Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

araştırmadığım yöntem kalmadı benim kilolardan kurtulmam gerekiyor bunu anlatsamda birşey değişmez ama insanları çok çabuk mutsuz ve umutsuz hale getiriyor kilolar belki yakışıyor bazılarına sevimli kılıyor insanları ama öyle değil rahat olmak ve rahat haraket etmek isterken hep mutsuz ve umutsuz hiç insan kendisini düşünemiyor etrafına bakmaktan cünkü onlar gibi olmayı istemeyen kim olabilir ki okadar kilosu varken ...diyet falan hiç işe yaramadı cünkü günlük 7 bin kalori yakıcaksın ki 1 kilo kaybeceksin peki bunun mümkünatı var mı bayanlar evde oturarak yada işte calısarak bu kadar enerjıyı kaybetmıyorlar e birde dengeli beslenmeyince ne olucak sen sporda yapsan harakette işe yaramıycak cunku bir yandan kalori harcıycak biryandan tekrar alıcaksın ... insana yardımcı bir etken gerek doktor bana x ile başlayan bir ilaç verdi ama hiç bir yerde yok ilaç kaldırılmış tek ümidim o derken yine mutsuzluga baslamıştım ama cevremde bir kaç kişiden görüp duyunca inanamadım herbalife kullanmaya başladım ve 3 haftada 7 kilo verdim salı gunu tekrar ölçümlere ve eğitimlere gidicem değişiklik olursa size iletirim inaşallah tum bu konuda yardım isteyenlere allah yardımcısı olur ...

öncelikle hoşgeldiniz,herbillife biliyorum ben Konyada öğrenciyken adım başı reklamı yapılıyordu..çevremde kullananlar da oldu güzel kilo verdiler ama sonrası hüsran..hatta çevremden bu ilacın yaptığı hasardan tedavi görenler de olmuştu,bi kızı biliyorum bağırsak tedavisi oluyordu sürekli kusuyordu..siz de dikkat edin..bugün tavsiye edilen ilaçlar bi bakıyorsun piyasadan toplanmış..ben diyet-spor taraftaıyım..

öncelikle hoşgeldiniz..bacaklar sabit gibi görünüyor ama sağa sola döndükçe bi de ben sandalyeye twisti koydum bacaklarımı kaldırarak da yaptım,o sarkmalar selülitler yokoldu..buarada bi arkadaş kahve kürünü önermişti topikte o daha etkiliymiş..yine sorunuz olursa yardımcı oluruz..
twisti yüksek bi yere koyup bacakları tek tek çalıştıyoruz öyleyse değil mi,peki kaç dk yapıyordun canım?
Ben bu konuya kilodan daha çok takmış haldeyim,bacak kalınsa kalın olsun ama sarkamsın dalgalanmasın:)
o kahve kürününde anlatıs mısın canım?
Bi ara güzellik salonunda çalışan biri anlatmıştu,filtre kahveyi normal bi kremle karıştırıp bacaklara masaj yapıyorlarmış ve iyide geliyormuş.
Senin dediğin nasıl acaba onuda merak ettim:)

twisti yüksek bi yere koyup bacakları tek tek çalıştıyoruz öyleyse değil mi,peki kaç dk yapıyordun canım?
Ben bu konuya kilodan daha çok takmış haldeyim,bacak kalınsa kalın olsun ama sarkamsın dalgalanmasın:)
Bi ara güzellik salonunda çalışan biri anlatmıştu,filtre kahveyi normal bi kremle karıştırıp bacaklara masaj yapıyorlarmış ve iyide geliyormuş.

kahve kürü nasıl oluyormus arkadaslar kaçırmısım ben onu ızındeyken:)

araştırmadığım yöntem kalmadı benim kilolardan kurtulmam gerekiyor bunu anlatsamda birşey değişmez ama insanları çok çabuk mutsuz ve umutsuz hale getiriyor kilolar belki yakışıyor bazılarına sevimli kılıyor insanları ama öyle değil rahat olmak ve rahat haraket etmek isterken hep mutsuz ve umutsuz hiç insan kendisini düşünemiyor etrafına bakmaktan cünkü onlar gibi olmayı istemeyen kim olabilir ki okadar kilosu varken ...diyet falan hiç işe yaramadı cünkü günlük 7 bin kalori yakıcaksın ki 1 kilo kaybeceksin peki bunun mümkünatı var mı bayanlar evde oturarak yada işte calısarak bu kadar enerjıyı kaybetmıyorlar e birde dengeli beslenmeyince ne olucak sen sporda yapsan harakette işe yaramıycak cunku bir yandan kalori harcıycak biryandan tekrar alıcaksın ... insana yardımcı bir etken gerek doktor bana x ile başlayan bir ilaç verdi ama hiç bir yerde yok ilaç kaldırılmış tek ümidim o derken yine mutsuzluga baslamıştım ama cevremde bir kaç kişiden görüp duyunca inanamadım herbalife kullanmaya başladım ve 3 haftada 7 kilo verdim salı gunu tekrar ölçümlere ve eğitimlere gidicem değişiklik olursa size iletirim inaşallah tum bu konuda yardım isteyenlere allah yardımcısı olur ...

