Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kizlar dun basladim 64.1 cikmistim tartida bu sabah tartildim 63 400 nasil oldu bu cok sasirdim hemde sevindim. Bu sekilde devam edersem ins verebilirimmm

merhaba yeni gördüm bu diyeti aklıma yattı çünki benim bir an önce kilo vermem lazım. bu diyeti ramazandada uygulayabilir miyiz ve verdiğin kiloları geri alan var mı????????? birisi bana cevap verse :)

merhaba yeni gördüm bu diyeti aklıma yattı çünki benim bir an önce kilo vermem lazım. bu diyeti ramazandada uygulayabilir miyiz ve verdiğin kiloları geri alan var mı????????? birisi bana cevap verse :)

benim dün bitti diyet toplamda 4 kilo verdim. bundan sonra yine protein ağırlıklı devam edersek ve abartmazsak geri almayız heralde.

bende bugun tavuk salata yerine mozerallali salata yaptim. bende bundan sonra nasil devam edecegime tam karar vermedim fakat nede olsa bir ay ramazan var mecburi olarak aksam yicem. bir ay dusunmek icin surem var :KK66:))

ramazanda da güzel bir diyet bulmak lazım bence yoksa ben hepsini geri alırım kendimi serbest bırakırsam :KK9: bi araştıralım bakalım :)

benim dün bitti diyet toplamda 4 kilo verdim. bundan sonra yine protein ağırlıklı devam edersek ve abartmazsak geri almayız heralde.

bugunde benim son gunum. sabah tartida 69.4 ciktim yarin en iyi ihtimal 69 olurum ki bu durumda ben 3.5 kilo vermis olurum. cok dikkat etmeme ragman bekledigimden az kilo verdim.artik yarin tartildigimda haber veririm mutlaka.

bugunde benim son gunum. sabah tartida 69.4 ciktim yarin en iyi ihtimal 69 olurum ki bu durumda ben 3.5 kilo vermis olurum. cok dikkat etmeme ragman bekledigimden az kilo verdim.artik yarin tartildigimda haber veririm mutlaka.

3,5 kilo da iyi bence 10-15 günde :) bundan sonra bunu koruyalımda gerisini de veririz heralde bir şekilde :) bende 65 barajımı kıramıyordum 64ü görmem iyi oldu gaza geldim birascık :KK9:

ufff kendimi tuttum tuttum sonunda dayanamadim. incirli muhallebiden yedim. cok buyuk bir parca sayilmaz fakat kendimi hic iyi hissetmiyorum. oglende salata yemek istemedim yayla corbasi yedim. zaten bundan dolayi suclu hissediyordum kendimi birde tatli yiyince kendimi kotu hissttim. neyse indi mideye. umarim kilomu fazla etkilemez. yarin sabah sonuc belli olur.

3,5 kilo da iyi bence 10-15 günde :) bundan sonra bunu koruyalımda gerisini de veririz heralde bir şekilde :) bende 65 barajımı kıramıyordum 64ü görmem iyi oldu gaza geldim birascık :KK9:

haklisin fakat sabahlari ekmek falan yemedigimize gore daha fazla veririm diye beklemistim. bunda sukur.

hangi diyetle devam edecegine karar verdinmi??

konu sahibi olarak şunu söyleyebilirim dikkat edersen almassın.ben ilk etapta 9 kilo verdim 2 kg gibi aldım..ilk etabı 2010 da yapmıştım..korursanız almassınız..

Bende buna başlıycam bi ara yaptım 3 kg verdim geri aldım sonra başka şekilde verdim 68.5 kg yim şimdi pazartesi bu diyete başlıyca bu arada perşembe günü yazlığa geçicem o yüzden 3 hafta sonra görüşürüz 3 haftada 4 5 kg versem ne güzelllllllllll olur

haklisin fakat sabahlari ekmek falan yemedigimize gore daha fazla veririm diye beklemistim. bunda sukur.

hangi diyetle devam edecegine karar verdinmi??

Ramazan geldi zaten sahurda tost ayran düşünüyorum. iftarda illaki bi çorba lazım yanında da et ya da etli sebze yatmadanda bir meyve düşünüyorum. meyvenin yerine arada dondurma da yiyebilirim. planım bu tabii uyabilirsem :)) sabah kaç kilo çıkacaksın bakalım merakla bekliyorum :))

konu sahibi olarak şunu söyleyebilirim dikkat edersen almassın.ben ilk etapta 9 kilo verdim 2 kg gibi aldım..ilk etabı 2010 da yapmıştım..korursanız almassınız..

ne güzel 9 kilo vermişsiniz biz 3-4 kilo verdik kaldık. bişeyi yanlışmı yaptık dicem ama tavuk salatayla beslendik. siz ara öğün yapıyormuydunuz belki o etkiemiştir ben ara öğün yapmadım.

ne güzel 9 kilo vermişsiniz biz 3-4 kilo verdik kaldık. bişeyi yanlışmı yaptık dicem ama tavuk salatayla beslendik. siz ara öğün yapıyormuydunuz belki o etkiemiştir ben ara öğün yapmadım.

noldu merak ettim toplamda kaç kilo gitti? :))

ya bu diyeti uygulaması çok zor geldi bana bi halsizlik yaptı canım hiç bişey yapmak istemedi boş boş oturmak istedim. sizde de aynı şey oldu mu? :26:

ya bu diyeti uygulaması çok zor geldi bana bi halsizlik yaptı canım hiç bişey yapmak istemedi boş boş oturmak istedim. sizde de aynı şey oldu mu? :26:

protein diyetleri halsizlik yapar. dukan diyeti de öyledir. yani atak evresinde sırf protein yendiği için halsizlik oluyor. hepimizde oldu maalesef ama biraz sabır. kısa süreli bir diyet nasılsa dayanabiliyor insan.

bugün benimde 7. günüm ama dayanamıyorum sanki artık bugün azcık kurabiye yedim:KK43:
bende sinir yapıyor protein diyetleri...
2 günüm kaldı vcuma günü son ama önemli olan bundan sonrası nasıl bu kiloyu almamaya çalışıcaz acaba?

X