Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım kabızlığına yarar mı bilmiyorum ama normal düzende ilerliyorum ben normaldede içiyordum aç karnına ılık limonlu su gün içerisinde faydasını görüyordum bu konuda ama senin için ek bişey yapman gerekebilir belkim:KK31::KK31:

Yarından itibaren başlayacağım ılık su içmeye. Umarım işe yarar :KK14:

kızlar bende aldım tavukları attım ocağa yarın başlıyorum yarın ki grup varsa eğer benide yazın 72,80 :21:

bende de kabizligin tam tersi oluyor ya salatayi yiyorum 15 dk. sonra zor yetisiyorum wc'ye benim gibi olan varmi neden oluyor olabilir acaba ? :KK53::KK53:

kızlar bişe sorcam ya bana bibigün için 1 gögüs fazla geliyo ben 1 gögüsün yarısını yiyorum 2 ye bölüp siz nasıl yapıyosunuz merak ettim

ay seni allah mı göderdi sabhtan beri internetin karşısındayım deli olcam tartı diye.esse de şu anda indirim var 100 tllik vucut analiz baskülü 50 e düşmüş kiloyu da doğru gösteriyordu ama karar veremedim bir türlü benim acil almam lazım vallaha.50 tl.hem kilo ölçümü hem yağ su kemik ölçümü aslında fiyatı iyi ama kalitesinden emin değilim internetten de hiç bir yorumunu bulamadım.tefal e baktım farklı yerlerde hem farklı çıktı kilom .hadi sen de araştır haberleşelim burdan

ben akşam bayağı baktım canım her biri farklı kilo tartıyor ben eski usul tartıda karar kıldım..hem de bozulmuyr

egeada2012 bir sorum daha olucak birde ben ilk salatayi ögleye yakin saatlerde yiyorum bir sonrakini ancak aksama dogru 17-18 gibiacikiyorum o zaman yiyorum buda iki ögün eder acaba tek ögün yedigim icin kilo vermede bdi ir yavaslama olabilirmi cünkü cok tok tutan bir salata ve aralarda hic birsey yemeden cok rahat ana ögüne kadar bekleyebiliyorum

olabilir bi de kilo verme bünye meselesi mesela bi arkadaşım akşam altıdan sonra yemeyerek 1 ayda 8 kilo verdi,gündüz tatlıdan tut çerezine her şey yerdi.ben olsam gram gitmezdi bünye...

X