Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar bende yazdıklarınızı okudum ve denemeye karar verdım ama anca pazartesı başlaya bılırım ve fark varmı burda paylaşacagım hepınıze bol tavuklu gunler:)

Hep tvuk tiksinmiyor musunuz kızlar:26:Bende akşama tavuk haşladm salata ve yogrtla yiycem.Ama her ögün yiemem tiksinirm hemde ogluşu emziriyrm sebze vitaminlerinede ihtiyacım var:KK24:

selm arkadşlr gerçktende her öğn yenmez ya....benm kilo 76 ama yeni doğm yaptım daha kırkımz çıkmadı o yzden dyet falan yok daha ama en kısa zamanda başlamk gerek fena oldum iyice valla

Hep tvuk tiksinmiyor musunuz kızlar:26:Bende akşama tavuk haşladm salata ve yogrtla yiycem.Ama her ögün yiemem tiksinirm hemde ogluşu emziriyrm sebze vitaminlerinede ihtiyacım var:KK24:
Ben hiç haşlama yemedim canım. Yani önce küçük küçük kesilmiş tavuk göğsünü haşladım sonra üstüne pul biber, kekik ve sarımsak tozu eklenmiş bir kaşık sızma zeytinyağını gezdirip actifry'da 25 dk pişirdim. Tavada döndürsen de olur herhalde. Benim kilo vermemi henüz etkilemedi, gerçi sadece 3. günümdeyim. Egeada onaylarsa böyle pişirince cipse benziyor tavuk, tavuğa benzemiyor :) Ama emzirme olayını doktoruna danışsan iyi olur, bir eksiklik olmasın.

Son düzenleme:
bana bi doktor önermişti,mıgren ilaçları geçici çözümlermiş..mıgrenin ilacı:üzülmek,yorulmak,aç kalmak,merdiven çıkmak,gürültü,kokular soğan gibi şeylerden uzak durmak..bunlardan uzak durmaya çalışıyorum. çok faydasını gördüm..

kısacası düzenli yaşam..

Kesinlikle haklısın egeada, doktor bana da aynısını söyledi, bunun ilaçla tedavisi geçici rahatlama sağlar, düzenli yaşamak zorundasın dedi. Stres olmayacak, aç kalmayacaksın, düzenli uyku saatin olacak,gürültü olmayacak, dokunacak şeyleri yemeyeceksn vs. vs. Öyle ki şuan Kpss ye hazırlanıyorum, çok stresliyim ve çoğu zamanımı migrene göre şekillendirmek zorunda kalıyorum. :KK5: Neyse ki bu diyette başta zorlandım biraz ama bi düzene oturttum, hedefim 5 kilo inşallah 9 hazirana kadar 5 kilo verebilirim :26:

Selam arkadaşlar :) Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Ben 2. etabımdayım ve 1. etabımda 5 kg verdim inanın bu diyet süper :KK9: yeterki iradenize dikkat edin 2. etabımda bu diyeti yapmak daha kolay geliyor. Miğdem küçüldü galiba tatlı delisi olan ben 3 günlük aramda dahi tatlı yemedim. :KK8: Herkes zayıfladığımı fark ediyor motivasyonum daha da artıyorr, herkese kolay gelsinn...

ayçok hoşuma gittiyazını okumak inşallah bende veririm daha bi hecan kapladı içimi yarın sabahbende başlıyıorumhayırlısıyla sen neler yaptın canım sipor dayaptın heralde demi ay sabah olsa da başlasam rejime

arkadaşlar ben tavuğumu fırın poşetinde pişiriyorum. İnanın çok leziz ve mis gibi oluyor tavsiye ederiim :KK3:

aynen canım bende dün öğle yaptım birde domotesli sos yaptım üstüne doktum fırın poşetinde domoteslerin suyuyla pişti çok lezzetli oldu.
haşlarkende aynı şekilde domotesle haşladım gene çok guzel oldu.kızlar regli oldum ınanılmaz tatlı istiyor canım akşama bir çikolota yicem kesin zor tutuyorum kendimi ama aksama engel olamayabılırım.
ya bende kilo çizelgesi yapmak istiyorum banada yarım lütfennn

Ben hiç haşlama yemedim canım. Yani önce küçük küçük kesilmiş tavuk göğsünü haşladım sonra üstüne pul biber, kekik ve sarımsak tozu eklenmiş bir kaşık sızma zeytinyağını gezdirip actifry'da 25 dk pişirdim. Tavada döndürsen de olur herhalde. Benim kilo vermemi henüz etkilemedi, gerçi sadece 3. günümdeyim. Egeada onaylarsa böyle pişirince cipse benziyor tavuk, tavuğa benzemiyor :) Ama emzirme olayını doktoruna danışsan iyi olur, bir eksiklik olmasın.

diyetin içeriği belli..ama sizin pişirdiğiniz şekilde de zayıflıyorsanız mesele yok..ama verdiğiniz tarif çok lezzetli bi şeye benziyor..actifry iyi ki var..

