Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

merhaba,

bugun benim 4 uncu gunum. galiba tavuktan tiksinmeye basladim. cok zor yedim. oglen misafirlikte oldugumdan dolayi orada tavuk haslayip yiyemedim tabi ama kendime salata yaptim icerisinede biraz peynir kattim. bakalim yarin nasil gececek. bugun biraz daha kendimi iyi hissediyorum kac gundur cok halsizdim. geriye kaldi ara icin uc gun.

bugün 5. günüm bitti çok şükür :)) halsizlik hat safhada ama dayanıyorum. şehir dışındayım ve dışarda yemek zorundayım dün akşamdan beri. yarında öyle olcak ve sezar salata yiyorum sürekli :)) pazartesi tartılcam bakalım kaç kilo vermişim :))

gunaydin,

bugun benim 5inci gunum. dayanamadim tartiya ciktim vee 2,5 kilo vermisim. fena degil tabi. birde olculerimi kontrol edeyim dedim o dahada sasirtici. belimden 3 kalcamdan 5 cm gitmis. bu boyle devam edermi acaba? suana kadar hic kacamagim olmadi. tabi birde bu kilolari geri almamak var. insallah geri gelmezler

Ne güzel yaaaaaaaaaa bende başlıycam yarın ama sabah kahvaltı yaparım öğlen akşam bunu yerim olmaz mı

bugün son günüm kızlar yarın sabah tartılcam ve hemen kilomu yazarım buraya :)) 2-3 kilo rahat vermişimdir öyle hissediyorum ama bakalım ne çıkacak :)) ben 3 gün değilde 2 gün ara vermeyi düşünüyorum. 1 haftadır az yediğim için ve herşeyden uzak durduğum için protein olmayan hiçbişey yemek istemiyorum bünye otokontrol sistemi geliştirdi direk :))

gunaydin

bugun benim altinci gunum. bendede halsizlik var fakat dayanilmayacak kadar degil. ben bugun yine dayanamadim tartildim ve suan 70 kiloyum. 6 li rakamlara az kaldi. diyet boyunce hiiicccc kacamak yapmadim en azindan suana kadar.

verilen arada geri geldimi kilollar acaba?
kızlar bende onu merak eidyorum amaa nasılsa ara verdim diyip abartırsak gelir tabi oda ayrı

gunaydin

bugun benim altinci gunum. bendede halsizlik var fakat dayanilmayacak kadar degil. ben bugun yine dayanamadim tartildim ve suan 70 kiloyum. 6 li rakamlara az kaldi. diyet boyunce hiiicccc kacamak yapmadim en azindan suana kadar.

süpersin tatlım çok sevindim :))

verilen arada geri geldimi kilollar acaba?
kızlar bende onu merak eidyorum amaa nasılsa ara verdim diyip abartırsak gelir tabi oda ayrı

biz kiloyu çok yediğimiz ve hareket etmediğimiz için alıyoruz. eğer nasılsa arada serbestim deyip 1 hafta boyunca yemediğimiz şeyleri yersek alırız tabiiki. her diyetten sonra dikkat edilmezse alınıyor zaten kilo. o yüzden hep dikkatli olmamız lazım. ben çok iştahlıyım kilo versemde 2-3 ay içinde geri alıyorum bi sabitleyemedim istediğim kiloda :KK43:

Sevgili arkadaşlar,bugun başlayayım yarın başlayayım diye diye bi turlu diyete başlayamayanlar :)) Bugun saat 15 :00 civarında ay koc burcuna gecti ve kuculme doneminde ...Bu ne demek diyecek olursanız ay koc burcundayken başlanan işler genelde başarı ve azimle sonuçlanır...Sabah cok yemiştim diyete yarın başlayayım demeyin tam olarak şimdi şu anda başlayıverin bakalım :)) Kolay gelsin herkese..

biz kiloyu çok yediğimiz ve hareket etmediğimiz için alıyoruz. eğer nasılsa arada serbestim deyip 1 hafta boyunca yemediğimiz şeyleri yersek alırız tabiiki. her diyetten sonra dikkat edilmezse alınıyor zaten kilo. o yüzden hep dikkatli olmamız lazım. ben çok iştahlıyım kilo versemde 2-3 ay içinde geri alıyorum bi sabitleyemedim istediğim kiloda :KK43:

offf iştahı sen bana sor:)
tabiki her diyette dikkat eidlmezse alınır ama agrı protein diyetleirnde ekmek ve meyve yemeye başlayıncada artıya geçiyor insan bazen
ama proten çok inceltiyor bende cuma başlıycma bu diyete

tesekkur ederi. bende merakla senin kac kilo verdigini bekliyorum. 6 gun boyunca nasil sabredip tartilmadin. guya bende oyle yapcaktim fakat dayanamadim

tartım banyoda duruyodu dolaba sakladım :))) gözümün önünde dursa dayanamazdım bi de hergün çıkınca vermediğimi görürsem moralim bozulur kaçamak yaparım falan diye tartılmak istemedim :)

Günaydııııınnnn :)) çok mutluyuuuuummmm :)) sabah tartıldım ve 64,4 kilo çıktım :))) 7 günde 3,6 kilo vermişim :))) ben arayı 2 gün tutucam iyice gaza geldim :) bu sabah serbest günüm olmasına rağmen peynir ve yumurta uedim süt içtim, herhangi bir karbonhidrat almadım. Diğer 5 günde kaç kilo gidicek acaba? :) süper bir diyet bu dayanabilen herkes yapsın bence :))

Günaydııııınnnn :)) çok mutluyuuuuummmm :)) sabah tartıldım ve 64,4 kilo çıktım :))) 7 günde 3,6 kilo vermişim :))) ben arayı 2 gün tutucam iyice gaza geldim :) bu sabah serbest günüm olmasına rağmen peynir ve yumurta uedim süt içtim, herhangi bir karbonhidrat almadım. Diğer 5 günde kaç kilo gidicek acaba? :) süper bir diyet bu dayanabilen herkes yapsın bence :))

superrr. darisi benim basima. bakalim bugunde benim son gunum :)) yarinde ben sonucu yazarim

bende bu diyetle 3 kilo verdim 72 den 69 a düştüm ilk 7 gün çok güzel uydum ama aradan sonra uyamadım. sonra 1 kilosunu yine aldım düzensiz oldu şimdi yeniden başlıcam ramazana kadar yapcam bu kez ramazana 11 gün var arayı bi gün verecem 5 gün yapıp bir gün ara sonra yine 5 gün hedefim yine bi 3 kilo vermek şuan 70.2 yim sonuçları yazarım sabah yumurtamı yedim. öylen tavuk akşam tavuk :)

merhaba arkadaşlar.bende bu sabah tartıya çıkıp şok olduktan sonra diyet arayışlarına girdim ve burayı gordum.bende bugun ıtıbarıyle başlıyorum.tabiki desteklerinizle. boy:1.68 kilo:63.5 hedefim:55 bende ramazana kadar yapıcam bakalım ne versem kardır..hep destek tam destek !!!! İNCECİKKKKKKK olacağız....

merhaba arkadaşlar.bende bu sabah tartıya çıkıp şok olduktan sonra diyet arayışlarına girdim ve burayı gordum.bende bugun ıtıbarıyle başlıyorum.tabiki desteklerinizle. boy:1.68 kilo:63.5 hedefim:55 bende ramazana kadar yapıcam bakalım ne versem kardır..hep destek tam destek !!!! İNCECİKKKKKKK olacağız....

hoşgeldin :)) hadi bakalım sonuç ne olcak görücez kaçamak yapmak yok :)))

X