Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

benimde pacaklarımda parmak parmak çöküntü bide dalga dalga duruyo nasıl gecer bilmem biileniniz varmı

benimde selülitlerim vardı 3 ay spor yaptım ve duştan sonra bacaklarıma soguk su uyguladım yarı yarıya azaldı spora sağlık için başladım güzellikte beraberinde geldi e daha noolsun :)

kizlar dun yapamadim diyeti misafirlige gittim ama bugun basladim ben sabah gec kalktigim için kahvemi ictim 30 dk twist yaptim 1 saat sonrada salatamla tavugumu yiyecegim

kızlar aralar da ayran mı içeceğiz yoksa yoğurt yesek olur mu ben bir kase yoğurt yeim de şimdi

arkadaşlar bende yapmayı düşünüyorum diyeti ama kahvaltıda normal kahvaltı yapsak olmuyormu acaba birde kahve içiliyor bu diyette değilmi

Ben bugün 65.4 kg çıktım. Dün wii fit oynadım 2 buçuk saat kadar, hiç yoktan iyidir dedim. Ama yarın 1 saat kadar tempolu yürümeye başlarım, belli bir kiloda takılıp kalmak istemiyorum, moral bozuyor. Kızlar başlayın hemen hiç düşünmeyin, ben karar veremediğim 1-2 aya yanıyorum. Burayı okumuştum ama yapamam ben demiştim, keşke başlasaydım bikini giyebilirdim bu yaz diyorum. Gerçi hala umut var ağustosta falan :). İşe giden arkadaşlar da öğlen tavuk şiş, ayran, salata yese olur bence. Ben öyle yapıcam en azından işe başlayınca :)

arkadaşlar bende yapmayı düşünüyorum diyeti ama kahvaltıda normal kahvaltı yapsak olmuyormu acaba birde kahve içiliyor bu diyette değilmi
Kahve olayını geçen gün konuştuk burda. Egeada mide ağrısı açısından içmeyin demiş ama bu sorunu yaşamayan arkadaşlar içmiş ve kilo vermelerini etkilememiş. Tabi ki şekersiz ve kremasız. Kahve serbest yani sonuçta. Kahvaltıda yumurta, yoğurt, biraz yağsız peynir yiyenler varmış ama ekmek falan bozar diyeti. Ben yoğurt, tavuk, salata hariç hiç bir şeye bulaşmadım. Kahvaltıda tavuk yemeye dayanamazsan salata yap içine biraz yağsız peynir at, ya da haşlanmış yumurta ye ama bunları önermiyorum tabi ki kötünün iyisi diyorum, bunlar da protein olduğu için. Deneyen arkadaşlar daha geniş bilgi verecektir sana, ben risk alamadım.

kizlar dun yapamadim diyeti misafirlige gittim ama bugun basladim ben sabah gec kalktigim için kahvemi ictim 30 dk twist yaptim 1 saat sonrada salatamla tavugumu yiyecegim

bravo arkadaşım :KK9:ben twiste 15 dk zor dayanıyorum bacakların kopmuyor mu :KK9:

ben de sabah normal kahvaltı yapanlardanım ama canım yağ yakımı diğer arkadaşlara göre daha az oluyor..

diyete harfiyyen uyarsan daha güzel kilo veriliyor

Kızlar bende geldim. Eşim küçük bir ameliyat geçirdi beş gün diyeti bıraktım. Dünden beri yine başladım. Kahvaltıda bir kibrit kutusu kadar peynir, domates,salatalık maydanoz ve gün içerisindede şekersiz çayımı içiyorum. İlk hafta yine iki dilim ekmekle tavuk yemiştim ardından bütün yemekleri yemeye başladım sebze,et ve balık gibi.Ayrıca 30 dakika koşu bandı, 10 dakika twist ve 10 tanede mekik çekiyorum bol su tüketiyorum bu hızla gidersem çok kolay bir şekilde kilo vereceğime eminim.Meyvemi hiç ama hiç eksik etmiyorum ( tabiki herşey ölçülü şekilde ) Her öğünde iki dilim unonun light ekmeğini kullanıyorum tavsiye ederim.Diyete kaldığım yerden son gaz devam ediyorum bu arada liste düzenlenirken 75 olan kilomu 73 olarak değişirseniz sevinirim :21: Ah bi altılı rakamlara gelsem :KK8:

selam canlar. bu diyetin en güzel özelliği midenizi küçültmesi ve canınızın birşey istememesi. 1 haftadır tavuğuda bıraktım peynrli salata yiyorum bazen sadece domates salatalıkla geçistiriyorum öğünlerimi. bazen sebze yemeği yiyorum çoğunlukla yumurta yiyorum. ekmeksiz yapamam diyen ben artık kahvaltıda bile ekmek yemiyorum. tek sorunum önce dudağımın iç kısmında sonrada boğazımda çıkan yara. yani aft. sanırım vitaminsiz kaldım. vitamin almam gerekiyor. sizde ihmal etmeyin.

