Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kızlar lütfen soru sormadan önce geçmiş sayfalara bi göz atalım.ynı soruları tekrar tekrar cevaplamak zor oluyor da..

kızlar akşam yemeğinden 1 saat sonra az yediğim için karnım çok acıktı dayanamadım çayla birlikte 1 dilim kepek ekmeği atıverdim ağzıma. inşallah çok etkilemez diyetimi. bidaha olmayacak bu kaçamak. bunu telafi etmek için 15 dk dans ettim. bir de bir arkadaşımız göbek ve basen eritme videosuyla ilgili konu açmıştı. 10 dk lık bir video. oradaki hareketleri yaptım çok eğlenceli.

canım acı metabolizmayı çalıştırır o yüzden daha iyi kullanman bence. bende senin gibi pul biberle tatlandırıyorum.

Kızlar yaklaşık 8 günden sonra 58 kilo oldum yaşasınnnnnn:)) insan kilo verince dinçleşiyor,güzelleşiyor ay çok mutluyum bu kadar kısa sürede 58 oluşum süperrr..... konu sahibi arkadaşım çok sağol yakında 55 olacağım..... ödemler gitti incelme var daha bir mutlu oluyor insan:)) hepiniz bunu yaşayacaksınız bir hafta sonraa

link atar mısın biz de yapalım ..

canım tebrik ederim seni. benimde hedefim 55. sen çok yaklaşmışsın ne mutlu

Tşk cnm:)64-65 ten bu kadar kısa sürede 58 e düşmek süper.... ama ben hiç bozmadım ve bir saatten fazla tempolu yürüyüş ve plates ve yüzerek... ve sabah akşam limonlu yeşil çay içerek ve hiç mi hiç aç kalmadan:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…