Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam acaip heveslendim verdiginiz kilollara bende son kilollarmı böyle verebilirmiyim acaba bi çırpıda

alışırsın tavuk yemeye 1 hafta sonunda kilolar gidince bayıla bayıla yersin :))) bu akşam spora başlicam dün reglimin ilk günüydü ağrım vardı yapamadım. koşu bandında 40 dk hızlı tempoda yürüyüş biraz da pilates yapmayı düşünüyorum (üşenmezsem) :)))

usenme kiz yap sporunu :) bende yarim saat dans yaptim evde spor salonuna gidemedim :KK43: iyi geçiyor simdilik benim gunum :) sende durumlar nasil? yarin kaç çikacagim tartida çok merak ediyorum

usenme kiz yap sporunu :) bende yarim saat dans yaptim evde spor salonuna gidemedim :KK43: iyi geçiyor simdilik benim gunum :) sende durumlar nasil? yarin kaç çikacagim tartida çok merak ediyorum

yürüyüş yapmadım ama yarım saat pilates yaptım :) çok acıkmıştım hemen yedim tavuğu :))) şimdide çay yapıyorum mide boş kalmasın :)) ben sürpriz olsun istiyorum o yüzden bitince tartılcam ama dayanamazsam 1-2 gün sonra tartılırım belki :) hala şişkin hissediyorum ben kendimi ama reglden olsa gerek (inşallah öyledir) yarın nolcak bakalım. ben yarına fırında yapmayı düşünüyorum tavuğu yine yağsız tuzsuz sadece biraz baharatlarım bişey farketmez sanırım.

yürüyüş yapmadım ama yarım saat pilates yaptım :) çok acıkmıştım hemen yedim tavuğu :))) şimdide çay yapıyorum mide boş kalmasın :)) ben sürpriz olsun istiyorum o yüzden bitince tartılcam ama dayanamazsam 1-2 gün sonra tartılırım belki :) hala şişkin hissediyorum ben kendimi ama reglden olsa gerek (inşallah öyledir) yarın nolcak bakalım. ben yarına fırında yapmayı düşünüyorum tavuğu yine yağsız tuzsuz sadece biraz baharatlarım bişey farketmez sanırım.

bende sanirim firinda yapacagim cunku boyle çok tatsiz oluyor :KK43: suan bende çok aciktim ayran içiyorum :)

sende deneye bilirsin canim. çok guzel kilolar vermisin nasil verdin?

çok az vermen gereken kilo kalmış bence 15 gün yap bu diyeti sonra 1-2 kilo kalır hedefine heralde rahatlarsın. verdiğin kiloları nasıl verdin merak ettim :)))

iyi geceler kızlarrrr
teşk edeirm öncelikle ben pko hastasıyım zar zor verdim kilollarımı en az gördüügm rakam 63.9 oldu sonra 70 e çıktım asıl hedefim 58 ama bir türlü yakalayamadım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
hep 63-64 lere gelince takıldım kaldım

ilk 13 kiloyu 1300 kalorilik diyetle verdim sonra monti diyeti vs yaptım amaa artık hedefimd eolmak istiyorum:KK52::KK52:

iyi geceler kızlarrrr
teşk edeirm öncelikle ben pko hastasıyım zar zor verdim kilollarımı en az gördüügm rakam 63.9 oldu sonra 70 e çıktım asıl hedefim 58 ama bir türlü yakalayamadım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
hep 63-64 lere gelince takıldım kaldım

ilk 13 kiloyu 1300 kalorilik diyetle verdim sonra monti diyeti vs yaptım amaa artık hedefimd eolmak istiyorum:KK52::KK52:

az kalmış canım bu diyetle verirsin heralde. tebrik ederim seni bu arada :)) başladın mı peki tavuğa :)

bende sanirim firinda yapacagim cunku boyle çok tatsiz oluyor :KK43: suan bende çok aciktim ayran içiyorum :)

dün akşam bende acıktım bi ara bi tane salatalık yedim :)) dün pilates yaptım demiştim ya karın bölgemi çalıştırdım şu anda acayip ağrım var gülemiyorum bile ne kadar hamlamışım :)))

az kalmış canım bu diyetle verirsin heralde. tebrik ederim seni bu arada :)) başladın mı peki tavuğa :)

hayır başlamadım henüz regli olucam bugün yarın bitisn öyle başlayım diye düşündüm
bazen en etkili yöntemler bile işe yaramıyor bu aşamada

