Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

valla doğru söylyüyorsunda ne yiceğimizi şaşırdık valla tavuk çiftliğimi kursak acaba işte köyde yaşasaydık olurdu valla..

zaten ne geliyorsa ac gözlülügümüzden geliyor mide bir lokmayla doyuyorda gözüm doymuyor

digitaller su içseniz bile gösterir yemyk yersiniz 2 kg fazla gösterir. bu yüzden digital alırsanız eğer sabah aç karnına iç çamaşırıyla tartılın. bence esse markası iyi. sinbo falan almayın. birde su yağ gösterenler hikaye. yaşınıza boyunuza kilonuza göre ölçüyor yani net değil. tahmini sonuç veriyor. ha birde digitaller daha çabuk bozulur

kızlar dijital tartı almayı düşünüyorum, hangi marka almamı önerirsiniz?

Benim bundan önceki baskülüm mehtap markaydı ve yenisini alınca anladım ki 2.5 kg eksik tartıyormuş şimdi sinbo kullanıyorum doğru tarttığına eminim bir arkadaşımda tefal var aynı sonucu gösteriyor. Bence en iyisi şöyle kaliteli bir tefal almak

bu arada öğlen yemeği yemedim ben geç kalktığım için biraz önce akşam yemeğimi yedim. evde tavuk kalmamış onun yerine köfte yaptım. köfteyle salata yedim. ilerleyen saatlerde de ayran içicem. tavuk hakkında söylenenlerin hepsi doğru. maalesef civcivler çok çabuk büyüsün diye antibiyotik ve hormon veriyorlar. yemleri hep kimyasal içerikli. bile bile yiyoruz maalesef. bu diyetten sonra zaten yemeyi düşünmüyorum.

Merhaba kızlar,bugün temzilik vardı o sebeple diyet çöpe gitti, sabah domates-salatalık- beyaz peynir- 1 dilim tam buğday ekmeği ve çayla kahvaltı yaptım sonra akşam 6 ya kadar bişey yiyemedim, yemeği yapamadığımdan dışardan söyledik ben de hafif olsun diye lahmacun yedim 2 tane Neyse artık yarın düzene girerim yağlarım sağolsun

başladım başlayacağım derken sonunda başladım bugün. 65 kiloyum hedefim 55. bir an önce gitsinler. bugün arkadaşım 80 varsındır sen dedi depresyona girdim resmen. regl oldum ama umarım sorun çıkarmaz.

65 kilo birisine sen 80 varsın nasıl denir yaa:))

benimde bugün 3. günüm bitmiş bulunmakta:)) açlık çekmiyorum eveeet ancak gramlarımda oynama var kilo olarak öyle gidiyor pazartesiye düzene girer inş:))) ama yiinede eksi görüyorumm çok şükür allaha:))

2. günüm de bitti

ayy ama değişiklik sezemedim hiç

belki haftanın sonunda belli olur... ama acıktım bugün kızlar zor dayandımm :26:

sevgili karambela,özelden maalesef cavap yazamıyorum mesaj sayım yetersiz diye..mesajınızı burada cevaplasam?

ayrıca arkadaşlar sabah aç karnına içilen ılık suyun bağırsakları temizlediği okumuştum bilginizeee:))

Allah razı olsun, kabızlık problemim başladı

Bir de baş ağrım geçti bugün, alıştım demekki :)
Benim iki günde 2.3 kilo eksiğim var. İnşallah devam eder böyle

merhaba arkadaşlar bende bu diyete başlamak istiyorum ama işim nedeniyle öğlenleri yemek yeme fırsatım olmuyo hiç öğlen yemeği yerine gün içinde kuru üzüm atıştırsam olur mu acaba

merhaba arkadaşlar bende bu diyete başlamak istiyorum ama işim nedeniyle öğlenleri yemek yeme fırsatım olmuyo hiç öğlen yemeği yerine gün içinde kuru üzüm atıştırsam olur mu acaba

Meyve yasak sanıyorum ki bu diyette. İş yerine salatalık götürüyor arkadaşlar genelde. Ben de aralarda biber yiyorum mesela acıktıkça.
O tarz taşınabilir sebzeler seçebilirsin bence.

Allah razı olsun, kabızlık problemim başladı

Bir de baş ağrım geçti bugün, alıştım demekki :)
Benim iki günde 2.3 kilo eksiğim var. İnşallah devam eder böyle

canım kabızlığına yarar mı bilmiyorum ama normal düzende ilerliyorum ben normaldede içiyordum aç karnına ılık limonlu su gün içerisinde faydasını görüyordum bu konuda ama senin için ek bişey yapman gerekebilir belkim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…