaz mı başladın yoksa ara vermiş miydin buna başlamadan?
ben dün akşam başladım salata yemeye acaba miktarını abartıyor muyumdur? senin yediklerinin miktarını öğrenebilir miyim?

Merhaba kızlar, bugün havadan dolayı da evdeyim az girip muhabbet edesim var tabi kızım izin verirse. Eşim sınavda 2 gün görevli tıkıldık eve:KK43: P.tesi net bir şekilde ve asla bozmadan yeniden başlayacağım. Reglimin 3. günü ve karnım çok şiş. Bugün yine spor günüm, evde alet var ama bebekle hiç vakit olmuyor ancak salonda yapabiliyorum. Bu arada twist linki veren arkadaş, benimki 2. linkte verdiğinin aynısı diğeri daha iyi ama kargo alıcıya aitmiş sen bilirsin yine de. Ben denge sorunu yaşamıyorum çok hızlı dönersem tam tur atıyorum :)

selam arkadaşım...ben internetten dün sipariş verdim bugün geldi fiyatıda çok makul 12 lira...üstelik kargo ücreti yok..istersen özelden haberleşebiliriz......

canım youtube da bir sürü video var ben onlardan yaptım.ebru şallı göbek videosu vardı ama onada çok güvenmedim.benim güvendiğim 2 spor varçkesin sonuç veriyor.1. si herkesin bildiği yürüyüş, 2. si callanetics.

callanetics sayesinde belim 27 cm inceldi :)) kk da da var sayfası bir oku derim.çok sıkıcı gibi görünüyor ama inan kesin sonuç veriyor. göbek bel ve kalça şikayeti olanlara ( başka yer kalmadı zaten :))) ) şiddetle tavsiye ediyorum

ben de bugün başka bi topik de gördüm.eğer link vermek yasak değilse paylaşayım arkadaşlar.. 10 dakikalık videolar ama çok işe yarıyormuş.ben de bugün başlayacağım onlara..bu arada twistimde geldi yaptım bakalım ilk gün 15 dakika...Allah emeklerimizi zayi etmesin inşaallah....
:KK8:

bende zayıflayamıyorum okadar diyet deniyorum en fazla 2 kilo werdm şimdi 3 kilo aldm yani hala 65 kiloyum 10 kilo fazlam var ama nekadar verirsem iyi tabiki neler yapıyorsunuz yardımcı olun bnde artık şu kilolardan kurtulmak istiyorum:KK43:

Selam güzelim.. daha önce karatay diyeti yapıyordum ve 20 gün yaptım ve sıkıldım yumurta,ceviz zeytin vs ağır gelmişti diye o diyeti yaparken buna geçtim.. tüm yediklerimi önceki sayfalarda yazdım.. salata yerine ben bolca salatalık ve cacık yedim.. marul pek yemedim ama çok miktarda salatalık ve domates yedim. özellikle her öğün iki üç salatalıktan koyu koyu cacık yedim yoksa tavuk tıkıyor insanı..

slm arkadaşlar.nasılsınız..ben bugün sabah bi haşlanmış yumurta domates salatalık bi dilim tam buğday ekmefi şekersiz çay bi iki tanede zeytinle kahvaltımı tamamladım.öglen acıkmadım bişey yemedim.az önce söylemesi ayıp beşamel soslu güveçte mantarlı kaşarlı köfte yapmıştım üç ayrı güveçte ikisini eşim yuttu,bilin bakalım ben ne yedimmm..aaa nerden bildiniz.salata bol baharatlı tavuk ve tuzsuz ayrannn...neysee ben böyle mutluyum..şimsi pişman olcaktım ama değilim çünkü yemedimmmm...hepinize iyi rejimler..iyi akşamlar...

3 gündür diyeti yapmaya çalışıyorum, bugün de patates salatası ile bozdum :KK1:
regl olduğum için kilo kaybım var mı bilemiyorum, normalde 2 kilo kadar fazlalığım olur regl zamanı. 7 güne tamamlamaya çalışıcam ve en bozuk haliyle bu diyetle kilo verilirmiymiş görücez :KK52:
bu arada regl olduğumda çikolata canavarı kesilirim, henüz hiç çikolata yemedim, bu da bir başarı benim için :KK33:

merhaba kızlar. bugün 6. günüm toplamda 3.5 kilom gitmiş sabah tartıldım 500 gr daha gitmiş. 6 gündür ağzıma çikolata girmiyor büyük bir başarı :) göbeğim incelmiş 2-3 cm civarında. çok mutluyum darısı sizin başınıza inşallah.

merhabalar arkadaşlar birşey soracaktım bu 7 günden sonra verilen 3 gün aralarda neler yiyorsunuz mesela yada neler yemeliyiz?

canım normal yaşantınızda yediklerinizi abartıya kaçmadan yemeye devam edin sevgiler...ben şimdi moladayım menüde pilav-kavurma-salata-cola var..

diyete harfiyen uyuyorum. hatta ayran bile içmiyorum. 4 gündür sadece 2 kez içtim.
ama ben de acayip bir halsizlik söz konusu. kalkayım spor yapayım diyorum ama sanki üzerime fil oturmuş.
ne yapsam bilemedim. spor yapmadan da olmaz ki. :KK14:

diyete harfiyen uyuyorum. hatta ayran bile içmiyorum. 4 gündür sadece 2 kez içtim.
ama ben de acayip bir halsizlik söz konusu. kalkayım spor yapayım diyorum ama sanki üzerime fil oturmuş.
ne yapsam bilemedim. spor yapmadan da olmaz ki. :KK14:

ayran için dinç tutar..gücünüz neye yetiyorsa onu yapın sporsuz da olur..

Son düzenleme:
elifce beraber yapabiliriz benim ikinci günüm kendimi çok iyi hissediyorum benim ideal kilomda 58 ama 50 olmak istiyorum umarım gerçekleştririz bu diyet fazla acıktırmıyor ama eşimle dışarı çıkarsak ne yerim bilmiyorum bu hafta sonunu atlatmalıyım:)

tamam alpim beraber yapalım ben pazartesi başlıcam.alışverişe çıkmam lazım.destek olduğun için sağol.hiç tartıldın mı merak ettim bu arada

X