Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ben 65.100 le başladım bugün bitti ama veremedim ben galiba regli olduğumdan sanırım 63.400düm sabah ama eşim tek tip beslenmem izin vermedi regli olunca bırakmak istemedim belki bi daha yaparım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Kızlar herkese selamlarrrr.... Bir iki tavsiyem olacak sizlere... Galiba kısa sürede en çok kilo veren benim şimdilik bu gruptaki arkadaşlar arasında.. Ancak sizlere bir tavsiyem olacak ben kısa sürede çok sıkı bir diyet yaptım ve on gün süreyle sürdürdüğüm için dudağımda uçuklar oldu bugün ve hemen fabrikanın dr uyla temasa geçtim. anlattım diyeti on gün fazla dedi bu sıkı diyet için dedi ve vitamin desteği şart dedi. en iyisi 5 gün uygulayıp 2 gün ara vermek dedi. Bağışıklık sistemi çökebilirmiş uzun süre devamında ve uçuklar ondan oluşmuş... vitamin desteği alalım ve kendi vücudumuza uygun olarak kademe kademe yapalım bu diyeti diyorum tabi herkes kendisi bilir benimki nacizane tavsiyedir. en iyiye ulaşmak için tüm bilgilerimizi paylaşalım derim:)

Sen hiç ara vermeden mi 10 gün yaptın?
Konu sahibi 7 gün yapıp 3 gün ara verip
sonra 5 gün yapın demişti.Ben de öyle yapmayı
düşünüyordum.Sen üst üste yaptığın için öyle olmuştur.
Bence de ara vererek yapalım yoksa ağır olabilir gerçekten.

Sen hiç ara vermeden mi 10 gün yaptın?
Konu sahibi 7 gün yapıp 3 gün ara verip
sonra 5 gün yapın demişti.Ben de öyle yapmayı
düşünüyordum.Sen üst üste yaptığın için öyle olmuştur.
Bence de ara vererek yapalım yoksa ağır olabilir gerçekten.

Günaydın öncelikle:)sekiz dokuz gün hiç bozmadım bu diyeti ve oldukça fazla kilo verdim. ardından uçuklar falan oldu dudağımda ve dr a gittim o da 5 gün yapınca 2 gün karbonhidrat alınması şart dedi. Ve kesinlikle vitamin desteği almalısın dedi.

eveeeet dünkü koca dillim cheesecake ve fındık fıstık yarım kilo artı olarak geri döndü :KK1: bugün de öğle yemeği dışarda. becerebilene kadar denicem. ayrıca pek düzenli olmasa da zaten multi vitamin kullanıyorum, diyet sırasında her gün vitamin almaya çalışalım ki bi tarafı düzeltelim derken başka yerden arıza vermeyelim :KK52:

eveeeet dünkü koca dillim cheesecake ve fındık fıstık yarım kilo artı olarak geri döndü :KK1: bugün de öğle yemeği dışarda. becerebilene kadar denicem. ayrıca pek düzenli olmasa da zaten multi vitamin kullanıyorum, diyet sırasında her gün vitamin almaya çalışalım ki bi tarafı düzeltelim derken başka yerden arıza vermeyelim :KK52:

toplam verdiğinle aldığınızın oranı nedir merak ettim? yani bu diyet bırakılınca hemen kilo geri mi alınacak diye korktum bir an. öyle değildir umarım.:KK14:

Selam kızlar,
Dün akşam yediğim poğaça ve regli tarihimin gelmiş olması sebepli son durum aşşağıdaki gibidir.

Başlangıç : 53
1.gün : 51,9
2.gün: 51,6
3.gün: 51,1
4.gün: 51,6

Akşam poğaçadan sonra geçe 45 dakika leslie ile yürüdüm. Ayrıca 1-2 günden de regli olmam gerek, yani vücut su toplamış olabilir. Yine de devam.

canım ben daha düzgün bir şekilde yapamadım diyeti. dün uyacaktım ama gördüğün gibi yaramazlıklar oldu :KK52:
konuyu açan arkadaşımız 7 gün diyet 3 gün ara 5 gün diyetle 9 kilo vermiş ve geri almamış yanılmıyorsam. hangi diyet olursa olsun zaten bırakır bırakmaz normal kekli börekli yememize dönersek illa ki verdiğimizin hepsini değilse de bir kısmını geri alırız. aslında amaç günlük yediklerimizi dengeleyip sağlıklı şekilde beslenerek kilomuzu korumak olmalı. ben her sabah çıplak tartılırım, diyetsizken de 1-2 kilo yukarı aşağı hep oynar.

toplam verdiğinle aldığınızın oranı nedir merak ettim? yani bu diyet bırakılınca hemen kilo geri mi alınacak diye korktum bir an. öyle değildir umarım.:KK14:

bende bugünn 95.500 ü gördüm kızlaar ay çok mutlu olduuummm :KK9::KK9: dün bütün gün okuldaydım sabah yoğurt yedim evde okuldada öğlen 1 de bi küçük yoğurt birde akşam üzeri 5 gibi yoğurt yedim 8 e doğru eve geldim yeniden yoğurt yedim bugünde salata ve tavukla gidicem :)))

bende bugünn 95.500 ü gördüm kızlaar ay çok mutlu olduuummm :KK9::KK9: dün bütün gün okuldaydım sabah yoğurt yedim evde okuldada öğlen 1 de bi küçük yoğurt birde akşam üzeri 5 gibi yoğurt yedim 8 e doğru eve geldim yeniden yoğurt yedim bugünde salata ve tavukla gidicem :)))

