Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Gunaydin kizlar acayip morelim bozuldu tartildim 700gr vermisim ben daha çok bekliyordum regl olcam sistim insAllah o yuzdendir

bozma moralini 1 günde 700 gr iyi bence hatta o daha fazladırda regl döneminde vücut çok su tutuyo ondan az gitmiştir. bu dönemde fazla tuz tüketmemeye dikkat et ama moral bozmak pes etmek yok :))

hoşgeldin aramıza :)) 1 haftadan bişey olmaz sıkın dişinizi :))

tekrar merhaba
bugün sabah tartıldığımda 56 yı gördüm regl öncesi olmama rağmen 3 günde 3,90 kilo kaybı bu iyi bişey sanırım:)
diyet için çok teşekkürler Egeada

süper gidiyosun tebrikler :) ben 7 gün sonunda tartılcam inşallah senin gibi kilo kaybetmiş olurum :))

Kizlar ben bu diyeti birakiyorum acayip basim dönüyor birde vejetaryan oldugum için tavuk acayip midemi bulandirdi dayanirim dedim ama olmuyor keske dayanabilseydim çok uzgunum

GÜNAYDIIIIIINNNN diyeti yapan arkadaşlardan neden ses çıkmıyor bugün benim 4. günüm hala tartılmadım ama kilo verdiğimi hissediyorum. Halsizliğim oluyor ama dayanabiliyorum. Ben seneler önce böyle bir diyet yapmıştım ama 15 gün aralıksız. 15 günde 4 kilo vermiştim. bakalım bu sefer nolcak

selam,

bugun benim ucuncu gunum. asiri halsizlik var ama devam etcem. bugun tartiya ciktim veee 1 kilodan birazcik fazla gitmis. cok mutlu oldum. diyetin sonunda umarim en az 3-4 kilo veririz.

maalesef diyet forumlari son zamanlarda cok sakin acaba herkes istedigi kiloya ulastida bizmi kaldik ulasamayan ? daha ben uzun zaman buralardayim. ilk hedefim 10 kilo. sonra tekrar yeni bir hedef belirlicem.

maalesef diyet forumlari son zamanlarda cok sakin acaba herkes istedigi kiloya ulastida bizmi kaldik ulasamayan ? daha ben uzun zaman buralardayim. ilk hedefim 10 kilo. sonra tekrar yeni bir hedef belirlicem.

bence tatil dönemi millet o yüzden yok ortalarda :)) benimde 3. günüm ama hala sabırla bekliyorum 7 gün bitsin diye o zaman tartılcam :)) ne güzel işte sen vermeye başlamışsın darısı başıma :))

bende ptesi başlıycam kızlar ama degişiklik yapıcamm biraz
çünkü aynısını uygulasam ekmek yemeye başlayınca hepsi geri geliyor

bence tatil dönemi millet o yüzden yok ortalarda :)) benimde 3. günüm ama hala sabırla bekliyorum 7 gün bitsin diye o zaman tartılcam :)) ne güzel işte sen vermeye başlamışsın darısı başıma :))

bende tartildigima cok pisman oldum. 7 gun sonar 3 kilo vergidimi gormek beni daha cok motive ederdi.ama maalesef sabredemedim.

bende ptesi başlıycam kızlar ama degişiklik yapıcamm biraz
çünkü aynısını uygulasam ekmek yemeye başlayınca hepsi geri geliyor

aslinda haklisin. onu basta bende sabah bir dilim ekmekmi yesem diye dusundum fakat benim biraz motive olmam icin ilk once hizli kilo vermem gerekiyor. (normaldede az ekmek yerim bunyem aliskin)

aslinda haklisin. onu basta bende sabah bir dilim ekmekmi yesem diye dusundum fakat benim biraz motive olmam icin ilk once hizli kilo vermem gerekiyor. (normaldede az ekmek yerim bunyem aliskin)

bu tarz diyetlerden sonra hep aldım ekmek yemeye başlayınca bu kez 1 dlm ekmek yiycem kızarttıp
unonun denge lıgyt ekmegini alıcam

kızlar becerebilirseniz ekmeği tamamen bırakın ben 1 senedir ekmek yemiyorum tamamen kestim. Ama çikolata ve cips düşkünlüğüm olduğu için kilo alıyorum. pilav ve makarnayı da ayda 3-4 kere yiyorum ama hergün çikolata ve cips mutlaka yiyordum. bundan sonra onlardan da vazgeçersem süper olcak.

çok saglıksız ama ekmegi kesmekk
vücudun kh ihtiyacı var ,yani bence sen çikolata ve cipsi bırak ekmek ye emin ol daha faydalı

çok saglıksız ama ekmegi kesmekk
vücudun kh ihtiyacı var ,yani bence sen çikolata ve cipsi bırak ekmek ye emin ol daha faydalı

artık canım istemiyor zaten çok nadir tam buğday ekmeği yiyorum onu da ıspanak yiyeceğim zaman yiyorumki ıspanağın tadını bastırsın :)) pek sevmemde ıspanağı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…