Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

canım benm iki çoçuk var yürüyş falan zor ama kesn evde sıkı spor yapcam ara sra da çoçklar babaya ben yürüyüşe artık napalım....kahve maskesini gnde kaç kez yapmalı acaba bide miktarı çoğaltsam olur mu 2 3 kaşık yerne 5 kaşık koysam limonu da 2 yapsam bana anca yeter çnkü bacaklar kalında

canım ilk günler migreninin tutması ya az su içiyorsundur yada az yemek yiyorsundur.dikkat et kendine

canım bacagına yetecek kadar ayarlarsın.kıvamı maske kıvamı olacak işte.ne çok kuru ne çok sulu.zaten bacagına fazla yapışmıyor.maksat o noktaları uyarmak.kesende sert olursa iyi olur.üstüne de soguk su ile yıka.ben 2-3 güne bir yapıyordum.sana kalmış.hergün de olabilir 2 güne birde.nasıl istersen.zaten ilk maskeden sonra cildin parlıyor.yumuşacık oluyor.farkı hissedersin :)) çokta güzel nemlendiriyor :)

pazar günü pikniğe gittik :) orda tavuk gördüm :) akşam seni yicem dedim tavuga kendimi yam yam gibi hissettim cidden oynatmaya az kaldı

canım ilk günler migreninin tutması ya az su içiyorsundur yada az yemek yiyorsundur.dikkat et kendine

Diyetteyim , az yemeliyim psikolojisiyle hareket etmiştim ondan zorlandım sanırım, miğrenin hiç açlığa tahammülü yok çünkü , bi başladı mı affıda yok, hemen geçmek bilmiyor
Ama sanırım düzene oturtturdum açlık hissetmeye başladıkça ara öğün olarak bir kaç salatalık ,domatesle felan geçiştiriyorum artık.

benim yurtta oda arkadaşımın migreni vardı.nasıl bir bela oldugunu biliyorum.çok üzülürdük migreni tuttumu.ama sen aç kalma.ben çok acıktıgımda dieti bozmaktansa ağzıma bir parça tavuk biraz yogurt alıyorum.o daha tok tutuyor inan.gerekirse öğünlerine 1 öğün daha ekle canım.birde bol su.malum protein alıyoruz.vücuttan bolca su atıyor kendileri

bu akşam gölcüğe gidiyorum 1 hafta izindeyım ordan bursa ya düğüne 1 gün yalova ohhhhh cokk bunaldımm yaa ev de iş işte işşşşş

benımkıde dedım artık gezdır benıı cok bunaldımmm vee akşam 19.30 gölcük yolcusu kalmasın:)

abı dıkkat etmekkaydıyla rejıme de ara 2 gundur zaten cok duzenlı deılım ama kılomu koruyorum..dişlerım dolgu yapıldı tansıyon dustu derken sekerlı seylere hafıf

yuklendım.öle kızlar ama aynıyım hala cok sukur:))

daha sıkı bı vucudum var sımdı yesıl cay ıcıp spor yapıcam

geçmiş olsun canım.bol göbek atmalar ve gezmeler

bende pazartesi başladım bakalım üzerime yapışıp kalan4 kg gidecekmi,arkadaşlar 1 haftadan sonra3 gün normal yiyip sonra tekrar 5 günmü devam edicez

bende pazartesi başladım bakalım üzerime yapışıp kalan4 kg gidecekmi,arkadaşlar 1 haftadan sonra3 gün normal yiyip sonra tekrar 5 günmü devam edicez

senin yine azmış 4 kiloyu hemencecik verirsin inşallah, evet öyleymiş 1 haftadan sonra 3 gün ara sonra bi tekrar 5 gün daha şeklinde yapıyorlar arkadaşlar, artık gitsin şu kilolar başımızdan

herkese günaydın benım 6.gunum 85kg ile basladım bugun 82,5kg dıyete harfıyen uyuyuyorum ama regl olmak uzereyım bugun yarın beklıyorum yanı.ben tatlıya dayanamam dıyordum ama bu dıyetı sevdım pek zorlanmıyorum herkese kolay gelsın

Günlerdir kendime uygun bir diyet bulmaya çalışıyordum ve bu tam benlik:) kızlar sizin de desteğinize ihtiyacım var çok pis boğazım . 4 günden beri kendimi çok sıkıyorum elma sirkeleri sadece salata ve ceviz yemeler falan 4 kilo verdim ( tabi bu kiloları 2 hafta falan önce abur cubur yüzünden almıştım.) Bugunden itibaren yapıcam ve sonuçlarını sizinlede paylaşırım. Yalnız şunu öğrenmek istiyorum bu diyetle çokça kilo verenler en çok hangi bölgenizden gitti?

kızlar ısmaladığım tartı geldi kacamaklarımdan 87 kilo olmuşum tüm haftada 1 kilo vermişim tavuk bi mucize olsun

selam kizlar bende bugun itibariyla bu diyete basliyorum 1 hafta yapicamonce bakalim 1 hafta sonra kac kilo gelicem??

bu sabah 64 kiloydu bakalim bir hafta sonra kac olacagim?egerki 3 kilom gitmis olursa 61 i gorursem tartida devam edicem ....

link gönderirmisin canım nerden yapıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…