Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

4 gitse süper olur 60lı rakamları görürsün :)) sonra hedefin 65 olur inşallah böyle giderse vercez bu kiloları

insallah gitcek bu kilolar baska caresi yok. arayi kac gun yapcan 3 gunmu? acaba ben 1 gunmu yapsam diye dusunuyorum karar veremedim veya 2 gun yapim birlikte baslariz 5 gune.

insallah gitcek bu kilolar baska caresi yok. arayi kac gun yapcan 3 gunmu? acaba ben 1 gunmu yapsam diye dusunuyorum karar veremedim veya 2 gun yapim birlikte baslariz 5 gune.

ben 2 gün yapcam canım bugün 1. aramdı yarında serbestim perşembe 5 günlük diyete devam etcem.

eveet tartildim ve.... 3 kilo gitmis. bu diyete baslamadan 72.5 idim suanda 69.5 im ben 69 olmusumdur diye bekliyordum neyse buda iyi bari 60li rakamlari gordum.

ilk ara gununde kilo almismisin ve neler yedin?

kilo almadım canım sabah tardıldım yine aynıyım. sabah ve öğlen protein ağırlıklı yedim yine peynir yumurta süt salata falan. akşam sucuklu kepekli makarna yaptım söylemesi ayıptır 1 tabak yedim:KK9::KK9: akşam çaylada 1 kurabiye yedim. bu sabah 2 kurabiye yedim sütle, öğlen 2 yumurta kırdım yine süt içtim. akşam ne yaparım bilmiyorum. yarın tekrar tavuk salataya başlicam. bu akşam dondurma yemeyi de düşünüyorum ama karar veremedim.:KK1:

kilo almadım canım sabah tardıldım yine aynıyım. sabah ve öğlen protein ağırlıklı yedim yine peynir yumurta süt salata falan. akşam sucuklu kepekli makarna yaptım söylemesi ayıptır 1 tabak yedim:KK9::KK9: akşam çaylada 1 kurabiye yedim. bu sabah 2 kurabiye yedim sütle, öğlen 2 yumurta kırdım yine süt içtim. akşam ne yaparım bilmiyorum. yarın tekrar tavuk salataya başlicam. bu akşam dondurma yemeyi de düşünüyorum ama karar veremedim.:KK1:

benim menum biraz karisti :KK43: sabah 1 dilim ekmek, yumurta beyazi, peynir, 3 zeytin ve biraz fistik ezmesi. arada biraz tarcinli yogurt, yarim sade biskuvi, oglen visstic ( balik kizartma) her biri isaret parmagi kadar var ve uc tane yedim veee maalesef kizartilmisti. ikindi 2 erik 4 badem aksama 3 tane haslama icli kofte ( cok buyuk degillerdi) uzerine tabi sarimsakli yogurt

cokmu yemisim??? biraz pismanlik duyuyorum yarin acaba yine salatayami baslasam?

paraci tebrikler cnm çok merak etmiştim seni degmiş bütün emeklerine

yarıns abahtan bende başlıyorum kızlar, ama ben biraz degiştircem sabah tavuk yiyemiycegim için yumurta ve 1 parça peynir yiycem 1 dlmde uno denge ekmek

benim menum biraz karisti :KK43: sabah 1 dilim ekmek, yumurta beyazi, peynir, 3 zeytin ve biraz fistik ezmesi. arada biraz tarcinli yogurt, yarim sade biskuvi, oglen visstic ( balik kizartma) her biri isaret parmagi kadar var ve uc tane yedim veee maalesef kizartilmisti. ikindi 2 erik 4 badem aksama 3 tane haslama icli kofte ( cok buyuk degillerdi) uzerine tabi sarimsakli yogurt

cokmu yemisim??? biraz pismanlik duyuyorum yarin acaba yine salatayami baslasam?

sanki biraz abartmışsın tatlım :) yani abartmışsın dediğim kızartma işi bozmuş bence. yarın biraz daha dengeli beslen yani yağsız şeyleri tercih edersen iyi olur :) ben yarın 5 güne başlıyorumda 5 gün bitince napcaz bu diyete devam edebiliyormuyuz yoksa belli bir süre aramı vercez acaba?