selam canlar. bu diyetin en güzel özelliği midenizi küçültmesi ve canınızın birşey istememesi. 1 haftadır tavuğuda bıraktım peynrli salata yiyorum bazen sadece domates salatalıkla geçistiriyorum öğünlerimi. bazen sebze yemeği yiyorum çoğunlukla yumurta yiyorum. ekmeksiz yapamam diyen ben artık kahvaltıda bile ekmek yemiyorum. tek sorunum önce dudağımın iç kısmında sonrada boğazımda çıkan yara. yani aft. sanırım vitaminsiz kaldım. vitamin almam gerekiyor. sizde ihmal etmeyin.
Maydonoz da iyi geliyor canım aftlara. Ben pek sevmesem bile tüm salatalarıma koyuyorum. Vitamin de almak lazım tabi. Vitamin dışında bir de zinco-c alınabilir, içinde c vitamini ve çinko var, zararı olmaz. Kenacort-A orabase pomad ı gece yatmadan sürersen hem çabuk iyileştiriyor, hem de ağrısını azaltıyor. Gün içinde de sürülebiliyor. Geçmiş olsun. Verdiğin kilolar da hayırlı olsun :)

ayyy yok ben daha bu tarz diyet yapmam içinde bir kibrit kutusu peynir bile yokk.tamm şuan bi diyet uyguluyorum morelim bozuk ama kilo verince neden olmasın belkiiim katılırım yaww:KK54:

Herkese iyi geceler ya da günaydın:)
Ben bu topigi ilk açıldığı günlerde farketmiş ama hiç bu sonucları doğuracağını tahmin etmemiştim.
Pazartesi ben de başlıyorum. Ben 5 gün diyet 2 gun( hafta sonu yani) ara seklinde yapabildiğim kadar yapmayı düşünüyorum.
Sizce nasıl olur mü bir faydası acaba? Birde aklıma tavuktan sıkılanlarin yazdıklarını okuyunca hindi eti geldi. Malum halk mevsimi bitti. Acaba hindi de aynı ısı görür mü tavuklar dersiniz?

şahsen hiç fikrim yok..

Arkadaslar herkese merhabalar..
Call teyze herke ilgi uyandirmis sanirim..Callanetics egzersizlerine baslamak isteyenler artmis..Oh oh ne guzel..:)
Ben de 1 haftadir yapiyorum call egzersizlerini..Esim bile alisti, 1 gun yapmadim diye azar yedik bide :KK70:
ben videoyu nerden indirdim bilmiyorum..O kadar cok indirme linkine tiklamistimki.birindein indi..Bir arkadas link paylasmis,bence indirin hemen baslayin derim..Ben videoyu ofiste cok izledim..sonra her hareketi anlayacagim sekilde yazdim..Aksamina da basladim..ilk bir kac gun her yeriniz aciyor..Aciyor diyorum cunku ben hareketleri yaparken bile yaniyordu ezilen yaglarim :) hissediyorsunuz bunu..
Ilk gunler 100'e kadar yapilan hareketleri yaparken zorlaniyorsunuz..sonra esneklesiyorsunuz ..Ben simdi sayilari falan daha fazla falan...
Sonuclarina gelince...:)
belinden baslayarak hatlarini daha cok belli ediyor..gogusleri diklestiriyor..Bacaklarini kalcadan itibaren nceltiyor ve sikilastiriyor..(bunlar disardan gorenlerin seni gorduklerinde fark ettikleri ilk yorumlardan cikan sonuclar)Ben ilk gun agrim olmasina ragmen devam ettim..Video olmadan ezbere yaparsaniz en fazla 40 dk falan suruyor..Ben o yuzden baska hareketlerde ekledim..Yan capraz mekik,bacak kaldirip indirme v.s..(tabi ilk birkac gun ekleme yapamadim cok fazla yoruluyordum)
Evde kosu bandimda var..Ama hic kosu bandindayken bu kadar terleyip ,yer yerimin calistigini hissedemedim..Sadece bacaklarimda zonklama..
Eger yapmak isteyenler varsa hemen baslayin arkadaslar..Bu arada kosu bandi var ama ben sadece call yapiyorum 1 haftadir..Oncesinde de birsey yapmiyordum..belirteyim..

Bu arada ben protein diyeti yapiyorum..Aslinda bi nevi yine tavuk -salata seklinde gidiyorum..izgara tavuk ama :)
sabah sadece kahve iciyorum..
bugunlerde sisigim..(regl oldum bu sabah ondan heralde ) ama yinede 62.3 geldim bu sabah tartida :) 14 gunum kaldi..bi 4-5 kilo daha vermeyi koydum kafaya..Ben o gelinlige biraz daha incelmis girecegim insallah..

Herkese sevgiler,hersey gonlunuzce olsun...Dostca kalin..

Sevgili Durusunay,çok sevindim Ayrıca call egzersizi için açıklayıcı bilgilerinizden ötürü teşekkür ederim..ben video indirmeye çalıştım az kalsın bilgisayar çöküyordu beceremedim..bakacağım icabına artık..yazdıkların beni heyecanlandırdı..en kısa zamanda başlayayım sonucu yazarım..Senin yazılarını okumaktan,senin varlığından mutluluk duyuyorum..sevgilerimle..

X