"Reklam amaçlı üyelik" nedeniyle zaten atılmışsınız siteden ama belki okuyan olur diye belirtmeden geçemeyeceğim. O bahsettiğiniz ürün karaciğer enzimlerinin çok afedersiniz a.zına s.çan ürünler ve şiddetle uzak durulması gerekiyor. 1 kg vermek için evet 7000 kalori yakmak gerekiyor ve evet 7000 kalori 3-5 günde yakılmaz. Ama sağlıklı kilo vermek için zaten kilo vermenin yavaş olması gerekiyor. 7000 kaloriyi 1 haftada yakın ya da 2 haftada. Verin ayda 3-4 kilo, 5 ay sonra 10 kilo vermiş olun bakın bakalım nasıl sağlıklı ve kalıcı oluyor. Sabır ilk şart. Hiçbir doktor 6 ayda kilonun %10'undan fazla verdiren bir diyeti onaylamaz. Tıbbın söylediği budur. 70 kilo iseniz hedefiniz 6 ayda en fazla 7 kilo vermek olmalı, 120 kilo iseniz hedefiniz en fazla 6 ayda 12 kilo. İlk aylarda hızlı verilir (ayda 3-4 kilo) sonraki aylar yavaşlar kilo verme ve yeni kilo yerine oturur. İşin bilimi budur. Şarlatanlıkla insanları siroza bile götürebilecek ürünleri buralarda tavsiye edenler de lütfen biraz vicdanlı olsun.

1 hafta öncesıne kadar her gun düzenlı sporumu yapıyorum izne gttım geldım sıcaklar arttı oturuyorum resmenn..
diyete de tam adapte olamadım kendımı kötu hıssedıyorumm
iş den erken cıkma ımkanım olsa akşam ları step yapmaya gtcem bakalım ınss ızın alabılırım...

yıl sonuna kadar 60 vermek ıstıyorumm sonra bebişşşş ıstıyorummmmmm bana motıve edıcı seyler söyleyın kızlarrrrr:KK43:

1 hafta öncesıne kadar her gun düzenlı sporumu yapıyorum izne gttım geldım sıcaklar arttı oturuyorum resmenn..
diyete de tam adapte olamadım kendımı kötu hıssedıyorumm
iş den erken cıkma ımkanım olsa akşam ları step yapmaya gtcem bakalım ınss ızın alabılırım...

yıl sonuna kadar 60 vermek ıstıyorumm sonra bebişşşş ıstıyorummmmmm bana motıve edıcı seyler söyleyın kızlarrrrr:KK43:

Canım yıl sonundan kastın herhangi bi sezon sonu mu,hani işinle ilgili falan. Yok eğer bildiğimiz yılsonuysa:) hayli hayli verirsin 6-7 kiloyu.
Haftada bir kilo en ideali ama sen 2 haftada bir kilo versen bile yeter. Şu vermek istediğin kilo taş patlasın 2 ay sürer canım,öyle deli gibi spor deli gibi diyetede gerek yok. Herşey dozunda olsun yeter.
Umarım istediğin zamanda istediğin kiloda hamile kalırsın canım, Allah hayırlısını nasip etsin.