paraci tebrikler cnm çok merak etmiştim seni degmiş bütün emeklerine

yarıns abahtan bende başlıyorum kızlar, ama ben biraz degiştircem sabah tavuk yiyemiycegim için yumurta ve 1 parça peynir yiycem 1 dlmde uno denge ekmek

teşekkür ederim canım. bence sende hemen başla hedef kilona çok yakınsın zaten halledersin bu diyetle :KK34:

sanki biraz abartmışsın tatlım :) yani abartmışsın dediğim kızartma işi bozmuş bence. yarın biraz daha dengeli beslen yani yağsız şeyleri tercih edersen iyi olur :) ben yarın 5 güne başlıyorumda 5 gün bitince napcaz bu diyete devam edebiliyormuyuz yoksa belli bir süre aramı vercez acaba?

selam, bugun dunden daha kotu gecti. hem cok pismanim hem midem rahatsiz. neyse yarin 5 gune baslayim diyorum. 5 gun bitince bende napcam bilmiyorum galiba eski diyetime yani ayca kayanin diyetine geri donerim. zaten ramazanada giriyoruz gunduz kendimizi ister istemez tutarizda onemli olan aksam iftarda abartmamak.

merhaba :KK16: yeni gördüm bu diyeti aklıma yattı çünki benim bir an önce kilo vermem lazım. bu diyeti ramazandada uygulayabilir miyiz ve verdiğin kiloları geri aldın mı ?:18:

iyi geceler kızlar bugün bende başladım biraz zor olsada geçti
ben 1 dlm ekemk ekleidm ama kahvcaltıya birde 1 yumruta ve biraz peynir yiyorum
öglen akşam tavuk salata yedim akşamda 1 bardak ayran içtim

siz yogurt süt tüketmiyormusunuz?

gunaydin kizlar,

iki gun aradan sonra bugun tekrar basladim. suan 70.3 kilo dayim yani iki gun arada 800 gram civarinda aldim yalniz wc ye cikamiyorum herhalde oda normal gitmis olsaydi hic almamis olurdum. bagirsaklarim tamamiyle durudu gibi bisey :KK43:( neyse bugun ikinci kisimin birinci gunu. allah yardimcimiz olsun.

iyi geceler kızlar bugün bende başladım biraz zor olsada geçti
ben 1 dlm ekemk ekleidm ama kahvcaltıya birde 1 yumruta ve biraz peynir yiyorum
öglen akşam tavuk salata yedim akşamda 1 bardak ayran içtim

siz yogurt süt tüketmiyormusunuz?

yoğurttan ayran yapıyoruz işte :)) öğlen akşam ayran yapıyorum ben mutlaka.

gunaydin kizlar,

iki gun aradan sonra bugun tekrar basladim. suan 70.3 kilo dayim yani iki gun arada 800 gram civarinda aldim yalniz wc ye cikamiyorum herhalde oda normal gitmis olsaydi hic almamis olurdum. bagirsaklarim tamamiyle durudu gibi bisey :KK43:( neyse bugun ikinci kisimin birinci gunu. allah yardimcimiz olsun.

yeşil çay iç canım günde 2-3 kere iyi gelir. benimde ikinci kısmın 2. günü sabah tartıldım aynıyım 64,4kg yani. bakalım ne zaman kıpırdicak :)

yoğurttan ayran yapıyoruz işte :)) öğlen akşam ayran yapıyorum ben mutlaka.

bend eöglen yemegimi yemiştim ayranıda içiveridm sütüne hazırdı zaten
ara yapıyormusun peki sen ?

ben sabaharı yürüyüşe gidiyorum bufün sabah 10 adet fındk ve biraz kaşar yedim
yag koymuyorum ben salatalarıma fındıkta onu telafi eder diye düşündüm

bend eöglen yemegimi yemiştim ayranıda içiveridm sütüne hazırdı zaten
ara yapıyormusun peki sen ?

ben sabaharı yürüyüşe gidiyorum bufün sabah 10 adet fındk ve biraz kaşar yedim
yag koymuyorum ben salatalarıma fındıkta onu telafi eder diye düşündüm

ara öğün yapmıyorum ben canım iş yerinde zor oluyor. kahve ya da çay içiyorum genelde.

X