egeada ben birşey sormak istiyorum ama lütfen bu dediğimin altından başka birşey çıkarma:) sadece tam bilgim olsun diye soruyorum..benim anladığım 1hafta yapılacak, 3 gün ara,5 gün devam yanlışsam düzelt..sorum şu şimdi bu sonradan yapacağımız bu 5 günlük diyette kilomuzu dahamı iyi korumuş olucaz ben burayı pek anlayamadım..cvp verirsen sevinirim..bu arada 50 kiloda takılıp kalmıştım bugün 4.günüm ve regl olduğum halde kilo vermişim 48 kiloyum :KK9:

ayçok hoşuma gittiyazını okumak inşallah bende veririm daha bi hecan kapladı içimi yarın sabahbende başlıyıorumhayırlısıyla sen neler yaptın canım sipor dayaptın heralde demi ay sabah olsa da başlasam rejime

başla başla canım ben çok fazla spor yapamadım malesef 10_15 dk. twester yaptım. bol yeşil çay içtim

egeada ben birşey sormak istiyorum ama lütfen bu dediğimin altından başka birşey çıkarma:) sadece tam bilgim olsun diye soruyorum..benim anladığım 1hafta yapılacak, 3 gün ara,5 gün devam yanlışsam düzelt..sorum şu şimdi bu sonradan yapacağımız bu 5 günlük diyette kilomuzu dahamı iyi korumuş olucaz ben burayı pek anlayamadım..cvp verirsen sevinirim..bu arada 50 kiloda takılıp kalmıştım bugün 4.günüm ve regl olduğum halde kilo vermişim 48 kiloyum :KK9:

Neden bir şeyler çıksın ki sorunun altından..Ben kaprisli biri değilim.Tabi ki takıldığın yerde soracaksın..2. aşamada yani 5 günde de kilo veriyorsun kiloyu koruma evresi değil..

arkadaşlar size kahvaltı önerim olacak özellikle kahvaltıda tavuk yiyemeyenler için 2 yumurta, maydonoz, dereotu, yeşil nane hepsi doğradıktan sonra afiyetlen yenilir. nefis bir kahvaltı bizler için :KK6::nazar:

Buarada yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz demek istiyorum..

teşekkür edeim canım sana ve diğer hoşgeldin diyen tüm arkadaşlara hoşbulduk diyorum:KK34::KK1:

sabah dayanamadım 1. günüm olmasına rağmen tartıldım 63.9 geldim yani 500 gr gitmiş.ama 1 hafta dolana kadar bir daha da tartılmayacam ki sürpriz olsun :KK52:
sabah, öğle ,akşam tavuksalata yedim ve ayran içtim.ama acayip midem bulanıyo tavuk da severim halbuki hala da geçmedi bulantım ama iyi bişey bence canım bişey istemiyo :KK52::KK33:
bimden aldığım 5 i biyerde çayı vardı onu içtim öğlen ama yarın sadece yeşilçay alcam burda çok faydasından bahsedilmiş çünkü:nazar:
akşam da callaneticse başlıyorum birazdan bakalım bugünlük bu kadar bendende :KK49::KK9::KK16:
callanetics i de çok zor buldum videosunu o yüzden paylaşayım dedim yapmak isteyen arkadaşlar için link vermek deyasak sanırım ama bi şansımı deneyim dedim http://turbobit.net/fpccnbkc1cyk/10.Gunde.10.Yas.Genclesin.zip.html

teşekkür edeim canım sana ve diğer hoşgeldin diyen tüm arkadaşlara hoşbulduk diyorum:KK34::KK1:

sabah dayanamadım 1. günüm olmasına rağmen tartıldım 63.9 geldim yani 500 gr gitmiş.ama 1 hafta dolana kadar bir daha da tartılmayacam ki sürpriz olsun :KK52:
sabah, öğle ,akşam tavuksalata yedim ve ayran içtim.ama acayip midem bulanıyo tavuk da severim halbuki hala da geçmedi bulantım ama iyi bişey bence canım bişey istemiyo :KK52::KK33:
bimden aldığım 5 i biyerde çayı vardı onu içtim öğlen ama yarın sadece yeşilçay alcam burda çok faydasından bahsedilmiş çünkü:nazar:
akşam da callaneticse başlıyorum birazdan bakalım bugünlük bu kadar bendende :KK49::KK9::KK16:
callanetics i de çok zor buldum videosunu o yüzden paylaşayım dedim yapmak isteyen arkadaşlar için link vermek deyasak sanırım ama bi şansımı deneyim dedim http://turbobit.net/fpccnbkc1cyk/10.Gunde.10.Yas.Genclesin.zip.html

link için teşekkkürler..ben de arayıp duruyordum..

diyetin içeriği belli..ama sizin pişirdiğiniz şekilde de zayıflıyorsanız mesele yok..ama verdiğiniz tarif çok lezzetli bi şeye benziyor..actifry iyi ki var..
Kilo vermem durana kadar böyle devam edeyim o zaman, durursa sadece haşlamaya geçerim. Çok zorlarsam tamamen bırakırım diye korkuyorum, aç kalırsam başka yiyeceklere saldırırım. Böyle lezzetli olunca bol bol yiyorum açlık hissetmemeye başladım. Yeni başlayan arkadaşlara da şunu söylemek istiyorum, sıkın dişinizi 2-3 günde kendinizi terbiye ediyorsunuz, açlık hissi köreliyor. Caymak yok, yola devam.

Son düzenleme:
X