Beyza toplamda kaç kilo vermiş oldun? ne kadar sürede ?

bebişim bende senin gibi sabahları nesle nesfit yiyorum sende bi deişiklik varmı konu sahibi 3 ögün yiyin diyo ama benim acıkmayla bi sorunum yok allahtan inş bizim yaptıgımızda olumlu olur

canıım ben aynı devam edıyorum hergün ve 2kıloya yakın gıttı:KK52::KK52: sen bılırsın ama bence aynı sekılde devam et cunku ben bolede etkısını gordum sabahda yersem bıkarım bırakırım dıye ogle ve akşam yıyorum tavugu benım ıcın cok daha iyi oluyo...

canıım ben aynı devam edıyorum hergün ve 2kıloya yakın gıttı:KK52::KK52: sen bılırsın ama bence aynı sekılde devam et cunku ben bolede etkısını gordum sabahda yersem bıkarım bırakırım dıye ogle ve akşam yıyorum tavugu benım ıcın cok daha iyi oluyo...
canım kaç gündür yapıyorsun ve toplam kaç kg gitti.
SLM KIZLAAARR:KK3::KK3:

bugun bi karar aldım pztye kadar tartılmıcam şöle buyuk bı fark goruyımde mutlu olıyım azcık :KK9::KK9:
evet bende tartılmıyacam

hadi canım inanamıyorum yaşın kaçki bu arada
canım yaşımı sormuşsun 31
Kızlar herkese selamlarrrr.... Bir iki tavsiyem olacak sizlere... Galiba kısa sürede en çok kilo veren benim şimdilik bu gruptaki arkadaşlar arasında.. Ancak sizlere bir tavsiyem olacak ben kısa sürede çok sıkı bir diyet yaptım ve on gün süreyle sürdürdüğüm için dudağımda uçuklar oldu bugün ve hemen fabrikanın dr uyla temasa geçtim. anlattım diyeti on gün fazla dedi bu sıkı diyet için dedi ve vitamin desteği şart dedi. en iyisi 5 gün uygulayıp 2 gün ara vermek dedi. Bağışıklık sistemi çökebilirmiş uzun süre devamında ve uçuklar ondan oluşmuş... vitamin desteği alalım ve kendi vücudumuza uygun olarak kademe kademe yapalım bu diyeti diyorum tabi herkes kendisi bilir benimki nacizane tavsiyedir. en iyiye ulaşmak için tüm bilgilerimizi paylaşalım derim:)

eczaneden istesek verirmi vitamin yoksa doktoramı gitmemiz lazım.

canım yaşımı sormuşsun 31

eczaneden istesek verirmi vitamin yoksa doktoramı gitmemiz lazım.
Ben dr a danıştım ve dün eczacıyla da görüştüm omega 3 kesinlikle içmelisin dedi ondan uçuklar oluşmuş dedi... ve multivitamin aldım her sabah içiyorum artıkk... bunlar reçetesiz satılıyor eczacıya danışıp alabilirsiniz.. ama vitamin desteği olmazsa sizler de bu tarz sorunlar yaşayabilirsiniz.. bir eczacıya danışıp alın derim

kızlar ben çarşamba başlamıştım bugün 3. günüm ve henüz hiçbir değişiklik yok
hala başladığım kilodayım ( 65 ) bu sabah tavuk yiyemedim bisküvi yedim,
devam etmelimiyim sizce 2 günde yarım kg bile gitmemiş :KK43:

kızlar ben çarşamba başlamıştım bugün 3. günüm ve henüz hiçbir değişiklik yok
hala başladığım kilodayım ( 65 ) bu sabah tavuk yiyemedim bisküvi yedim,
devam etmelimiyim sizce 2 günde yarım kg bile gitmemiş :KK43:

Hiç kilo verememen garip geldi bana.. tam uymadın belki de. ben sabahları haşlanmış yumurta ve ayran içmiştim,öğlenleri peynir rendeleyerek bol salata yedim ve özellikle bol maydonoz kattım ki ödem atsın,akşam 18.00 gibi de yarım göğüs ve salata ve ayran...... günde bir tane de cola zero içtim.. ve günde 3 yeşil çay... bu diyetle 5 hatta 6 kilo verdim ben

slm kızlar bende 2 gündür yapıyorum ama ben sadece tavuk yemiyorum form bisküvi elma haşlanmış patates vs. de yiyorum 2günde1.2kg verdim 62.2düm bu sabah 61.0 çıktı. :KK16::KK16:

Hiç kilo verememen garip geldi bana.. tam uymadın belki de. ben sabahları haşlanmış yumurta ve ayran içmiştim,öğlenleri peynir rendeleyerek bol salata yedim ve özellikle bol maydonoz kattım ki ödem atsın,akşam 18.00 gibi de yarım göğüs ve salata ve ayran...... günde bir tane de cola zero içtim.. ve günde 3 yeşil çay... bu diyetle 5 hatta 6 kilo verdim ben

evet canım yaa banada anormal geldi bu durum,
çarşamba 3 öğün haşlanmış tavuk ( göğüs ) ve salata yedim,sün sabah öğle aynı şekilde,
dün akşam tavuğu fırında yaptım ve salata ile yedim,
spora başladım 30 dakika bisiklete biniyorum,form çay içiyorum
ama hala 65 kg,valla anlamadım bende

X