Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

sabah tartıldım 67.9 geldim
başladıgımda 69.2 idim
1300 gitmiş 2 gnde tabi birazı ödemdi tartılmadan önceki akşam baya bişiyler yemiştim

merhabalar,

bugun ikinci bolum ikinci gunumdeyim. sabah salatami yedim fakat oglen evde olmadigimdan salata yapamadim kraker yedim. aksamada yine evde olmadigimdan yogurt yedim bir kase ve yanimda 2 kuru hurma ve 3 kayisi yedim. :KK43: cok abartili yemedim fakat listenin disina ciktim. yarin sabah tartilcam bakalim kilomu nasil etkilemis.

merhabalar,

bugun ikinci bolum ikinci gunumdeyim. sabah salatami yedim fakat oglen evde olmadigimdan salata yapamadim kraker yedim. aksamada yine evde olmadigimdan yogurt yedim bir kase ve yanimda 2 kuru hurma ve 3 kayisi yedim. :KK43: cok abartili yemedim fakat listenin disina ciktim. yarin sabah tartilcam bakalim kilomu nasil etkilemis.

keşke yaş meyve yeseydin kuru meyveler daha fazla şeker içeriyor ve bu diyette
şeker alınmadfgı için azcık etkilemiş olabilir
fakatt meyveyi hiç mi yemiycezz bence yavaş yavaş 1 ögün meyve katabilirisn sen

keşke yaş meyve yeseydin kuru meyveler daha fazla şeker içeriyor ve bu diyette
şeker alınmadfgı için azcık etkilemiş olabilir
fakatt meyveyi hiç mi yemiycezz bence yavaş yavaş 1 ögün meyve katabilirisn sen

ikinci bolumu tamamlayana kadar aslinda aynen uymak istiyordum yani 5 gunu tamamlayana kadar. bugun olmadi. meyveyi ben bu 5 gun tamamlanana kadar yemeyi dusunmuyorum fakat ondan sonra mutlaka bi sekilde ekmegi de meyveyide tuketmek gerekiyor. ayca kayanin diyetine tekrar donemeyi dusunuyorum. aslinda tam napcama karar vermedim. bu diyet uzun surelli olmaz gibi geliyor. ozellikle ramazanda aksam sicak corba icilir diye dusunuyorum.

Son düzenleme:
ikinci bolumu tamamlayana kadar aslinda aynen uymak istiyordum yani 5 gunu tamamlayana kadar. bugun olmadi. meyveyi ben bu 5 gun tamamlanana kadar yemeyi dusunmuyorum fakat ondan sonra mutlaka bi sekilde ekmegi de meyveyide tuketmek gerekiyor. ayca kayanin diyetine tekrar donemeyi dusunuyorum. aslinda tam napcama karar vermedim. bu diyet uzun surelli olmaz gibi geliyor. ozellikle ramazanda aksam sicak corba icilir diye dusunuyorum.

uzun süreli olmaz evet bi süre sonra bu kadar protein almak zarar verir
ben sabahları normal kahvaltı yapıyorum ekmek yiyorum 1 dlm kızarmış
şimdilik cumaya kadar devam edicem c.tesi tartılıp karar vericemm

ramazanda hele çok zor olurr ayça kaynın listesi ile kilo verdinmi sen seni oradan hatırlıyorum sanki

uzun süreli olmaz evet bi süre sonra bu kadar protein almak zarar verir
ben sabahları normal kahvaltı yapıyorum ekmek yiyorum 1 dlm kızarmış
şimdilik cumaya kadar devam edicem c.tesi tartılıp karar vericemm

ramazanda hele çok zor olurr ayça kaynın listesi ile kilo verdinmi sen seni oradan hatırlıyorum sanki

evet ben ayca kayanin diyeti ile 23 kilo vermistim 71- 72 civarindaydim. dikkat etmedim bir sure 73 kilo olmustum. 3 kiloyuda bu diyetle verdim.

evet ben ayca kayanin diyeti ile 23 kilo vermistim 71- 72 civarindaydim. dikkat etmedim bir sure 73 kilo olmustum. 3 kiloyuda bu diyetle verdim.

wowww o liste ile 23 kilomu verdin kilo verdirecek bi liste gibi gelmiyordu bana arada tost vs oldugundan sanırım
tebrik ederimm..

bu arada ben biraz önce duşa girerken tartılayım dedim 68.4 geldim
sabah aç olarak 67.9 gelmiştim bu saatte daha fazla gelmem gerekmezmi?

wowww o liste ile 23 kilomu verdin kilo verdirecek bi liste gibi gelmiyordu bana arada tost vs oldugundan sanırım
tebrik ederimm..

bu arada ben biraz önce duşa girerken tartılayım dedim 68.4 geldim
sabah aç olarak 67.9 gelmiştim bu saatte daha fazla gelmem gerekmezmi?

ayce kayanin listesiyle verdim fakat bir kac kucuk degisiklikler yaptim. ekmek bana gore cok fazlaydi. sabahlari bir dilim ekmek yedim ve ikindide bazen tost bazende erik ve badem yedim. fakat kalorisi yuksek olan seylere cok dikkat ettim.

masallah sen bu gidisle cok kilo verecek gibisin. insallah durmaz boyle devam eder.

bugün ikinci kısmın son günündeyim sanırım 64 le kapatıcam bu diyet olayını. pek veremedim 2. kısımda 600 gr vermiş oldum. yarın sabah kesin sonuç belli olcak bakalım :)

gunaydin,

bugun benim ikinci kisim dorduncu gunum ve 69 kilo olmusum :) insallah su iki gun icerisinde en azindan 68 olabilsem cok iyi olacak.

gunaydin,

bugun benim ikinci kisim dorduncu gunum ve 69 kilo olmusum :) insallah su iki gun icerisinde en azindan 68 olabilsem cok iyi olacak.

çok sevindim senin adına :)) bundan sonra ne yapcam onu düşünüyorum şimdi. buna devam edemem çünkü bıktım artık tavuktan :))

çok sevindim senin adına :)) bundan sonra ne yapcam onu düşünüyorum şimdi. buna devam edemem çünkü bıktım artık tavuktan :))

bende devam ediyorum ama bakalım ne kadar fark edicek, cumaya kadar devam sonra yavaş yavaş meyve ekliycme menülerime
ekşi elma ile başlıycam öncee çünkü bu tarz protein agırlılı beslenme sonrasında tatlı ve kh yüklenince biraz fark edebiliyor kilollar

bende bugun tavuk salata yerine mozerallali salata yaptim. bende bundan sonra nasil devam edecegime tam karar vermedim fakat nede olsa bir ay ramazan var mecburi olarak aksam yicem. bir ay dusunmek icin surem var :KK66:))

X