slm kızlar bende bu diyete başlamayı düşünüyorum hatta akşama başlama niyetim yalnız bu twisteri de kullannalar var bunu nerden temin edebilirim internette eminim çok vardır ama gidip görerek nerden alabilirim yaklaşık fiyatı nedir? ayrıca anladığım kadarıyla bir tavuk göğsünü 3 bölüp 3 öğün yiyiyoruz yanında salata yoğurt ayra var ekmek kola vs. yok çalışanlar zorlanıyormu acaba? işyerine tavuk götürmek lazım herkese sağlıklı zayıf günler diliyorum
slm canım..
ben de çalışıyorum ama akşamdan haşladığım tavuğumu ve salatamı işyerine getiriyorum, işyerinde yemeğe çıkmıyorum, odamda salatam tavuğum ve ayranımı tüketiyorum.. hazırlayıp getirmek, evde hazırlayıp yemek kadar kolay değil ama kilo vermek için katlanılabilir bir durum, yani çok da zorlanmıyorum ben :KK34:

slm kızlar bende bu diyete başlamayı düşünüyorum hatta akşama başlama niyetim yalnız bu twisteri de kullannalar var bunu nerden temin edebilirim internette eminim çok vardır ama gidip görerek nerden alabilirim yaklaşık fiyatı nedir? ayrıca anladığım kadarıyla bir tavuk göğsünü 3 bölüp 3 öğün yiyiyoruz yanında salata yoğurt ayra var ekmek kola vs. yok çalışanlar zorlanıyormu acaba? işyerine tavuk götürmek lazım herkese sağlıklı zayıf günler diliyorum
slm canım..
ben de çalışıyorum ama akşamdan haşladığım tavuğumu ve salatamı işyerine getiriyorum, işyerinde yemeğe çıkmıyorum, odamda salatam tavuğum ve ayranımı tüketiyorum.. hazırlayıp getirmek, evde hazırlayıp yemek kadar kolay değil ama kilo vermek için katlanılabilir bir durum, yani çok da zorlanmıyorum ben :KK34:

iyi akşamlar arkadaşlar ben bu diyete başlayalı bir ay oldu ve 8 kg. verdim ilk etabımda çok dikkatliydim diyete harfiyyen uydum ve 5 kg ozaman verdim sonraki etablarımda ciddi kaçamaklar yaptım yani arkadaşlar bence herşey beyinde bitiyor öncelikle kendinize güvenip ben bu kiloları atacam deyip irademize dikkat edelim. veremeyen arkadaşlar moralinizi bozmadan bidahaki etabda daha dikkat gerekiyor sonuçda biz bu kiloları biranda almadıkki bir anda atalım herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum:94:buarada egeada ya bizimle bu konuyu paylaştığı için tekrar tekrar teşekkür ediyorum:KK71:

tebrikler canım :KK9: :KK9:

Merhaba arkadaşlar... Oğlumun 1 ay sonra sünneti var. Ben sünnete kadar daha çok kilo vermek istiyorum :KK12: Hepinizden dua bekliyorum canlarııım :87:

Son düzenleme:

arkadaşlar bende reklam kurbanı olup bayağı yüksek fiyata afrika mango almıştım birinci kutusunda tansiyon rahatsızlığım olmadığı halde tansiyonum 19 a çıktı inanın ölümden döndüm verdiğim parayı düşünmeden 4 kutu almıştım hemen çöpe attım . böyle şeylere kanıp sağlığımızla oynamayalım :94: sağlık olmadıktan sonra zayıf olsak ne kıymeti olabilirki arkadaşlar:94:

Son düzenleme:
iyi akşamlar arkadaşlar ben bu diyete başlayalı bir ay oldu ve 8 kg. verdim ilk etabımda çok dikkatliydim diyete harfiyyen uydum ve 5 kg ozaman verdim sonraki etablarımda ciddi kaçamaklar yaptım yani arkadaşlar bence herşey beyinde bitiyor öncelikle kendinize güvenip ben bu kiloları atacam deyip irademize dikkat edelim. veremeyen arkadaşlar moralinizi bozmadan bidahaki etabda daha dikkat gerekiyor sonuçda biz bu kiloları biranda almadıkki bir anda atalım herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum:94:buarada egeada ya bizimle bu konuyu paylaştığı için tekrar tekrar teşekkür ediyorum:KK71:

maşallah ya güzel vermişssin bende ilk etapta 4,5 verdimşimdi 2 ci etaptayım bakalım kaç kg vereceğim pazartesi tartılacağım

2 tatlı kaşığı kahve 1 limon banyoda kese yapıyorsun 5 dk. yıkayınca 1 ayda etkisini görüyorsun..

twisti sandalyeye koyup üzerine oturuyorsun,sonra ayaklarını kaldırıp sağa sola dönüyorsun..bunu yapabildiğin kadar yap ben 3 dakikada mahvoluyorum..twisti de 10-15 dk. yapıyorum...ilk etapta 2 dk.fazla yapamıyordum ama alıştm..

X