Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

teşekkür edeim canım sana ve diğer hoşgeldin diyen tüm arkadaşlara hoşbulduk diyorum:KK34::KK1:

sabah dayanamadım 1. günüm olmasına rağmen tartıldım 63.9 geldim yani 500 gr gitmiş.ama 1 hafta dolana kadar bir daha da tartılmayacam ki sürpriz olsun :KK52:
sabah, öğle ,akşam tavuksalata yedim ve ayran içtim.ama acayip midem bulanıyo tavuk da severim halbuki hala da geçmedi bulantım ama iyi bişey bence canım bişey istemiyo :KK52::KK33:
bimden aldığım 5 i biyerde çayı vardı onu içtim öğlen ama yarın sadece yeşilçay alcam burda çok faydasından bahsedilmiş çünkü:nazar:
akşam da callaneticse başlıyorum birazdan bakalım bugünlük bu kadar bendende :KK49::KK9::KK16:
callanetics i de çok zor buldum videosunu o yüzden paylaşayım dedim yapmak isteyen arkadaşlar için link vermek deyasak sanırım ama bi şansımı deneyim dedim http://turbobit.net/fpccnbkc1cyk/10.Gunde.10.Yas.Genclesin.zip.html

Bu link benim de çok işime yarayacak, teşekkür ederim :KK34:

teşekkür edeim canım sana ve diğer hoşgeldin diyen tüm arkadaşlara hoşbulduk diyorum:KK34::KK1:

sabah dayanamadım 1. günüm olmasına rağmen tartıldım 63.9 geldim yani 500 gr gitmiş.ama 1 hafta dolana kadar bir daha da tartılmayacam ki sürpriz olsun :KK52:
sabah, öğle ,akşam tavuksalata yedim ve ayran içtim.ama acayip midem bulanıyo tavuk da severim halbuki hala da geçmedi bulantım ama iyi bişey bence canım bişey istemiyo :KK52::KK33:
bimden aldığım 5 i biyerde çayı vardı onu içtim öğlen ama yarın sadece yeşilçay alcam burda çok faydasından bahsedilmiş çünkü:nazar:
akşam da callaneticse başlıyorum birazdan bakalım bugünlük bu kadar bendende :KK49::KK9::KK16:
callanetics i de çok zor buldum videosunu o yüzden paylaşayım dedim yapmak isteyen arkadaşlar için link vermek deyasak sanırım ama bi şansımı deneyim dedim http://turbobit.net/fpccnbkc1cyk/10.Gunde.10.Yas.Genclesin.zip.html

iklimdenizi sen indirdin mi bu linkten, bu turbobite gıcıklıgım var zaten, yine indiremedim, sürekli 10 dk dan geri sayıyo, süre bitiyo tekrar başlıyo neyse sağlık olsun :KK43:

iklimdenizi sen indirdin mi bu linkten, bu turbobite gıcıklıgım var zaten, yine indiremedim, sürekli 10 dk dan geri sayıyo, süre bitiyo tekrar başlıyo neyse sağlık olsun :KK43:

evet canım ben de burdan indirdim dün baya uğraştım bu linktende olmadı sanırım sistemde yoğunluk oluyo bazen bugün indirebildim anca bende :KK49:
biraz önce de yaptım ilk sefer zor ama güzel :KK34: çok araştırdım 21 gün devam eden hep incelmiş :KK52: 6 gün yapılıp 1 gün ara verilecek ama onun dışında asla ara vermemek şartıyla yazıyodu :KK16:

evet canım ben de burdan indirdim dün baya uğraştım bu linktende olmadı sanırım sistemde yoğunluk oluyo bazen bugün indirebildim anca bende :KK49:
biraz önce de yaptım ilk sefer zor ama güzel :KK34: çok araştırdım 21 gün devam eden hep incelmiş :KK52: 6 gün yapılıp 1 gün ara verilecek ama onun dışında asla ara vermemek şartıyla yazıyodu :KK16:

Çok nazlandı inmemek için ama şuan indiriyorum :KK9: bu diyetle birlikte süper olucak o zaman , tekrar teşekkür ederim :KK8:

Hareketler kaç dakika sürüyor peki :KK8:

ben açama dım nasıl yapılacak

tavuğumu aldım bugün yeşilliklerimide yarın inş yeniden başlıyorum geçen sefer tamamlayamadım:KK50:

birkaç öğünü bile salatayla geçirmek süper bence onca saçma sapan şey yedikten sonra :KK22:

Herkese iyi geceler ya da günaydın:)
Ben bu topigi ilk açıldığı günlerde farketmiş ama hiç bu sonucları doğuracağını tahmin etmemiştim.
Pazartesi ben de başlıyorum. Ben 5 gün diyet 2 gun( hafta sonu yani) ara seklinde yapabildiğim kadar yapmayı düşünüyorum.
Sizce nasıl olur mü bir faydası acaba? Birde aklıma tavuktan sıkılanlarin yazdıklarını okuyunca hindi eti geldi. Malum halk mevsimi bitti. Acaba hindi de aynı ısı görür mü tavuklar dersiniz?

Arkadaslar herkese merhabalar..
Call teyze herke ilgi uyandirmis sanirim..Callanetics egzersizlerine baslamak isteyenler artmis..Oh oh ne guzel..:)
Ben de 1 haftadir yapiyorum call egzersizlerini..Esim bile alisti, 1 gun yapmadim diye azar yedik bide :KK70:
ben videoyu nerden indirdim bilmiyorum..O kadar cok indirme linkine tiklamistimki.birindein indi..Bir arkadas link paylasmis,bence indirin hemen baslayin derim..Ben videoyu ofiste cok izledim..sonra her hareketi anlayacagim sekilde yazdim..Aksamina da basladim..ilk bir kac gun her yeriniz aciyor..Aciyor diyorum cunku ben hareketleri yaparken bile yaniyordu ezilen yaglarim :) hissediyorsunuz bunu..
Ilk gunler 100'e kadar yapilan hareketleri yaparken zorlaniyorsunuz..sonra esneklesiyorsunuz ..Ben simdi sayilari falan daha fazla falan...
Sonuclarina gelince...:)
belinden baslayarak hatlarini daha cok belli ediyor..gogusleri diklestiriyor..Bacaklarini kalcadan itibaren nceltiyor ve sikilastiriyor..(bunlar disardan gorenlerin seni gorduklerinde fark ettikleri ilk yorumlardan cikan sonuclar)Ben ilk gun agrim olmasina ragmen devam ettim..Video olmadan ezbere yaparsaniz en fazla 40 dk falan suruyor..Ben o yuzden baska hareketlerde ekledim..Yan capraz mekik,bacak kaldirip indirme v.s..(tabi ilk birkac gun ekleme yapamadim cok fazla yoruluyordum)
Evde kosu bandimda var..Ama hic kosu bandindayken bu kadar terleyip ,yer yerimin calistigini hissedemedim..Sadece bacaklarimda zonklama..
Eger yapmak isteyenler varsa hemen baslayin arkadaslar..Bu arada kosu bandi var ama ben sadece call yapiyorum 1 haftadir..Oncesinde de birsey yapmiyordum..belirteyim..

Bu arada ben protein diyeti yapiyorum..Aslinda bi nevi yine tavuk -salata seklinde gidiyorum..izgara tavuk ama :)
sabah sadece kahve iciyorum..
bugunlerde sisigim..(regl oldum bu sabah ondan heralde ) ama yinede 62.3 geldim bu sabah tartida :) 14 gunum kaldi..bi 4-5 kilo daha vermeyi koydum kafaya..Ben o gelinlige biraz daha incelmis girecegim insallah..

Herkese sevgiler,hersey gonlunuzce olsun...Dostca kalin..

yarın kendımı odullendırecegım pızza yıyecegım dondurma yıyecegım ama tabı abartmadan sız neler yedınız uc gunluk molada kızlar anlatırsanız sevınırım

selam kızlar.
konu açıldığı günden beri takipteyim.
sürekli girip çıkıp bakıyorum neler yazılmış,ne kadar kilo verilmiş.
benim sormak istediğim aranızda çalışan ve bu diyeti yapan kişiler var mı?
ben pazar hariç hergün 8:30 19:00 çalışıyorum.
düşünüyorum düşünüyorum bu rejimi yapabilmek için bir çözüm bulamıyorum kendime.
hadi sabah ,diyelim akşamdan hazırladım evden çıkmadan yedim geldim işe.
ama öğlen burada salata ve tavuk yapabilmek için hiç imkanım yok.
çok kafam karışık.
kısa sürede başarılı olunduğunu görünce bende çok yapmak istiyorum ama bir yol bulamadım.

X