Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tamam kiz varim yarisa ben bugun tartilmadim yarin tartilcam ha bu arada mantar salatasini sormustunya ben cok severim mantari cig yemeyi ben kremali yapiyordum dere otu maynonoz zeytin yagi bide krema koyuyordum ama diyette oldugum icin yiyemiyorum yinede soyle bisey deneye biliriz mantarlari hafif soteleyip maydonoz dere otu diyet yogurt sarmisak koyup yiyebiliriz:KK34:

bende yarınytartılacağım yarın son ben,im diyetimyani bugünbitiyor sabah tartılacağım yazacağım inşallah vermişimdir kg evetolabilir bende severim mantarı

Arkadaşların 1 haftada 5-7 kilo verdiğini gördükçe hevesleniyordum açıkcası ama sanırım benim bünyem buna müsait değil. Diyete modamod uyup sporda yapmama rağmen sadece 2 buçuk kilo verdim, 67 de takılı kaldım, bugün 1 haftada bitti :KK14: çabuk kilo alıp, çok zor kilo veriyorum :KK43:

merhaba kızlar nasılsınız?eşim bugün tartıldı 89dan 83.5 düşmüş..eşim hafta içi yaptı ama ciddi tavizler vererek..eşimin adına çok sevindim..Ama en önemlisi iyi incelmiş..

arkadaşlar haydin topiği canlandıralım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: inanın topik canlı olunca motivemizde artar bugün sadece 1 sayfa ilerlemiş eski topiği arıyoruuuuuuuum :KK9:canlılık başlangıcını ben yapıyorum sıra sizde kızlarrrrrrr :KK71::KK71::KK71::KK71::KK70::KK70::KK70:

evet ya nazarlar mı değdirdik ne oldu topiğe nerede bu millet..canlanalım kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar

arkadaşların 1 haftada 5-7 kilo verdiğini gördükçe hevesleniyordum açıkcası ama sanırım benim bünyem buna müsait değil. Diyete modamod uyup sporda yapmama rağmen sadece 2 buçuk kilo verdim, 67 de takılı kaldım, bugün 1 haftada bitti :KK14: çabuk kilo alıp, çok zor kilo veriyorum :KK43:

üzülme canım verirsin inşallah :89:bu diyetin en güzel tarafı verdiğimiz kg. Hemen almıyoruz ben 1 hafta ara verdim herşeyide yedim ama almamışım:KK66: :kk77:

Son düzenleme:
üzülme canım verirsin inşallah :89:bu diyetin en güzel tarafı verdiğimiz kg. Hemen almıyoruz ben 1 hafta ara verdim herşeyide yedim ama almamışım:KK66: :kk77:

İnşallah bakalım pes etmiycem ama moralimde bozulmuyor değil hani:44: 3 gün ara vericem sonra tekrar devam, bi 2.5 kilo daha versem süper olacak :KK8:

canım konu sahibi olarak sende topiği çok ziyaret et :KK70:karneleride yarın veriyoruz bol bol zaman buluruz artık:KK16:

İnşallah..benim 2 yaşında çok hareketli bi oğlum var bilgisayara bayılıyor..onunla yazmak o kadar zor ki..dediğin gibi karne süreci bitiyor..meb iş çıkarmassa dinleniriz..bol bol da topiğe yazarız..

74.500 ile başladım
bugün üçüncü günüm kızlar ve bugün eşim görevdeydi geldi ve birlikte tahıl ekmeği ile salata domates peynirden oluşan bir kahvaltı yaptım. :KK5: canım acayip şekilde tatlı istiyor ya hemde şerbetli :KK5:
neyse günün şu saatinde 72.900 çıkıyorum

çok titiz davrandığımı söyleyemem..arkadaşlarım kaybettiğin sudur diyor biraz moralimde bozuluyor ama bakalım sonuç ne olacak devam ettiğim sürede..

74.500 ile başladım
bugün üçüncü günüm kızlar ve bugün eşim görevdeydi geldi ve birlikte tahıl ekmeği ile salata domates peynirden oluşan bir kahvaltı yaptım. :KK5: canım acayip şekilde tatlı istiyor ya hemde şerbetli :KK5:

çok titiz davrandığımı söyleyemem..arkadaşlarım kaybettiğin sudur diyor biraz moralimde bozuluyor ama bakalım sonuç ne olacak devam ettiğim sürede..

aman tatlıyı unut o düşman..ben artık bazı yiyeceklere düşman gözüyle bakmaya başladım..taviz vermesse kısa sürede 67 olursun..

74.500 ile başladım

bende böyle düşünüyorum bazen.ya da bu diyet benim metabolizmama göre değil.15lik iki set yaptım.her kurala uyarak.mola günlerinde ilk günde bile 500 gr aldım.3günde hesaplayın işte.yani mehter takımı misali iki ileri bir geri.dün 3. tura başlamıştım. ve sadece 2 kilo kaybım var ilk günden beri. o yüzden ben aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar size kolay gelsin.

tatlı isteğine liptonun tarçınlı yesil cayı iyi geliyormus yemeklerden 1 saat sonra içilecek hem tokluk hissinide uzatıyormus

yarın karne dağıtılacak...offffff vefat eden öğrencimin karnesini velisine vermek çooooooooooooook zor olacak..acı çok acı..

Arkadaşların 1 haftada 5-7 kilo verdiğini gördükçe hevesleniyordum açıkcası ama sanırım benim bünyem buna müsait değil. Diyete modamod uyup sporda yapmama rağmen sadece 2 buçuk kilo verdim, 67 de takılı kaldım, bugün 1 haftada bitti :KK14: çabuk kilo alıp, çok zor kilo veriyorum :KK43:

bende seninle aynı durumdayım canım yaa dün sabah tartıldım 62.7geldim yani 7 günde 1.7kg vermişim çok moralim bozuldu yaa bide aradayım şuan sanki kilo alıyomuşum gibi geliyo tartılamıyorum korkudan sırf kilo alacam diye 3 günlük arayı 2günde kesip :KK50::KK14::18:yarın tekrarbaşlasam mı bile diye düşünüyorum yanioff off

günaydın arkadaşlar bugün 3.günüm iyi gidiyor regly olduğum halde eksi çıkıyorum :KK8:süpeeer hadi bakalım gitsin kilolar teytey

X