Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben diyetten taviz verilmemesi taraftarıyım ama sonuçta sağlık devreye girince bi şey diyemem,o an sıkıntı oluyosa size ne iyi geliyorsa onu yapın..aksi halde ben sorumluluk alamam Allah korusun bir bayılır bir şey olur,ben üzülürüm..

Haklısın herkesin bünyesi farklı... ama ben denedim biraz taviz verince kilo verilemiyor

egeada kan grubunu sorabilirmiyim bu günlerde bir kitap okuyorumda beslenmek le ilgili ve sen tavuk ve salata ile süper kilo verince kitabın doğruluklarını kanıtlamak istiyorumda kendime ayrıca topik süper ilerliyor takip etmekte zorlanıyorum :)aslında kilo vermeyi bırakacaktım senin diyetle dedim bir 3-4 kilodaha vereyim :)teşekkürler

B pozitif canım..

Ben makina olduğumuzu zaten düşünmüyorum. ben mi yanlış anladım okudum diye yeniden onaylama amaçlı soruyorum.

Nur arkadaş zaten çok kiloluymuş onun çok vermesi normal. Zor olan son 5 ve 10 kiloyu vermek.. Onu verebiliyor muyuz 1-2 haftada o önemli :)

nurun kilosu cok degil yanilmiyorsam 57 kiloda

Arkadaşlar topic i okuyan diğer kişiler sizler de yazsanıza katılsanıza.....amaç ne kaç kilo fazla var kaç kilo verdik falan diye.birlikten kuvvet doğar

bende 5 kılo dıye heves ettım ama malesef 1,5 kılo bırde doğum kılosu cabuk gıder dıye dusunmustum ama ole olmadı nerde yanlış yaptım sızce yardım edın banada

bende yazayım ozaman kızlar
bir zamanlar 45 kilo olan ben doğumdan sonra
66kilo oldum :KK49:
allah kısmet ederse p.tesi bu diyeti yapmaya başlıycam
diyeti göbek eritme egzersizleriyle desdekliycem :KK8:
artık bu kilolardan çok sıkıldım
p.tesi gününden itibaren yazarım artık verdiğim kiloları

kesinlikle..sevgili nur35nur,herkes paylaşımını yazmalı..motive olalım değil mi

Evet cnm özellikle bugün çok fazla yazdım ben müsaittim bugün.... sadece okumakla kalmayalım bir grup olabilmek için derdimizi,kilomuzu,hissettiklerimiz,yaptıklarımızı yazalım... Nerde yanlış var birbirimizi uyaralım... lütfen bayanlar hadiiii

bende 5 kılo dıye heves ettım ama malesef 1,5 kılo bırde doğum kılosu cabuk gıder dıye dusunmustum ama ole olmadı nerde yanlış yaptım sızce yardım edın banada

öncelikle sizi tebrik ediyorum,her bünye farklıdır ama bu diyete bünyenizin cevap vermesi çok güzel..bol su için şimdi 2 gün ara verin tekrar başlayın bol su için..kilo biraz sabır işi..siz o 1.5 kiloyu korumaya bakın..spor yapın 10-15 dk.twist..hiç yapamıyorsunuz yerinizde koşun ..bi de öyle deneyin..moralinizi bozmayın

X