Gunaydin kizlar acayip morelim bozuldu tartildim 700gr vermisim ben daha çok bekliyordum :KK43: regl olcam sistim insAllah o yuzdendir

hayirli sabahlar kizlar,

bende dun basladim bu diyete. sabah tavuk yedigimden felaket bir sekilde midem bulanmisti ve asiri halsizlik oldu. artik zayiflamak ugruna katlancam. nede olsa bir hafta. ne olursa olsun karar verdim su kilolarimdan kurtulcam. allah hepimizin yardimcisi olsun :)

hayirli sabahlar kizlar,

bende dun basladim bu diyete. sabah tavuk yedigimden felaket bir sekilde midem bulanmisti ve asiri halsizlik oldu. artik zayiflamak ugruna katlancam. nede olsa bir hafta. ne olursa olsun karar verdim su kilolarimdan kurtulcam. allah hepimizin yardimcisi olsun :)

amin canim :) bende kilo vermek için tiksindigim tavugu yiyorum :) bendede bugun halsizlik var biraz

Ben ilk yaptığımda her gün 1 kg vermiştim bünyeyle alakalı bence..bu diyet tam senn bünyene göre olabilir ondan vucut tepki vermiştir..ilerleyen günlerde yavaşlar ama nerden baksan 7+5 süresince 6-8 kg verirsin.. ben 9 kilo vermiştim..

tekrar merhaba
bugün sabah tartıldığımda 56 yı gördüm regl öncesi olmama rağmen 3 günde 3,90 kilo kaybı bu iyi bişey sanırım:)
diyet için çok teşekkürler Egeada

tekrar merhaba
bugün sabah tartıldığımda 56 yı gördüm regl öncesi olmama rağmen 3 günde 3,90 kilo kaybı bu iyi bişey sanırım:)
diyet için çok teşekkürler Egeada

merhaba tebriklerrrr
çok iyi bir kayıp bend ebaşlıycamm kesin bu diyete amaa regli
olayım öyle başlamayı düşünüyorum .
ama zaman kaybetmekte istemiyorum

yarin basla regl iken yapmanin bir sakincasimi var?

daha önce regli haftasında denemiştim bu tarz dyetleri
ama başarılı olamamıştım ama bugün yarın derkende ertelemek iyi degil aslında ben yarın başlayım en iyisi
ama sabah yumurta ve peynir yemeyi düşünüyorum

daha önce regli haftasında denemiştim bu tarz dyetleri
ama başarılı olamamıştım ama bugün yarın derkende ertelemek iyi degil aslında ben yarın başlayım en iyisi
ama sabah yumurta ve peynir yemeyi düşünüyorum

bende regl olcam ama dedigin gibi zaman kaybetmek istemiyorum :)

bende dun yumurta yedim 1 tane sabah kahvaltisinda

hayır başlamadım henüz regli olucam bugün yarın bitisn öyle başlayım diye düşündüm
bazen en etkili yöntemler bile işe yaramıyor bu aşamada

reglinin bitmesini bekleme ben reglimin ilk günü başladım valla :)) regl döneminde zaten 1-2 kilo fazla çıkarız tartıda 1 hafta sonunda çok vermiş gibi görünürüz o ödemide attıktan sonra iyi moral olur bence :)) ben 68 ile başladım diyorum ama 1 kilo reglden kaynaklanıyordur diye düşünüyorum aslında 67 falandır ama olsun :))

X